поиск стройматериалов, инструментов в городе Рівне

0
Ворота, калітки, заборні секції ковані

bud.inforico.ua Рівне

Ковані ворота, калітки, козирькі, решітки на вікна, лавочки, мангали, арки, підставки для квітів, вішаки, та інші ковані вироби. Можлива розробка індивідуальних ескізів кованих виробів. Можлива оплата по перерахунку. kovalstvo.com.ua Кованые ворота, калитки, козырьки, решетки на окна, лавочки, мангалы, арки, подставки для цветов, вешалки, и другие кованые изделия. Возможна разработка индивидуальных эскизов кованых изделий. Возможна оплата по перечислению.

31.07|16:39

0
Автономна системи опалення для квартир.

bud.inforico.ua Рівне

В наш час, коли ціни на енергоресурси, особливо газ, з кожним днем швидко ростуть, виникає потреба в високоефективній альтернативі традиційним системам опалення. Пошук альтернативних способів опалення також зумовлений ще тим, що традиційні системи опалення є морально застарілими і не виконують поставлені перед ними задачі, які диктує теперішній час. Якими є: висока економічність, екологічність, привабливий дизайн, можливість підтримання різних температурних режимів в різних кімнатах, зручність в управлінні. Гідну альтернативу традиційним системам опалення пропонує виробник опалювальної техніки підприємство «Комфортний клімат» – це теплоакумуляційна опалювальна техніка KOMFORT. В основі роботи якої лежить принцип накопичення тепла в теплових акумуляторах, які виготовляються з матеріалу великої теплоємкості та нагріваються від електричної енергії. Накопичивши тепло теплові акумулятори не споживаючи електроенергію віддають тепло в приміщення, таким чином опалюють його, за рахунок цього і досягається значна економія електроенергії. За допомогою програмованої системи автоматики можна задати і підтримувати необхідний температурний режим в приміщенні та в кожній кімнаті окремо, а саме програмувати температурний режим роботи опалювальної техніки KOMFORT на добу на 24 періоди на будь-який день тижня, по годинах та хвилинах.Дану техніку можна використовувати з трьохтарифними, двохтарифними та звичайними лічильниками, що дає економію електроенергії до 75%. Електричне теплоакумуляційне опалення KOMFORT, теплоакумуляційні обігрівачі KOMFORT використовуються для основного та додаткового опалення в житлових, громадських та виробничих приміщеннях. "Комфортний клімат" ekonomne-teplo.com.ua

06.08|13:20

0
Камін - Аристарх з дизайном під замовлення, купити в Україні

bud.inforico.ua Рівне

Камін відкритого або закритого типу - Аристарх з Левами (кутовий, прямий, широкий). Для каміна використовуються кахлі високої якості за доступними цінами. Великий Кахельний камін відкритого (Англійського) типу або закритого з топкою (теплонакопительні плитки кахлю виготовлені вручну). Замовити і купити камін з теплонакопичувальне кахлю можна в пяти основних колірних категоріях поливання кахлів: білий і слонова кістка, зелений, а також Аристарх коричневий або світло-коричневий, (матовий чорний - також можна замовити індивідуально), можливий варіант з закритим осередком (з топкою) . Кахельну камін "Аристарх з Левами" кутовий або прямий - може бути виготовлений на замовлення з керамічних опалювальних кахлів мають характерний вигляд поверхні - лицьова поверхня звичайно гладка і рельєфна з різними орнаментами на поверхні кахлю. Каміни з керамічних кахлів - "Аристарх з Левами" (кутовий або прямий без топки чи з топкою): Камін кахельний - Аристарх охороняється левами. Великий вибір камінів на сайті:

12.08|21:47

0
Пральний порошок Сarene. Чехія.

bud.inforico.ua 150 Рівне

Стиральный порошок 9 кг Carene. - Универсальное стиральное средство для всех видов тканей, Подходит как для всех видов стиральных машин, так и для ручной стирки. CARENE является высокоэффективным стиральным средством для устранения различных видов загрязнений. Данное средство обогащено эссенцией с запахом экзотического растения алоэ вера, которая обладает естественными антибактериальными и освежающими свойствами. Содержит средство защиты от накипи. ЦЕНА на ОПТ ! От 50 шт - 135 грн !!! от 10 шт - 140 грн !

20.08|23:48

0
Дошка обрізна

bud.inforico.ua 3000 Рівне

доски балки крокви бруски в наявності та пид замовлення від 4 до 6м

07.09|11:29

0
Доска обризна

bud.inforico.ua 3000 Рівне

пропоную доски балки крокви бруски рейки в наяврости та на замовлення

06.10|23:42

0
Кухні на замовлення!

bud.inforico.ua 5500 Рівне

Кухні під індивідуальний розмір на замовлення!! Широкий вибір матеріалів, кольорів, фурнітури. Кухні в стилі від класики модерн. Вирішення питання з трубами, лічильниками та котлами на кухні!!! Проект Вашої кухні розробляється дизайнером за Вашим бажанням! Ціна кухонь "МДФ Матовий" від 5500 грн/м.пог. "МДФ Глянець" від 5800 грн/м.пог. та "МДФ Глянець Металік" від 6000 грн/м.пог. В ціну входить виїзд дизайнера на замір, доставка та монтаж. Гарантія!! #Кухні та купе# #Мебель Ровно#, #мебель заказать Ровно#, #мебель заказать в Ровно#, #мебель купить Ровно#, #мебель купить в Ровно#, #мебель от производителя Рівне#, #мебель от производителя заказать в Рівне#, #мебель для кухни в Ровно заказать#, #кухни Ровно#, #кухни на заказ Рівне#, #кухни под заказ в Ровно#, #кухни мдф Рівне#, #кухни из дсп в Ровно#, #кухни из натурального дерева Ровно#, #недорогие кухни Ровно#, #кухни хай тек Ровно#, #кухни кантри# , #классические кухни мдф Ровно#, #кухню заказать від виробника#, #кухни с алюминиевыми фасадами Ровно#

12.10|18:32

0
Декоративний бетон

bud.inforico.ua 250 Рівне

Декоративний бетон Архітектурний, або як його ще інакше називають, декоративний бетон у цей час зайняв тверді позиції в будівельній справі. Без нього не обходиться жодне будівництво. Головними його перевагами є зручність у застосуванні, його легко підготувати, відмінні характеристики й висока довговічність. Плюс до цього він ще й досить дешевий. Штучний камінь є одним з найвідоміших видів декоративного бетону. Його головна особливість полягає в тім, що він імітує природний камінь. Саме тому його так часто застосовують як лицювальний матеріал. Також його дуже часто застосовують для будівництва содових доріжок, різних площадок і підїзних територій. Вдобавок його використають в архітектурних цілях для додання будівлі виду, начебто вона виготовлена із природного каменю (валун, сталактит й ін.). Даний матеріал не обмежує політ фантазії. Зараз навіть і не пригадаєш гідних конкурентів декоративному бетону в даній сфері.

15.10|12:13

История Ваших запросов

Дата добавления

Источники

Все источникиВыбрать источник

Похожие запросы

Другие ресурсы