поиск стройматериалов, инструментов по запросу "Металочерепиця " в городе Львов

0
Металочерепиця

www.olx.ua 145 Львов

Компанія ЗРАЗОК СУЧАСНОЇ ПОКРІВЛІ працює на ринку покрівельних послуг та матеріалів більше 10 років.За цей час ми організували команду професіоналів яка готова виконати будь яку роботу любої складності,Ціни на матеріали одні з найкращих у Львівській області за рахунок багаторічного та надійного партнерства з представниками провідних виробників Ruukki. Arcelormittal,Uss Stell. Пропонуємо вам металопрофіль та металочерепицю за найкращими цінами у Львові- від 70грн/м2. Також є виробництво покрівельних аксесуарів.Маємо широкий вибір покрівельних плівок,та всіх супутніх товарів для покрівлі.Завжди в наявності водостічні системи як пластикові,так і металеві. Ми проводимо безкоштовний прорахунок вашої покрівлі,надамо консультацію щодо вибору матеріалів під ваші вподобання та можливості. Виконаємо ваше замовлення швидко,якісно,та професійно.

22.03|08:42

0
Металочерепиця Олімп

bud.inforico.com.ua 167 Львов

Новинка в формі металочерепиці-Олімп. Хвиля нова і цікава не схожа на попередні. Може бути порізана на задану довільну довжину або модульна по два тайли. Першим покупцям гарантована знижка 25% на пластиковий або металевий водостік. Письмова гарантія.

01.03|20:21

0
Металочерепиця. Львів.

bud.inforico.ua 110 Львов

Підприємство з власним виробництвом виготовляє Металочерепицю та Металопрофіль за розмірами замовника (довжина листа). Металочерепиця із металів Європейських заводів: Німецька, Польська, Швецька, Австрійська, Італійська, Словацька, Турецька, Корейська та Українська . Товщина металів від 0,3 мм, до 0,7 мат, глянець. Аксесуари, всі комплектуючі для даху, водостоки, плівки. Цинк, Алюцинк. (0.65, 0.5, 0.45, 0.4, 0.35) Заміри, розрахунок, доставка, гарантія. ВІД 90 ГРН. М. Львів, вул. Зелена 212 Б (Автостанція №5 ДБК.) +38 097 720 14 67

20.03|18:33

История Ваших запросов

Дата добавления

Источники

Все источникиВыбрать источник