поиск стройматериалов, инструментов по запросу "Утеплення будинків ековатою"

0
Утеплення каркасних будинків заливним пінопластом екоізол.

bud.inforico.ua 75 Львов

Екоізол є новим удосконаленим видом карбамідного пінопласту, який характеризується: вогнетривкістю; паропроникністю; стійкістю до дії ультрафіолету, агресивних середовищ, органічних розчинників, мікроорганізмів, гризунів і комах; відкрито-пористою структурою; високими звукоізоляційними властивостями; необмеженим терміном придатності. Крім того, матеріал володіє бактерицидними властивостями, є екологічно-чистий і безпечний для здоровя людини. Плита "ЕКОІЗОЛУ" товщиною 50мм замінює пінопористирольну плиту товщиною 75мм і мінераловату товщиною 125мм. При цьому при утепленні будинку "ЕКОІЗОЛОМ", затрати на опалення будинку зменшуються на 75%. Підприємство "ТЕПЛОНОМ" гарантує замовникам високу якість робіт та використовуваних матеріалів та максимально враховує потреби клієнтів. Нам приємно дарувати Вам тепло. Утеплюйтесь з нами!

20.12|21:51

0
ТЕРМОСИЛАТ - УТЕПЛЕННЯ , термоізоляція для утеплення будь-яких будівель, авто, контейнерів

ukrainebazar.com 120 Хмельницкий

ЗА РАХУНОК НЕ ВИСОКОЇ ЦІНИ ТЕРМОСІЛАТА , легкість НАНЕСЕННЯ І ЗА ВІДСУТНОСТІ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ НА РОБОТИ ТА БУДМАТЕРІАЛИ ВИ МОЖЕТЕ ЕФЕКТИВНО усунути втрати тепла , ВИ МОЖЕТЕ САМОСТІЙНО утеплили , як всередині, так і зовні - Купивши ТЕРМОСИЛАТ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ https tm_termosilat. promobud. ua ВІД ВИРОБНИКА І З ДОСТАВКОЮ В БУДЬ ЯКЕ МІСТО УКРАЇНИ. ПРОКОНСУЛЬТУЄМ. ТЕРМОСИЛАТ - ОСТАННІ РОЗРОБКИ У СФЕРІ УТЕПЛЕННЯ , термоізоляція для утеплення будь-яких будівель, авто, контейнерів, та трубопроводів , з будь-якого матеріалу ( для металевої поверхні є термосилат-антикор, який запобігає корозії любих металів) для внутрішніх і зовнішніх робіт (утеплення в зимовий період при -5С). Простий у застосуванні - наноситися як густа фарба , намертво лягає на будь-який матеріал , після висихання керамічне покриття стає ударостійким , ніколи не облущується і не відвалюється . 1 мм термосилата замінює 5 до см пінополістиролу і на відміну від нього не вимагає додаткової вентиляції , запобігає появі конденсату , плісняви та грибка. Безпечне для людини. Готове покриття не має терміну застосування. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

15.02|08:52

0
Герметик для деревяних будинків

bud.inforico.ua 250 Івано-Франківськ

Герметик застосовують для герметизації швів, тріщин і щілин між колодами зрубів, а також для ущільнення стиків і зєднань інших деревяних конструкцій. Герметик бездоганно суміщається з поверхнями деревини і має хорошу адгезію до дерева і бездоганні еластичні властивості. Затверділий герметик особливо морозостійкий і зберігає еластичність навіть при наднизьких температурах, тим самим забезбечуючи теплоізоляцію будинків як взимку, так і влітку. Наш герметик - екологічно бездоганний матеріал, оскільки виготовлений на основі олії з льону. Не містить органічних розчинників. Затверділий герметик можна фарбувати будь-яким типом фарб.

29.12|22:25

0
Проекти сучасних будинків

bud.inforico.ua 1 Львів

Кожний день можна спостерігати, як люди дуже жваво переглядають та купують одно- чи двоповерхові будинки. Більшість будинків збудовані з цегли чи газобетону, але є чимала чисельність людей, яким подобаються дерев’яні будинки. Дуже часто люди задаються питанням: «Як обрати проекти на будинки? Купити готовий проект чи створити власний?» При вирішенні цього питання, виникає потреба в іншому. Наступним етапом є пошук проектної компанії. На сьогоднішній день існує велика кількість проектних компаній, тому обрати проект сучасного будинку справа також не з легких. Авжеж, легшим варіантом буде вибір з двох варіантів. Але, як зрозуміти, які самі сучасні проекти будинків вам будуть до вподоби? Вважаємо, що наступні поради архітекторів будуть вам в нагоді. В першу чергу ви повинні самі знати, чого ви бажаєте та яким бачите власний будинок. Якщо ви вирішили купувати готовий проект, перевірте, чи саме робочий проект, а не картинку з журналу, ви отримаєте. Також при цьому слід перевіряти наявність кваліфікаційного сертифікату автора проекту. Перш за все, знайте, що за 2-3 тисячі гривень ви не зможете купити якісний проект. За такі гроші ви отримаєте не сучасні проекти будинків, а проекти з великими помилками та погрішностями, але при замовленні його у надійній компанії, ви отримаєте проект згідно всіх державних норм України та стандартів. Треба розуміти, що при розрахунку проекту, враховуються будівельні матеріали, робота спеціалістів та інше. Цей список можна доповнювати і доповнювати. Погодьтеся, що результат того вартий. Ви будете задоволені нашою роботою. Наш сайт налічує більш ніж 1000 проектів будинків та котеджів різних стилів. Серед цієї кількості ви можете побачити проекти польської компанії Архетон, яка вже більше 20 років працює з проектами будинків.

30.12|00:03

0
Брус стіновий профільований для будинків

www.olx.ua 6200 Луцк

Наша компанія ФОП Макєєв М В існує на ринку з 2003 року. В нас налагоджений повний технологічний процес. Пропонуємо послуги по деревообробці - розпил, розкрій, калібрування на чотирьохбічному верстаті, сушіння пиломатеріалів. ПП ФОП Макєєв М В пропонує такий асортимент продукції виробництва --- брус стіновий профільований сухий для дерев”яних будинків (переріз 155*200, 160, 120) --- брус будівельний сухий та свіжопилений в асортименті --- дошка обрізна, необрізна (суха, свіжопилена), --- рейка монтажна суцільна зрощена (суха, свіжопилена) в асортименті --- дошка для підлоги соснова зрощена (закритий шип) та суцільна т.20, 32мм (довжина замовника) --- терасна дошка соснова зрощена (закритий шип) та суцільна т.32, 40 мм (довжина замовника) --- блок хаус сосновий зрощений (закритий шип) та суцільний 32*125, 155мм (довжина замовника) --- фальш брус сосновий зрощений (закритий шип) та суцільний 20*90, 155мм (довжина замовника) --- вагонка соснова зрощена (закритий шип) 14*5.5, 7.0, 9.0 мм (довжина замовника) --- коробка дверна соснова зрощена 30*80, 100, 120мм --- плінтус сосновий (зрощений, суцільний) --- лиштва соснова зрощена (закритий шип) ПП ФОП Макєєв М В пропонує послуги виробництва --- розпилрозкрій пиломатеріалів за товщиною шириною --- сушіння пиломатеріалів --- калібрування дошок на чотирьохбічному верстаті --- виготовлення вагонки, дошок, блок хаусу, фальш брусу, терасної дошки, брусу стінового профільованого із сировини замовника

04.12|12:44

0
Виконаю ремонтні роботи квартир будинків з гарантією

www.olx.ua 1 Винница

Виконаю якісні ремонтні роботи.можливо складання кошториста на ремонтні роботи.Дом квартира офіс під ключ..з гарантією

23.12|12:57

0
Утеплення фасадів

bud.inforico.ua Житомир

Термосанація будівель та споруд. Ремонт покрівлі дахів і балконів, теплоізоляція горищ. Висотні роботи будь-якої складності.

31.10|18:17

0
Пінопласт FTS (системи утеплення FTS)

www.olx.ua 825 Ивано-Франковск

Офіційний дилер на Західній Україні від заводу FTS - ТОВ"Аероблок" пропонує системи утеплення пінопластом FTS. Інноваційні технології виговлення продукції, повний комплекс матеріалів від одного виробника, гарантія високої якості. Наявність на складах. Ціна від 825грн за 1м3

22.10|12:28

0
Продам вату для утеплення

www.olx.ua 200 Тернополь

В наявності лише 3 шт.

11.02|19:55

0
Термосилат - утеплення на всі випадки

ukrainebazar.com 120 Жёлтые Воды

Термосілат - кращий матеріал для будь-якого утеплення, дуже зручний, довговічний, абсолютно безпечний, а термосілат - антикор для металевих поверхонь взагалі не має аналогів у світі - зателефонуйте або напишіть і Вас проконсультують в будь-якому питанні Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

16.02|20:34

0
Утеплення піноізолом пустотілих стін, перекриттів.

bud.inforico.ua Ужгород і Закарпатська область

Утепление пустотелых стен, а также перекрытий пеноизолом (другие названия жидкий или заливной пенопласт, экоизол и т.д.), в жилищном и промышленном строительстве.Пожаробезопасен, не портится грызунами и микроорганизмами, не гниёт и имеет микропористую структуру, вследствие чего не накапливает влагу. Имеет длительный срок эксплуатации и очень хорошие теплоизоляционный свойства - зимой становится тепло, а летом - прохладно. При заливке пустотелых стен заполняет все полости и трещины. Это утеплитель №1 в отношении "цена - качество". При существующих ценах на энергоносители окупается за 1-2 сезона. Используем заводской материал со всеми разрешениями на изготовление данного утеплителя. Работа проводится в течении 1 дня. Большой опыт работы. В конечном итоге обходится дешевле минваты. Сравнительная характеристика пеноизола и других утеплителей (смотрите рисунок).

05.01|02:33

0
ТЕРМОСИЛАТ -Утеплення на всі випадки -гарантія якості -консультація

bud.inforico.com.ua 110 Винница и область

ЗА РАХУНОК НЕ ВИСОКОЇ ЦІНИ ТЕРМОСІЛАТА , легкість НАНЕСЕННЯ І ЗА ВІДСУТНОСТІ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ НА РОБОТИ ТА БУДМАТЕРІАЛИ ВИ МОЖЕТЕ ЕФЕКТИВНО усунути втрати тепла , ВИ МОЖЕТЕ САМОСТІЙНО утеплили , як всередині, так і зовні - Купивши ТЕРМОСИЛАТ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ http://termosilat.ui.ua ВІД ВИРОБНИКА І З ДОСТАВКОЮ В БУДЬ ЯКЕ МІСТО УКРАЇНИ. ПРОКОНСУЛЬТУЄМ. ТЕРМОСИЛАТ - ОСТАННІ РОЗРОБКИ У СФЕРІ УТЕПЛЕННЯ , термоізоляція для утеплення будь-яких будівель, авто, контейнерів, та трубопроводів , з будь-якого матеріалу ( для металевої поверхні є термосилат-антикор, який запобігає корозії любих металів) для внутрішніх і зовнішніх робіт (утеплення в зимовий період при -5С). Простий у застосуванні - наноситися як густа фарба , намертво лягає на будь-який матеріал , після висихання керамічне покриття стає ударостійким , ніколи не облущується і не відвалюється . 1 мм термосилата замінює 5 до см пінополістиролу і на відміну від нього не вимагає додаткової вентиляції , запобігає появі конденсату , плісняви та грибка. Безпечне для людини. Готове покриття не має терміну застосування. ************************ Термосілат - відгуки, опис, консультації, відвантаження від 1л, гарантія 100% виробник ТОВ Неохім ПРОПОНУЄМ: Все в інтернет магазині ТМ ТЕРМОСИЛАТ від виробника ТОВ Неохім: - продаж ТЕРМОСИЛАТ всіх видів від 1л і від виробника минаючи посередників і проміжні склади -на сайті ви можете ознайомитись з повним описом і технічною характеристикою матеріалів, інструкціями до застосування -на сайті в розділі «СТАТТІ» можна ознайомитися як розрахувати товщину покриття при утепленні термосілатом - подивитися сертифікати відповідності, висновкі санепідемстанції, протоколи протипожежної безпеки в «фото галереї» - в «фото галереї» ви можете ознайомитися з обєктами виконаних робіт матеріалом ТМ ТЕРМОСИЛАТ і відгуками клієнтів Термосілат - кращий матеріал для будь-якого утеплення, дуже зручний, довговічний, абсолютно безпечний, а термосілат - антикор для металевих поверхонь взагалі не має аналогів у світі - зателефонуйте або напишіть і Вас проконсультують в будь-якому питанні Термосилат - виробили, продам від 1л, консультуєм без вихідних. ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН termosilat.ui.ua Тел 0950523598,0981251754 termosilat@i.ua

09.12|18:47

0
Мінвата для даху Кнауф , Мінеральна вата для утеплення. Знижки

www.olx.ua 458 Львов

Мінеральіна вата білоруського виробництва рулонного типу. в Рулоні 9м2 товщини 10 см або 18 м2 товщини 5см. Контактний телефон 672 - Показать номер - Роман 674 - Показать номер - Андрій

14.01|14:23

0
Ремонт! Утеплення дахів, монтаж гіпсокартону, полу та електропроводки.

bud.inforico.com.ua 100 Винница

Ремонт квартир, будинків, дач в місті та пригороді. Утеплення внутрішніх приміщень, монтаж гіпсокартону та електропроводки, настилання дощатих полів, ламінату, облицювання плиткою, монтаж та заміна водяних та каналізаційних труб, встановлення сантехніки.

05.02|12:19

0
Роквул Базальтова мінеральна вата для утеплення даху та перекритт

www.olx.ua 113 Луцк

Базальтова мінеральна вата вищого гатунку 990 - Показать номер - , 685 - Показать номер -

14.02|17:17

0
Белтеп вата фасадна 100мм мінеральна базальтова 135кгщільніс утеплення

www.olx.ua 244 Львов

Ціна напряму від Виробника найкраща в області.. Тільки до кінця місяця Акційна ціна 2439грн/м3 (Ціна в перекупщиків 2750-3200грн/м3) Ціна за лист 100мм - 147грн/шт Ціна за м2 100мм 244грн/м2 Ціна за упаковку (1,8м2) 100мм 439грн Ціна за м3 100мм 2440грн/м3 Щільність: 135кг м.куб В наявності у Львові в необмеженій кількості Можлива доставка своїм транспортом по місту і області а також Івано-Франківська , Тернопільська, Волиньська і Закарпацька обл. засоби кріплення Супутні матеріали. Працюємо з ПДВ. ОПТОВИКАМ ЗНИЖКИ. Товщина: 100 мм Щільність: 135 кг / куб.м Розмір плити: 1000х600х100 мм Область застосування: фасад Площа в упаковці: 1,8 кв.м Гарантія: від виробника Мінераловатні плити, виготовлені з гірських базальтових порід високої якості, щільністю 135 кг / м3. застосування: теплоізоляція фасадів будівель (без обмеження по висоті), застосовуються в легких штукатурних системах в пристроях протипожежних розтинів, при застосуванні горючих матеріалів (пінополістиролу), застосовуються в легких штукатурних системах

19.02|00:29

0
Газоблоки, піноблоки від заводу-виробника. Утеплювач фасадів теплоізоляційні плити LIGHTBET, VELIT, Бетоль для утеплення фaсадів, підлоги, стелі.

bud.inforico.com.ua 1240 Тернополь и область

Завод пропонує газоблоки, піноблоки марка D500, 300х200х600мм, 400х200х600мм - стінові, 400х100х600мм – перегородковий. Ціна від 1240 грн./м3 Утеплювач фасадів будинків, стін, підлоги, стелі - теплоізоляційні плити Lightbet. марка D200, 100х400х600мм, 80х400х600мм. Ціна від 1750 грн/м3ам Теплоізоляційні плити Lightbet – утеплювач нового покоління, який відповідає європейським сучасним норм в будівництві і повністю витісняє з будівництва мінвату, а тим більше пінопласт при утеплені будинків. Мінвата, пінопласт – це вже в минулому. Вся газобетонна продукція випускається заводом високої якості і відповідає всім нормам та вимогам до газобетонних блоків, що підтверджено сертифікатами відповідності і санітарно - епідеміологічними висновками і протоколами випробувань на вогнестійкість, теплопровідність і морозостійкість.. Організовуєм доставку на будівництво. Потрібні газоблоки – дзвоніть!!! Якість гарантуєм. т. 0679123119 Віталій Олександрович

19.12|23:28

История Ваших запросов

Дата добавления

Источники

Все источникиВыбрать источник

Другие ресурсы