поиск стройматериалов, инструментов в городе Рівне

0
Доска обризна

bud.inforico.ua 3000 Рівне

пропоную доски балки крокви бруски рейки в наяврости та на замовлення

05.11|18:28

0
Теплоакумуляційні електрорадіатори KOMFORT.

bud.inforico.ua 3000 Рівне

Отопление с аккумуляцыей тепла Комфорт- экономное, комфортное, экологически чистое тепло, без газа, без котла и труб. Непосредственно от производителя "Комфортный климат"

07.11|16:12

0
Доска обрізна

bud.inforico.ua 3000 Рівне

балки крокви бруски дошки обрізне й не обрізне можливо до 6м вагонка блок хаус шпунтована доска

13.11|18:57

0
Декоративний бетон

bud.inforico.ua 250 Рівне

Декоративний бетон Архітектурний, або як його ще інакше називають, декоративний бетон у цей час зайняв тверді позиції в будівельній справі. Без нього не обходиться жодне будівництво. Головними його перевагами є зручність у застосуванні, його легко підготувати, відмінні характеристики й висока довговічність. Плюс до цього він ще й досить дешевий. Штучний камінь є одним з найвідоміших видів декоративного бетону. Його головна особливість полягає в тім, що він імітує природний камінь. Саме тому його так часто застосовують як лицювальний матеріал. Також його дуже часто застосовують для будівництва содових доріжок, різних площадок і підїзних територій. Вдобавок його використають в архітектурних цілях для додання будівлі виду, начебто вона виготовлена із природного каменю (валун, сталактит й ін.). Даний матеріал не обмежує політ фантазії. Зараз навіть і не пригадаєш гідних конкурентів декоративному бетону в даній сфері.

24.12|08:40

0
Електрорадіатори KOMFORT.

bud.inforico.ua Рівне

Виробництво та продаж енергозберігаючих електрорадіаторів з акумуляцією тепла які мають програмовану розумну ситему керування. Економне, комфортне, екологічно чисте тепло плюс економія електроенергії. Це опалення без газу та твердого палива, без котла та труб. "Комфортний клімат"

14.01|13:27

История Ваших запросов

Дата добавления

Источники

Все источникиВыбрать источник

Похожие запросы

Другие ресурсы