поиск услуг по запросу "Цілодобово - кримінальне провадження - захист адвоката" в городе Киев

0
Адвокат. Скасування виконавчого напису нотаріуса та викон. провадження

www.olx.ua Киев

Тел. (063) 480 43 02 Наш сайт: ukrligia.com.ua СКАСУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ НОТАРІУСА ЗА КРЕДИТНИМ ДОГОВОРОМ Незалежно від того, в чому полягає Ваша проблема, та на якій стадії вирішення вона знаходиться МИ ПРОПОНУЄМО: - безкоштовну юридичну консультацію; - підготовку необхідних документів; - представництво та захист в судах. НАШІ ГАРАНТІЇ: - Досвід роботи в юридичній сфері - з 2000 року. - Больш ніж 15 річний досвід роботи адвокатом в кредитно-фінансовій сфері. - ​Оплата за результат! ​ ОСНОВНІ ПИТАНННЯ ВИКОНАВЧОГО НАПИСУ ТА ПРОВАДЖЕННЯ ПО НЬОМУ Що робити, якщо від приватного виконавця надійшла вимога погасити борг за виконавчим написом нотаріуса? ​Поширеною практикою є звернення кредиторів до приватних нотаріусів за виконавчим написом для звернення стягнення за кредитними договорами, позиками тощо. Однак не завжди нотаріуси вчиняють такі виконавчі написи з дотриманням встановлених законом вимог. Якщо Ви отримали лист від нотаріуса чи приватного виконавця з вимогою сплати боргу, потрібно пересвідчитися в обґрунтованості таких вимог. Які вимоги висуваються до виконавчого напису нотаріуса? Закон дозволяє кредитору звертатися до нотаріуса за вчиненням виконавчого напису на борговому документі. Але при цьому чітко визначає випадки, коли можна вчиняти виконавчий напис та встановлює порядок таких дій. Так, для стягнення грошових сум нотаріуси вчиняють виконавчі написи на документах, що встановлюють заборгованість. Перелік таких документів встановлений Кабінетом Міністрів України. Ними є, зокрема, й кредитні договори. ​Умовами вчинення напису є те, що вказані документі мають підтверджувати безспірність заборгованості, а з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років. ​Куди позиватися, якщо виконавчий напис не відповідає вимогам закону? Отже, якщо Ви вважаєте нараховані за договором платежі безпідставними або з моменту виникнення заборгованості минуло більше трьох років, виконавчий напис може бути оскаржений до суду. Як наслідок, відкрите за таким написом виконавче провадження державного або приватного виконавця зупиняється, а в разі задоволення позову – підлягає закриттю. ​Нерідко кредитори, які протягом строку давності не позивалися до боржника і таким чином втратили судову перспективу повернення боргу, намагаються через виконавчий напис нотаріуса звернутися до приватного виконавця для його примусового стягнення. В такому разі боржник може дізнатися про порушення виконавчого провадження лише по факту стягнення з нього коштів, накладення арешту на майно тощо. Такі дії, як приватного нотаріуса, так і приватного виконавця мають оскаржуватися в суді.

10.04|18:50

0
Послуги адвоката в Києві, сімейний адвокат, допомога адвоката

www.olx.ua Киев

Услуги адвоката в Киеве и регионах. Уголовное, административное, гражданское и семейное право, оформление наследства, налоговые споры и консультации, претензионно-исковая работа по хозяйственному праву и другие юруслуги. Опыт наших адвокатов более 10 лет, доступные цены и высокое качество. Наш сайт: fsadvokat.com Наша компания находится по адресу: г.Киев, ул.Симиренко, дом 36-Б, оф.416. У нас работают: адвокат по уголовному праву (уголовный адвокат); адвокат по гражданскому праву (гражданский адвокат); адвокат по семейному праву (семейный адвокат); адвокат по хозяйственному и корпоративному праву (хозяйственный адвокат). Правовая помощь адвоката, может потребоваться каждому в любой сфере: расторжение брака, оформление наследства, защита по криминалу, и другое. Обращайтесь к нам! С уважением, адвокат Мельник Алексей Васильевич

25.03|15:31

0
 Судовий захист

zapp.ua Киев

Якщо Ви позивач або відповідач - Вам до нас ! Здійснюємо судове представництво та захист у будь-яких судах. Юристи ЮП "Мельничук & Партнери" формують виважену судову тактику, яка направлена на найкраще задоволення Ваших потреб. Ми не супергерої, але будемо боротися за Вас !

19.01|08:28

0
Захист і представництво в фіскальних інстанціях

besplatka.ua Киев

Один з важливих напрямів нашої діяльності – робота у сфері податкового законодавства, юридична підтримка клієнтів при проведенні податкових перевірок, а також спорів з податковими та іншими контролюючими органами; у тому числі представництво інтересів клієнтів у судах. Питання про захист і юридичну підтримку платників податків та зборів в Україні і по сьогодні досить гостро стоїть в умовах недосконалості податкового законодавства. Наша компанія готова надати Вам послуги з вирішення податкових спорів. Багаторічний досвід спеціалістів у цій сфері гарантує Вам високопрофесійний підхід до вирішення питань оптимізації оподаткування, податкових спорів, повернення податків, податкових пільг, податкових відрахувань і т.і. Наші адвокати мають великий позитивний судовий досвід практично з будь-якого розділу податкового права. Судовий захист інтересів платників податків: I. Оскарження в суді рішення податкових органів про притягнення організації до податкової відповідальності. II. Оскарження бездіяльності податкових органів, що виражено в ухиленні від повернення надміру сплачених сум податків. III. Оскарження стягнення сум податкових санкцій.

05.03|02:21

0
Адвокат. Представництво та захист у судах.

www.olx.ua Киев

Захист у кримінальному провадженні. Справи про адміністративні правопорушення. Справи про корупційні правопорушення. Представництво у цивільних, господарських та адміністративних справах. Супроводження бізнесу (договори, правочини, перевірки контролюючих органів). Оформлення та реєстрація прав. Консультації. Правова допомога будь-якої складності.

10.03|22:18

0
Юридичний захист від банків, факторингових, колекторських компаній

www.olx.ua Киев

ТОВ "Юридична компанія "Закон Слова" НАДАЄ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ: 1. Юридичне повернення незаконно відібраної у Вас власності на квартиру, будинок, земельну ділянку. Скасування незаконної реєстрації нотаріусами, реєстраційною службою права власності на іпотечне майно громадян за заявами банків, факторингових та інших компаніях; 2. Юридичний захист від зловживань банків, факторингових, колекторських компаній за кредитними, іпотечними і депозитними договорами; 3. Юридичний захист через судову відмову банку у стягненні кредиту, процентів, пені, штрафів; 4. Недійсність договорів між банками та іншими компаніями про відступлення іпотечних договорів із споживачами; 5. Скасування незаконних дій із скасування реєстрації місця проживання людини за незаконною реєстрацією права власності на її житло за банком чи іншою компанією на підставі іпотечного договору; 6. Виведення з поруки (припинення поруки); 7. Недійсність кредитних та інших договорів; 8. Підготовка договорів, перевірка договорів; 9. Реєстрація комерційних організацій - товариств з обмеженою (повною) відповідальністю, приватних підприємств, акціонерних товариств; 10. Реєстрація неприбуткових організацій - громадських, благодійних, релігійних організацій; 11. Реєстрація газет, журналів; 12. Реєстрація торгових марок; 13. Абонентське юридичне обслуговування прибуткових і неприбуткових організацій, підприємців; - Підготовка Проектів Законів, нормативно-правових актів; - Підготовка депутатських звернень, запитів. http://zakonslova.blogspot.com/p/blog-page.html

21.12|23:53

0
Захист за статтями 124,130 КУпАП. Автоадвокат. Все в законному порядку

www.olx.ua Киев

Досвідчена юридична компанія Aldan Group з багаторічним досвідом. Над кожною справою працює команда адвокатів і юристів. Стратегію захисту продумуємо колективно, з урахуванням досвіду кожного фахівця. Ми не даємо порожніх обіцянок. Після ретельного вивчення матеріалів справи озвучуємо реальні перспективи в досягненні потрібного клієнту результату. Супровід та представництво інтересів клієнтів у справах по ДТП, представництво прав та інтересів водіїв у суді, оскарження дій працівників національної поліції України. Представництво прав та інтересів в суді. Ми Допоможемо Вам отримати кошти на ремонт Вашого автомобіля та знову стати учасником дорожнього руху! Попередня консультація за телефоном – безкоштовна.

10.03|14:28

0
Захист за статтями 124,130 КУпАП. Автоадвокат. Доведу до результату

www.olx.ua Киев

Компанія Aldan Group має багаторічний досвід роботи. Наші юристи та адвокати cпеціалізуютьcя нa кoмплекcнoму обcлугoвувaнні фізичних тa юр. Осіб. Надаємо юридичні послуги: 1. Представництву прав та інтересів водіїв у суді. Оскарження дій працівників національної поліції України. 2. Захист інтересів клієнтів у справах за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані сп’яніння). 3. Супроводу та представництву інтересів клієнтів у справах по ДТП. Напрацьована практика, позитивні рішення суду. Робота на результат. Надійно, швидко та професійно у Києві та всій Україні надаємо адвокатські послуги. Якщо у вас інша ситуація, зателефонуйте до нас та запитайте. В любому випадку ви будете знати що робити далі після розмови.

11.03|16:37

0
Юридичний та фінансовий захист господарської діяльності та інвестицій

www.olx.ua Киев

ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОЖИВЧА ВАТРА» «ЦЕНТР АКРЕДИТАЦІЇ ТА НЕЗАЛЕЖНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ» проводить адміністративне, юридичне, фінансово – аудиторське забезпечення проведення господарської діяльності, забезпечення розміщення та захисту інвестицій, партнерське збереження та суттєве примноження Ваших фінансових ресурсів, супровід забезпечення Ваших інвестицій у будівництво власного житла. Діяльність проводиться дипломованими та сертифікованими у відповідності до Міжнародних стандартів спеціалістами

26.03|16:05

0
Захист водіїв у суді по статтям 124,130, КУпАП.Все в законному порядку

www.olx.ua Киев

Наша компанія cпeціалізуєтьcя нa комплeкснoму oбслуговуванні фізичних та юридичних осіб. Структуpa нaшої компанії побудoвана таким чином, щo б в пoвній мірі можливо булo зaбeзпечити вcі Ваші юpидичні пoтрeби. Представництво прав та інтересів водіїв у суді. Оскарження дій працівників національної поліції України. Супровід та представництво інтересів клієнтів у справах по ДТП. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, а не шаблонно. Попередня консультація за телефоном – безкоштовна.

12.02|17:21

0
Захист водіїв у суді по статтям 124,130, КУпАП. Три етапи оплати

www.olx.ua Киев

Aldan Group - cepтифікoвaна юpидичнa кoмпанія, якa cпeціaлізуєтьcя нa кoмплeксному обслугoвувaнні фізичниx тa юpидичних ocіб. Представляємо ваші інтереси у справах о порушенні ст. 130 КУпАП (перебування особи за кермом в нетверезому стані) Працюємо в Києві та в Київській області, а також по всій Україні. Пам"ятайте! Самостійно розібратися в те, що трапилося можна тільки при найочевидніших випадках. У всіх інших ситуаціях потрібно не тільки консультація юриста по ДТП, але і робота команди фахівців. З приводу консультацій - набирайте по вказаному номеру!

18.02|18:36

0
Захист за статтями 124,130 КУпАП. Автоадвокат. Досвід роботи 10років

www.olx.ua Киев

Юридична компанія "Aldan Group", яка спеціалізується за наступними трьома напрямками: 1. Реєстрація бізнесу, Торговельних марок і авторських прав, отримання довідок, дозволів, ліцензій. 2. Договірна робота (складання, узгодження й організація обліку договірної роботи). 3. Представництво інтересів в судах всіх рівнів по різним категоріям справ (цивільні, адміністративні, господарські, справи про адміністративні правопорушення). Представляємо ваші інтереси у справах о порушенні ст. 130 КУпАП (перебування особи за кермом в нетверезому стані) Пам"ятайте, чим раніше Ви звернетеся за грамотної юридичною допомогою, тим більше шансів на позитивний результат! Працюємо по всій Україні. Телефонуйте. Попередня консультація за телефоном - безкоштовно.

01.03|23:14

0
Услуги адвоката

www.olx.ua Киев

Адвокатская компания LEX предоставляет широкий спектр услуг в сфере права: ГРАЖДАНСКОЕ ПРАВО Юридическая консультация (устная) – 30 мин. Юридическая консультация (письменная) Написание искового заявления Написание апелляционной, кассационной жалоб Написание объяснений, возражений Написание писем, обращений, заявлений, ходатайств и др. Ознакомления с материалами дела (г. Киев и Киев. обл.) Представительство интересов в суде (одно заседание) Адвокатский запрос Юридическое сопровождение исполнительного производства Обжалование постановления об административном правонарушении Написание, расторжения и правовой анализ договоров Взыскание морального и материального ущерба Защита (признания) права собственности Признание недействительных сделок (договоров дарения, завещаний, др.) Наследственные дела (признание права наследования, восстановление сроков) Расторжение брака, раздел имущества супругов, алименты Усыновления, установления отцовства и режима общения с ребенком Помощь в кредитных спорах, споры со страховыми компаниями Досудебное урегулирование споров, мировое соглашение ХОЗЯЙСТВЕННОЕ ПРАВО Юридическая консультация (устная) – 30 мин. Юридическая консультация (письменная) Написание искового заявления Написание апелляционной, кассационной жалоб Написание объяснений, возражений Написание писем, обращений, заявлений, ходатайств и др. Ознакомления с материалами дела (г. Киев и Киев. обл.) Представительство интересов в суде (одно заседание) Адвокатский запрос Представительство интересов в исполнительной службе Написание, расторжения и правовой анализ договоров Правовая помощь в переговорах Досудебное урегулирование споров, мировое соглашение Регистрация, перерегистрация, ликвидация юр. лиц, общественных объединений Регистрация, перерегистрация, прекращение физического лица-предпринимателя Разработка и написание внутренних документов предприятия Помощь по взысканию задолженности Юридическое сопровождение банкротства Абонентское юридическое обслуживание КРИМИНАЛЬНОЕ ПРАВО Написание заявления о совершении преступления Адвокатский запрос Участие в допросе свидетелей, подозреваемых, обвиняемых Гражданский иск в уголовном производстве Обжалование постановлений следственного судьи, действий следователя, прокурора Присутствие адвоката во время обыска Ознакомление с материалами уголовного производства

15.01|14:18

0
Послуги адвоката

besplatka.ua Киев

Поділ (визнання права) нерухомого та рухомого майна; супровід договорів з нерухомістю; справи про вселення/виселення; визнання особи такою, що втратила право на користування житлом; встановлення порядку користування житловим приміщенням; спадкові справи (консультації); Розірвання шлюбу; поділ майна подружжя; стягнення аліментів; визначення місця проживання дитини; визнання батьківства; позбавлення батьківських прав; визначення частки в спільному майні подружжя; встановлення факту проживання однією сім’єю та інш.

13.03|16:16

0
Услуги адвоката

www.olx.ua Киев

Услуги адвоката по семейным и вопросам связанных с банковскими кредитами. Адвокатское Бюро "Правовой альянс" управляющий партнер Филоненко Яна опыт с сфере права 10 лет 6 из которых адвокат. Гибкие цены, ответственность к клиентам, максимально желаемый результат. Отзывы есть на сайте и фейсбук.

17.03|22:51

0
Услуги адвоката-международника

uslugi.inforico.com.ua 100 Киев

АДВОКАТ-МЕЖДУНАРОДНИК. Многолетняя успешная практика в Украине и за рубежом. - Разработка международных контрактов, - Участие в переговорах при заключении внешнеэкономической сделки; - Сопровождение международного контракта на всех этапах его реализации; - Защита интересов Клиентов в международных спорах; - Внесудебное урегулирование международных споров; - Поиск международных третейских судов (арбитражей) - Подготовка исков и других документов правового характера; - Ведение дел в судах всех уровней и юрисдикций; - Международный арбитраж; - Признание и исполнение в Украине решений иностранных судов (арбитражей); - Защита прав украинских граждан и предприятий за рубежом; - Квалифицированная помощь на следствии и в суде, в т.ч. потерпевшим. Профессионально, оперативно, оптимальные цены. Консультации бесплатно. тел.+38 (056) 370-28-54, +38 (050) 487-97-73 E-mail: info@paritet-ua.com.ua

29.12|23:31

0
Услуги адвоката (юриста)

www.olx.ua Киев

Предоставляю услуги адвоката/юриста в уголовных, гражданских, хозяйственных, административных делах. Помогу составить иск, жалобу, заявления, ходатайство в суд, гос. органы, предоставлю юридический анализ вашей ситуации, и многое другое. Доступная оплата (по договоренности), цену услуг можете заявить самостоятельно, рассмотрю все предложения!

21.01|18:33

0
Юридические услуги адвоката

ukrainebazar.com 400 Киев

Юридические услуги адвоката в гражданских делах. Исковое заявление, апелляционная, кассационная, жалоба, ходатайство, заявление, возражение на иск, заявление о пересмотре заочного решения, ходатайство о назначении экспертизы, о наложении ареста на имущество, другие документы. Участие в судебных заседаниях, истребование документов, доказательств по адвокатскому запросу. Раздел имущества, установление дополнительного срока для принятия наследства, признание права собственности на квартиру, автомобиль, признание завещания недействительным, признание договоров купли-продажи, пожизненного содержания, дарения – недействительными, взыскание материального и морального ущерба, ДТП, залитие квартиры, установление факта совместного проживания, расторжение брака, лишение родительских прав, определение места проживания ребенка, снятие ареста с имущества. Опыт, фиксированная оплата. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

28.01|09:44

0
Квалификационный экзамен адвоката.

www.olx.ua Киев

Окажу содействие в сдаче квалификационного экзамена, прохождении стажировки и получении свидетельства на право занятия адвокатской деятельностью. Пока не принята новая редакция закона "Об адвокатуре и адвокатской деятельности" спешите сдать квалификационный экзамен, пройти стажировку и получить свидетельство по действующим правилам.

12.02|14:32

0
Услуги адвоката Киев

besplatka.ua Киев

Адвокатской деятельностью признают квалифицированную юридическую помощь, которую оказывают на профессиональной основе лицами, которые полечили статус адвоката в порядке установленном законом. К основным признакам адвокатской деятельности относится: Оказание юридической помощи физическим и юридическим лицам. Эта помощь должна оказываться лицами, которые работают профессионально в юридической сфере. Лицо, которое оказывает помощь должно носить статус адвоката, который получают в порядке предусмотренном Законом об адвокатской деятельности и адвокатуре. Такая деятельность должна нести такие цели: защита прав и свобод доверителей, обеспечение правосудия. Только все эти признаки деятельности в совокупности могут дать понять что деятельность можно отнести к адвокатской. Если юридическая помощь не является профессиональной, то это нельзя назвать адвокатской помощью, если же помощь профессиональная, но оказывается лицами, которые не являются адвокатами в установленном законом порядке, то она не может называться адвокатской. Если же лицо имеющее статус адвоката оказывает помощь, которую нельзя связать с защитой прав, интересов и свобод заявителей или же по обеспечению доступа к правосудию. Адвокатская деятельность не может быть предпринимательской, а потому извлечение прибыли не может быть самоцелью. А потому все доходы – это вознаграждение от клиента за проделанную работу. Наши адвокаты смогут помочь вам в решении трудовых, жилищных, налоговых, семейных, наследственных, корпоративных спорах, а так же помогут разобраться в проблеме по взысканию задолженности и банкротству предприятий. Смогут выступить представителем Ваших интересов в суде по гражданским, уголовным, административным, хозяйственным делам. Не откладывайте! Обращайтесь к специалистам юридической фирмы «K&S partners» и получите гарантированную квалифицированную юридическую помощь в Киеве!

26.03|23:14

0
услуги адвоката batyr

kiev.ukrgo.com 80420190 Киев

поможем в сложных ситуациях. услуги адвоката в уголовных, гражданских и административных делах. звоните или пишите на вайбер. Контактные телефоны: 09x xxx xxxx; 09x xxx xxxx

08.04|10:30

0
Квалификационный экзамен адвоката.

www.olx.ua Киев

Окажу содействие в сдаче квалификационного экзамена, прохождении стажировки и получении свидетельства на право занятия адвокатской деятельностью. Пока не принята новая редакция закона "Об адвокатуре и адвокатской деятельности" спешите сдать квалификационный экзамен, пройти стажировку и получить свидетельство по действующим правилам.

15.04|02:55

0
Уголовное право - помощь адвоката

uslugi.inforico.com.ua 1000 Киев

Чем раньше Вы обратитесь к опытному адвокату - тем больше вероятность позитивного решения Вашей проблемы. Мы не предлагаем платить деньги за неизвестность, Мы гарантируем своим клиентам быстроту и качество помощи. Команда опытных адвокатов в различных сферах деятельности (уголовное, гражданское, административное, хозяйственное, трудовое, семейное право) поможет Вам профессионально и доступной цене. Уважение клиента, порядочность и результат - наши принципы работы! 063-396-68-60

27.02|00:57

0
Предлагаю услуги квалифицированного адвоката.

www.olx.ua Киев

Предлагаю услуги адвоката. Офис в Киеве центр. Защита в хозяйственных, административных, уголовных делах любой сложности, включая уголовное преследование в тяжелых и особо тяжелых преступлениях. Профессионально. Нацеленность на конечный результат. Важность в построении правильной защиты - залог успеха ! В клиентах - ряд публичных людей, при этом конфиденциальность гарантирую. Недорого.

28.03|20:05

0
Реєстрація ТОВ,ПП,ФОП, і неприбуткових ГО,БО,РО. Послуги Адвоката.

www.olx.ua Киев

Реєстрація юридичних осіб- прибуткових ТОВ,ПП, також ФОП, неприбуткових ГО, БО, РО. Приведення Статуту ТОВ у відповідність до ЗУ "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Зміна учасників ТОВ,ПП,БО,РО Зміна керівника товариства Зміна розміру статутного капіталу ТОВ Зміна найменування ТОВ Зміна місцезнаходженя (юридичної адреси) товариства Абонентське обслуговування товариств з питань комерційної діяльності Абонентське обслуговування неприбуткових товариств з питань неприбуткової діяльності Послуги адвоката з сімейних питань, а саме: Встановлення режиму окремого проживання за заявою подружжя Поділ майна при розірванні шлюбу Встановлення місце проживання дитини Визнання батьківства (материнства) Встановлення порядку та графіку побачення з дитиною Стягнення аліментів на утримання дитини Стягнення аліментів на утримання дружини Стягнення аліментів на утримання батьків Збільшення розміру аліментів Зменшення розміру аліментів Більш детальна інфо на сайті https://advocate-doroshenko.com/ тел. 044 337 38 45

10.04|12:08

0
Послуги адвоката у сфері житлового права

www.olx.ua Киев

Надаю послуги адвоката, житлові, сімейні, трудові, господарські,цивільні спори. Професійне складання позовних заяв, претензій, консультативних висновків, участь у судових процесах всіх інстанцій. Якщо у Вас виникли проблеми та спірні питання з організаціями такими як ПАТ "Київенерго", ПАТ "Київводоканал", ЖЕК та іншими подібними підприємствами телефонуйте ми обов"язково знайдемо вихід і вирішимо Ваше питання.

01.03|18:58

0
Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів

www.olx.ua Киев

Пройду за вас Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів, що включає 7 модулів, які містять проміжкові тестування, практичні завдання та підсумкове тестування. Строк виконання - 2 дні з моменту звернення. Вартість - 1000 грн.

26.03|12:11

0
Брачный договор услуги семейного адвоката

kiev.ukrgo.com 10420191 Киев

консультации, представление интересов при подписании брачного договора, помощь при возникновении возможных разногласий, защита в суде

01.04|15:04

0
Вам необходима квалифицированная помощь адвоката? Звоните!

www.olx.ua Киев

Предоставление квалифицированных юридических услуг по следующим направлениям: - устные и письменные консультации по вопросам: уголовных, гражданских, семейных, трудовых, жилищных, хозяйственных правоотношений; - составление процессуальных документов (исковых заявлений, жалоб, ходатайств и т.д.); - представительство интересов в судах всех инстанций; - обеспечение реального исполнения судебных решений (контроль и сопровождение исполнительного производства в органах исполнительной службы); - ведение переписки с государственными, в т.ч. правоохранительными, органами; - помощь в регистрации прав собственности на движимое и недвижимое имущество. земельные участки; - помощь в регистрации субъектов хозяйственной деятельности; - обжалование незаконных действий государственных, в т.ч. правоохранительных, органов; - оформление наследственных прав; - подготовка и подача жалоб в Европейский суд по правам человека; Оплата предоставляемых услуг - договорная.

07.04|17:45

0
Услуги адвоката (юридическая помощь в любых вопросах)

www.olx.ua Киев

г. Киев Предлагаю свои адвокатские услуги: - Полная юридическая поддержка, а так же консультация по всем возникающим спорам и вопросам; - Предварительное изучение вашей проблемы, которое в дальнейшем сэкономит Вам значительные средства; - Защита по уголовным делам – круглосуточное сопровождение на полицейских участках, судах любого уровня; - Семейное право – разводы любой сложности, финансовые вопросы, контакты с детьми; - Гражданский процесс и коммерческое право – взыскание долгов, исполнение судебных решений, контрактное право, мировые соглашения, банкротство; - Административное право, апелляции любой сложности; - Хозяйственное право - регистрация предприятий, взыскание задолженности с юридических лиц; - Трудовое право - незаконное увольнение, восстановление на работе - Помощь в написание искового заявления, ведь от корректного составления зависит многое; - Сопровождение деятельности предприятия, в том числе в судебных органах. Адвокат Токарчук Богдан Валерьевич

05.02|22:12

0
500 грн Документи стажування адвоката (процесуальні, звіти, щоденник)

www.olx.ua Киев

Для тих хто проходить стажування у Адвоката, пропоную повний пакет процесуальних документів 2019 року складених згідно із Програмою стажування та Положенням про організацію та проходження стажування.  Успішний захист відбувся в лютому 2019. Документи включають: - план; - процесуальні документи - 160 шт. (якісні, авторські,  взяті з адвокатської практики); - щоденник стажування; - звіти (2 поточні та остаточний); - звіт про оцінку стажування; - ін. документи (виступ, тези, довідки тощо). Ціна розумна, відповідає якості докуметів. ТІЛЬКИ ДЗВІНКИ, ПОШТУ НЕ ЧИТАЮ!!

10.02|02:26

0
Помощь адвоката в сложной ситуации, бесплатная консультация

www.olx.ua Киев

Оперативная помощь адвоката в самых разных ситуациях - ДТП, задержание правоохранительными органами, защита в суде, семейные споры (развод, раздел имущества, алименты), трудовые конфликты, пенсионные вопросы, возврат долгов, имущественно-жилищные споры и т.д. Срочная консультация адвоката по всем вышеперечисленным и иным вопросам. Конечно, срочная консультация не заменит полноценной адвокатской помощи в ситуации, когда адвокат должен быть рядом с клиентом, но даст понимание, что необходимо делать в данный момент (а иногда и поможет выиграть время до приезда адвоката к клиенту на место события). Звоните нам или приезжайте в наш офис - гарантируем быструю адвокатскую помощь и необходимую юридическую консультацию. Юридическая компания "Сучасна Феміда" (г. Киев) обеспечит Вам надёжную защиту в любой, даже самой непростой ситуации. Наш сайт http://uslugi-advokata.kiev.ua Мы всегда на связи!

28.02|14:13

0
Юрист. Семейный адвокат. Помощь адвоката по семейным делам

www.olx.ua Киев

Практикующий семейный адвокат оказывает юридическую помощь по семейным делам и вопросам, а также ведение дел в судах. Категория семейных дел, по которым мы оказываем юридическую помощь довольно обширна. Семейные дела имеют свои тонкости и нюансы. Именно такие споры, несмотря на их распространенность, наиболее сложные и с юридической, и с этической стороны. Своевременное обращение к адвокату по семейным делам позволит вам не только отстоять свои нарушенные права, но и, что очень важно, предусмотреть и предотвратить возможное их нарушение в будущем. Профессиональный адвокатский опыт и накопленные знания позволяют нам оценить конкретную правовую ситуацию, подготовить для доверителя необходимые рекомендации и добиться необходимого результата. При оказании юридической помощи, гарантируется соблюдение адвокатской тайны и профессиональной этики. Обратившись к нам, Вы получаете помощь семейного адвоката, профессионала своего дела. Категории семейных дел, по которым адвокат оказывает юридическую помощь: - Юридические консультации по семейным вопросам; - Дела о расторжении брака; - Дела о признании брака недействительным; - Споры о разделе общего имущества супругов; - Дела, связанные с признанием недействительным или расторжением брачного договора; - Вопросы об установлении или об оспаривании отцовства; - Споры, связанные со взысканием алиментов, в том числе в твердой денежной сумме; - Получение разрешения на выезд ребенка за границу в судебном порядке; - Ведение адвокатом семейных дел, связанных с определением места жительства несовершеннолетних детей. Оказание юридической помощи семейным адвокатом включает: - Юридическая консультация; - Изучение адвокатом документов, предоставленных доверителем; - Определение необходимых доказательств, которые можно использовать для обоснования позиции по семейному делу; - При необходимости истребование таких доказательств; - Оценку правовой ситуации по семейному спору с учетом имеющихся доказательств, фактических обстоятельств и судебной практики по семейным делам; - Подготовку и подачу искового заявления в суд; - Подготовку объяснений доверителя; - Представление доказательств; - Выступление семейного адвоката в суде. - Каждое семейное дело, имеет свои особенности и разрешается судом исходя из конкретных обстоятельств. Развод под ключ - 3500. Документы в суд о разводе - 1200. Мы находимся в удобном месте, прямо на метро минская. Звоните! Приходите! Мы знаем как найти выход из любой ситуации! Запись по телефону: 383-20-40 Офис: пр. Оболонский 18, оф. 23

22.01|09:07

0
Юридические Услуги адвоката Страхование Бюро переводов Нотариус

www.olx.ua Киев

Пропонуємо послуги: нотаріуса, юриста, адвоката, страхування, бюро перекладів. Також ксерокопіювання, ламінування та розламінування. Наша адреса: вулиця Березняківська, 4 офіс 1. http://www.pravo-zakon.kiev.ua/ Всі послуги в одному місці - економія Вашого часу! Біля міського ОВІРу. (044) 221-4141 (050) 335-1603 (067) 291-9192 (093) 291-9091

08.04|20:01

0
Срочная помощь адвоката: развод, раздел имущества, ДТП, возврат прав

www.olx.ua Киев

Услуги опытного адвоката - эффективная помощь адвоката в непростой ситуации, юридические консультации по Вашему вопросу, срочная помощь адвоката при непредвиденных проблемах. Юридическая компания "Сучасна Феміда" (г. Киев) предлагает Вам надёжную защиту и действенную помощь: представительство и защита в суде, помощь адвоката при ДТП, помощь адвоката в семейных спорах (развод, алименты, раздел имущества, судьба детей), помощь в вопросах наследства, трудовых спорах, пенсионных вопросах, возврате долгов, имущественно-жилищных спорах. Помогаем в возмещении материального и морального ущерба (ДТП, ущерб в связи с залитием жилья, иски к страховым компаниям и т.д), возврате водительских прав, спорах с банками (кредиты, возврат средств). Производим обжалование действий, бездействий, нарушений Ваших прав представителями государственных органов. Составление исковых заявлений, апелляционных и кассационных жалоб в суд, а также получение копий судебных решений, постановлений, исполнительных листов, оказание помощи в исполнении решения суда. Защита Ваших интересов в уголовных, гражданских и административных делах, включая оперативную помощь в возникшей ситуации. Исчерпывающие юридические консультации, возможность постоянной поддержки личным адвокатом. Наш сайт http://uslugi-advokata.kiev.ua Звоните, готовы срочно приступить к защите Ваших интересов!

28.02|14:13

0
Юридическая фирма "De Jure", услуги адвоката, юрист

www.olx.ua Киев

- Адвокат, комплексное обслуживание; -Защита в уголовных делах; - VIP – обслуживание; - Представительство интересов физических и юридических лиц в судах всех уровней и других органах; - Абонентское обслуживание малого и среднего бизнеса Бизнес (регистрация изменения и др.); - Юридическое сопровождение покупки недвижимости, в том числе за границей; - Защита прав потребителей, споры с банковскими учреждениями; - Юридическое сопровождение в земельных отношениях; -Решения нестандартных вопросов; - Ваши проблемы - наша забота!

08.04|09:19

0
Услуги адвоката Киев, адвокатские услуги в судебных делах

besplatka.ua Киев

Адвокатское сопровождение гражданских дел. Составление всех, необходимых документов, исков, апелляций, кассаций, жалоб, ходатайств, заявлений. Участие в судебных заседаниях, истребование документов, доказательств от третьих лиц по адвокатскому запросу. Расторжение брака, взыскание алиментов, раздел имущества, снятие с регистрации места проживания, выселение, признание права собственности, установление срока для принятия наследства, признание завещания недействительным, признание договора недействительным, истребование имущества, взыскание материального и морального ущерба. Другая помощь адвоката. Профессионализм, опыт, ответственность, антикризисные цены. http://topalova.com.ua/ т.: (098) 927-15-90 т.: (099) 522-39-47

27.02|20:45

0
Юридичні послуги, послуги адвоката

www.olx.ua Киев

Пропонуємо широкий спектр юридичних послуг складання юридичних документів в області господарського, цивільного та адміністративного права в межах міста Києва: - усні та письмові консультації адвоката; - складання заяв, листів, клопотань, актів; - складання претензій, мирових угод, вимог, скарг; - складання проектів господарських та цивільно-правових договорів; - складання позовних заяв до суду; - складання апеляційних та касаційних скарг; - адвокатські послуги (представництво в судах першої інстанції, а також судах апеляційної та касаційної інстанції); - представництво в судах апеляційної та касаційної інстанцій; - представництво на стадії виконання судового рішення. Вартість послуг доступна, за домовленістю.

06.04|18:33

История Ваших запросов

Дата добавления