поиск стройматериалов, инструментов в городе Рівне

0
Захисні ролети

bud.inforico.ua 1 Рівне

Пропонуємо виготовлення під замовлення зовнішніх захисних ролет . Широка кольорова гама та різні види полотен: суцільне, перфороване, гратчасте. Управління: ручне, механічне, електромеханічне. Тип монтажу вбудований та накладний. Мають респектабельний зовнішній вигляд, стануть прикрасою та підвищать безпеку вашого магазину, офісу чи будинку. Це надійний захист Ваших вікон, дверей, балконів, гаражів, вітрин кіосків та магазинів . Заміри.Доставка.Монтаж. Швидко. Якісно. Професійно.

09.09|15:21

0
Сантехнічні послуги

bud.inforico.ua Рівне

Заміна старих труб опалення, водопостачання, каналiзацii. Встановлення бойлерiв, газових колонок, пральних та посудомийних машин, душових кабiн, ванн, унiтазiв та багато iншого.

23.09|15:58

0
Електрорадіатори KOMFORT. в Ровно

rovno.avizinfo.com.ua Рівне

Енергозберігаюче електричне теплоакумуляційне опалення має ряд переваг: - Це сучасна система електричного теплоакумуляційного обігріву, яка обладнана високоефективною і точною системою автоматики. - Повністю автоматизований процес опалення, працює від 220 В., рівень захисту ІР 21. - Економне споживання електроенергії – економія завдяки акумуляції тепла. - Регулюється температура повітря від 0°С до +30°С в кожній кімнаті окремо, - Здоровий клімат та приємне екологічно чисте тепло, не спалює кисень в приміщенні, не сушить повітря, не має шкідливого випромінювання, про що свідчить висновок МОЗ України, Державної санітарно-епідеміологічної служби № 05.03.02-07/77878 від 26. 07. 2011 р. - Привабливий дизайн, який гармонічно вписується в інтер’єр будь-якого приміщення, - Це опалення без газу, твердого палива, без котла, труб та комплектуючих (не потрібний підвід газової магістралі, не потрібні кошти на дозвола газових та інших служб). - Теплоакумуляційне опалення працює без води та антифризу (немає прориву труб, радіаторів, витікання води та замерзання системи, не потрібний дорогий монтаж). - Не потрібна котельня та працівники, додаткові щорічні витрати на обслуговування та ремонт . Не потрібно відводити земельну ділянку під котельню та склад під паливо. Без додаткових витрат на доставку палива. Не потрібно виплачувати заробітну плату для кочегарів. - Швидкий та зручний монтаж електричного теплоакумуляційного опалення «KOMFORT». - Термін експлуатації не менше 30 років. - Теплоакумуляційне електричне опалення «KOMFORT» - запатентована розробка нової енергозберігаючої технології обігріву. - Це економне, екологічно чисте опалення, яке відповідає всім міжнародним стандартам та нормам безпеки.

01.10|08:37

0
Будівельне обладнання : риштування, опалубка, вишка-тура, битовка, вібропрес. Оренда, Рівне, Луцьк, Тернопіль.

bud.inforico.ua 1 Рівне

Риштування плеттак. вишка-тура, вагончик-прорабка, опалубка, сітка для риштовки. Оренда. доставка. 0962135552, 0673625501

01.10|09:05

0
Економне опалення

bud.inforico.ua Рівне

Багато хто з нас отримавши квитанції за послуги централізованого опалення запитував себе: За що я плачу такі величезні суми? А напрошується одна відповідь. За тепло якого часто немає. Давайте розберемось в причинах такої несправедливості. Велечезні суми в наших квитанціях зявляються тому що: - Через застаріле і зачно зношене обладнання котелень знижується енергоефективність вироблення теплової енергії. - Через аварійні теплові мережі втрашається теплова енергія і сам теплоносій. - Зношене обладнання призводить до постійних перебоїв з теплопостачанням, на його ремонт виділяються величезні суми, які береться з наших кишень. - Сам тариф включає в себе заробітні плати обслуговуючого і адміністративного персоналу. - Також тариф включає ПРИБУТОК теплопостачальних компаній і відрахування до бюджету. - Не можна незгадати і про «газову голку» на якій седить Україна. Вже ніхто не сумнівається, що газ буде дорощати і надалі. Через вищезазначені причини батареї в наших квартирах часто бувають холодними. Це особливо відчутно в будинках які знаходяться на значній відстані від котелень. Тепло часто до них недоходить. Ось і виходить що ми платимо кругленькі суми за тепло якого немає, бо теплопостачальні компаній займаються підігрівом землі. Слід зазначити що системи опалення самих будинків теж потребують ремонту. З даної складної ситуації є простий вихід. Це автономні системи опалення. Противники даної ідеї кажуть що це економічно недоцільно, оскільки дуже велика вартість установки даних систем. В містах витрачають продовж десятиліть міліони на ремонт тепломагістралей і котелень. В Україні діють програми по енергозбереженню і підвищенні енергоефективності на які теж виділяються великі гроші. Як би енергозбереженню влада почала раніше приділяти більшу увагу можна було б уникнути бататьох проблем з опаленням. Дані програми потрібно вже сьогодні втілювати в життя поки ще не пізно. Перш за все потрібно розпочати з будинків які знаходяться на великих відстанях від котелень, бо це найбільш проблемні будинки, в яких часто мерзнуть люди. В даному випадку всі залишаться в виграші. По-перше люди нарешті отримають комфортне тепло, зниження плати за опалення, непотрібно буде мерзнути чекаючи початку опалювального сезону, кожен буде управляти своєю системою як захоче. По-друге, оскільки такі будинки є баластом який тягне теплопостачальні компанії на дно, бо собівартість обігріву таких будинків більша через більшу відстань до них ( зростають втрати тепла і теплоносія, звідси затрати на водопідготовку і додаткове нагрівання). Ремонт цих мереж теж не дешеве задоволення. Плюс дискомфорт для людей, а також перериті дороги і тому подібне. Навіщо витрачати гроші на ремонт неефективних мереж, та нараховувати великі суми за тепло якого у нас нема, якщо старі опалювальні системи можна замінити на автономне теплоакумуляційне опалення?

22.10|14:25

0
Доска обризна

bud.inforico.ua 3000 Рівне

пропоную доски балки крокви бруски рейки в наяврости та на замовлення

05.11|18:28

0
Теплоакумуляційні електрорадіатори KOMFORT.

bud.inforico.ua 3000 Рівне

Отопление с аккумуляцыей тепла Комфорт- экономное, комфортное, экологически чистое тепло, без газа, без котла и труб. Непосредственно от производителя "Комфортный климат"

07.11|16:12

0
Доска обрізна

bud.inforico.ua 3000 Рівне

балки крокви бруски дошки обрізне й не обрізне можливо до 6м вагонка блок хаус шпунтована доска

13.11|18:57

История Ваших запросов

Дата добавления

Источники

Все источникиВыбрать источник

Похожие запросы

Другие ресурсы