поиск услуг по запросу "Тапочки в садик, сандалики на девочку,р.20-25"

0
Одноразовые тапочки / Тапочки для педикюра

besplatka.ua

Одноразовые тапочки / Тапочки для педикюра Одноразовые тапочки / Тапочки для педикюра Толщина подошвы 3мм В наличии тапочки фиолетового, жёлтого, синего, красного,оранжевого цвета Размер универсальный для мужчин и женищин - 41 Доставка по НП наложкой либо встреча в Харькове.

12.02|23:23

0
Видеосьемка садик, свадьба, школа, торжество

besplatka.ua Днепр

Видеосьемка садик, свадьба, школа, торжество, юбилей, концерт, праздник. Видеосьемка квадрокоптером. Качественный МОНТАЖ , создание фильма, индивидуальный подход, аренда ВИДЕОПРОЕКТОРА, экран 1.5 - 3 метра, видео трансляция через проектор.

05.12|20:38

0
Детский садик - Казкова країна - розумна дитина

buysell.com.ua 9500 Киев

Запрошуємо Вас в Центр розвитку виховання, навчання та розважання дітей раннього та дошкільного віку. ПЗ ЦРД “ Казкова країна “Розумна дитинавключає в себе розвиваючі заняття, затишний домашній міні садочок – ясельки закритого типу, індивідуальні заняття по логопедії, а також заняття з дітками з діагнозом аутизм і ДЦП. Діє послуга «Готель для діток» : а) почасово; б) день, ніч; в) цілодобово. Індивідуальний підхід до кожної дитини. Формується дві групи діток: молодша « Ранній розвиток» та середня «Розумники» в кількості 12-15 чоловік. . М. Київ, пр.-т Гонгадзе, 18 з

22.01|10:48

История Ваших запросов

Дата добавления

Похожие запросы

Другие ресурсы