поиск животных, средств ухода, аксессуаров по запросу "Продаються чистокровні вівчарки" в городе Ивано-Франковск

0
Чистокровні цуценята німецької вівчарки

www.olx.ua 100 Ивано-Франковск

Чистокровні, здорові цуценята німецької вівчарки - 4 хлопчики, 3 дівчинки. На фото батьки (зліва - мама, зправа - тато). Приймаємо бронь, віддавати зможемо орієнтовно з 27 квітня.

21.04|06:54

0
Продаються вакциновані, здорові, грайливі цуценята німецької вівчарки.

www.olx.ua 2800 Ивано-Франковск

Продаються вже вакциновані цуценята німецької вівчарки. Залишилось 2 хлопчика. Цуценята мають перші прививки : від чуми, інфекційного гепатиту, аденовірусної інфекції, парагрипу, первовірозу та лаптоспірозу собак. Віддаємо з ветеринарним паспортом! Народжені 22.03.2019р. Батьки з повним пакетом документів. Цуценята здорові, грайливі, пройшли очистку від гельмінтів. Очі мигдалеподібні, мають всі зуби, лапи широкі, потужні, густа шерсть, красиві голови, Чудово складені, крупні, костисті, мають хороший темперамент і врівноважену психіку. Ростуть в гарних умовах, доглянуті. Їдять самостійно, проживають постійно в вольері. Народжені від планової другої вязки. Додаються фото цуценят і батьків. Звертатись за телефоном 972 - Показать номер -

02.06|09:39

0
Прямовухі ред поінт.Чистокровні.

www.olx.ua 1000 Ивано-Франковск

Котята від чистокровних батьків окрас ред поінт. Двоє малят котят чекають на Ваші теплі обійми! Вони ходять на лоточок. Ідять уже все.І обовязково Вас зустрічатимуть щоразу як Ви повертатиметесь повними любові і довіри очима.Мешкаємо у Франківську. Телефонуйте, бо змоги вести листування немає,та телефоном все швидше та в більшому обсязі розповім.

16.05|09:03

0
Чистокровні німецькі вівчарочки дівчатка

www.olx.ua 1500 Ивано-Франковск

чистокровні німецькі вівчарочки стануть вам надійною охороною і вірним другом здорові проглистовані з широким кістяком батьки з док

23.05|08:07

0
Цуценята білої швейцарської вівчарки

www.olx.ua 4000 Ивано-Франковск

Продам цеценят білої швейцарської вівчарки, які народилися 17.05.2019. Є дівчатка і хлопчики- чистокровні! Біла швейцарська вівчарка - це ексклюзивна, шикарна, рідкісна порода, не зіпсована розведенням. Ця собака лагодить зі всіма членами сім‎‎ї та доманшіми тваринами, які проживають у домі. Також, ця порода вівчарок буде ідеальним компаньйоном, надійним і вірним другом, рятувальником і охоронцем. Собаку можна дресирувати самому- вона легко піддається дресируваннюі може виконувати найскладніші команди. Дані собаки багато в чому схожі з представниками породи німецька вівчарка, оскільки є її найближчими родичами, має всі робочі якості, що і намецька, але в подвійній кількості(: Якщо ви надумали придбати цуценя, то звертайтеся за номером тел. + 380 - Показать номер - , відповім на всі запитання, вишлю додаткові фото і відео.

27.06|23:02

0
Цуценя (окрас вівчарки)безкоштовно

www.olx.ua Ивано-Франковск

4 міс. Дівчинка. Буде менша середніх розмірів, дуже схожа на вівчарку по окрасу! Розумна і грайлива. Вакцинована уже! Зі стерилізацією по бажанню допоможемо. Телефонуйте, поки не забрали!

06.07|01:21

История Ваших запросов

Дата добавления

Источники

Все источникиВыбрать источник