поиск услуг по запросу "Реєстраційні дії. ФОП, Юридичні особи та громадські організації"

  • >> Следующая

0
Помощь документы общественные организации, громадські обєднання

www.olx.ua Киев

Помощь в подготовке пакета документов для регистрации общественных организаций (громадських обєднань - громадських організацій та громадських спілок). Помощь в подготовке пакета документов как для регистрации новой организации так и регистрации изменений (любых). Все работы проводятся в краткие сроки. Также, помощь в подготовке пакета документов организаций профсоюзов и профсоюзов. Будет подготовлен полный пакет документов для обращения в оответствующее управление юстициции в вашей области либо подачи документов через ЦНАП. Если есть вопросы - пишите!!! Постараемся на все ответить!!!

27.09|22:29

0
Послуги з розробки нормативної документації підприємства (організації)

www.olx.ua Нересница

Пропоную послуги з розробки нормативної документації підприємства (організації). Також пропоную послуги по набору тексту з рукописних і відсканованих оригіналів, набір таблиць, графіків, діаграм. Набір тексту здійснюється в текстовому редакторі МS Word. За одну сторінку тексту приймається кількість символів рівне 1800. Набрання тексту може бути будь-якого розміру і шрифту. У документ можлива вставка малюнків, таблиць, формул, графіків і діаграм. Термін виконання роботи залежить від кількості і якості вхідних матеріалів.

27.09|14:56

0
Написати статут громадської організації устав общественной комерційна

www.olx.ua Львов

Написання статуту: - для громадської організації (спілки) - 2 000грн. Термін до 10 робочих днів. Робота починається після повної оплати.

16.10|02:18

0
Реєстрація юридичної особи (ТОВ) в Киеве

takinado.com.ua

Реєстрація юридичної особи (ТОВ) в Киеве Киев

19.12|12:27

0
Юридична послуга по реєстрації фізичної особи-підприємця.

www.olx.ua Полтава

"Надаємо повний спектр послуг з реєстрації ФОП, внесенню змін про ФОП до ЄДР (зміна прізвища, адреси, ідентифікаційного коду, КВЕДів). Послуга державної реєстрації включає в себе: 1) Консультування та підбір вигідної системи оподаткування; 2) Обрання потрібних КВЕДів; 3) Підготовку документів та їх подачу державному реєстратору; 4) Подачу заяв до податкового органу про реєстрацію платником ПДВ, єдиного податку (у разі необхідності); 5) Отримання виписок про державну реєстрацію, витягу з реєстру платника ПДВ, єдиного податку; 6) Подачу на реєстрацію книги обліку доходів і витрат підприємця. Вартість послуги – 500 грн. Якщо Ви бажаєте розпочати власний бізнес та у вас є питання як це оформити, телефонуйте за вказаним номером телефону. "

22.12|17:08

0
Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи

ukrainebazar.com 600 Киев

Пропонуємо професійні та недорогі послуги з державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме 1. Зміна юридичної адреси (місцезнаходження). 2. Зміна видів господарської діяльності (КВЕД). 3. Зміна директора підписантів. 4. Зміна розміру статутного капіталу юридичної особи. 5. Зміна повного та скороченого найменування (назви) юридичної особи. 6. Зміна засновників юридичної особи (купівля-продаж корпоративних прав, вихід учасника з ТОВ). 7. Зміна відомостей про засновників (зміна прізвища, місця проживання засновника). 8. Внесення до ЄДР відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи. 9. Зміна контактної інформації з юридичною особою (номерів телефонів, факсу, електронної поштової скриньки). Телефонуйте Будемо раді Вам допомогти. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

19.11|20:34

0
Кредит від приватної особи, без перших внесків, застави, поручителів

doska.io 111

Кредит від приватної особи, без перших внесків, застави, поручителів. Вік від 18 років, документи тільки паспорт та ІПН. Працюємо з чорним списком, і простроченням. Видаємо на різні цілі в тому числі і для закриття кредитів і мікропозик. Працюємо по всіх областях України. Суми від 10000 до 200000 грн. Термін кредиту від 1 до 5 років. Розглянемо будь-які ситуації, просто зателефонуйте і отримаєте всю інформацію.

12.12|00:51

0
скасування депортації у разі внесення персональних даних особи до інфо

buysell.com.ua

скасування депортації у разі внесення персональних даних особи до інфо Бизнес и услуги Туризм / иммиграцияВолынская обл. Луцк Разместили в :51 200 евро

27.12|11:55

0
Позов про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

uslugi.inforico.com.ua Киев и область

Позов про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням у звязку з відсутністю в ньому понад шість місяців без поважних причин

02.12|14:13

0
Гроші в борг на карту, займ від приватної особи, можна отримати вже сьогодні за 20 хвилин!

doska.io 111

Пропоную найшвидший спосіб, отримати грошові кошти в борг на карту за 20 хвилин. Без різних перевірок кредитної історії, довідок з місця роботи і платоспроможності! Від 10 000 гривень під 20% річних. Термін до 5 років, з правом дострокового погашення. Для отримання позики потрібно тільки Ваш паспорт, карта будь-якого банку, громадянство України і вік від 18 років.

05.01|02:00

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Кропивницкий

БЕЗКОШТОВНА консультація! Написання позовної заяви та інших процесуальних документів (за доступними цінами): - розлучення; - стягнення аліментів; - стягнення заборгованості за розпискою; - спори з банками по кредитних договорах; та інші спори. З подальшим супроводом в суді.

01.10|23:13

0
Юридичні послуги.

www.olx.ua Александрия

Надаємо широкий спектр послуг у сфері сімейного, трудового, господарського, цивільного та земельного права. Консультуємо та надаємо повний юридичний супровід в суді та інших органах.

05.10|09:35

0
Юридичні послуги

sbo.ua 150 Винница

Представництво сторін та усіх стадіях виконавчого провадження (оскарження дій державного виконавця, стягнення аліментів, поновлення на роботі, звернення стягнення на майно боржника, допомога та участь в прилюдних торгах, вирішення питання про зняття та накладення арештів на майно);

17.10|11:33

0
Юридичні консультації

www.olx.ua Киев

Юридичні консультації з різних питань права онлайн та по телефону безкоштовно. Вирішення спадкових, сімейних, земельних, житлових, господарських питань. Стягнення боргів, в тому числі і по розпискам. Представництво в господарських та судах загальної юрисдикції на будь-яких етапах процесу. Оскарження рішень суду в апеляційному та касаційному порядках. Ведення справ у Європейському суду. Реєстрація та ліквідація підприємств. ЗЕД. Юридичне обслуговування підприємств.

31.10|04:24

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Черкассы

Послуги реєстрації та ліквідації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, громадських організацій та кооперативів. Колишній ПП "МАЖАР"

12.11|15:00

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Берислав

Надання юридичних послуг. Представництво в суді.

13.11|23:09

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Бровары

Надаємо юридичні послуги у сфері цивільного, господарського, адміністративного та інших галузей права. Основні напрями діяльності: - усні та письмові консультації з правових питань; - договірна робота; - складання заяв, скарг та інших документів правового характеру; - представництво в державних та інших органах, установах, організаціях будь-якої форми власності; - допомога в оформленні спадщини; - представництво інтересів під час судового розгляду в цивільних, господарських та адміністративних спорах. Пропонуємо послугу складання документів правового характеру (договорів, статутів тощо) англійською мовою. Детальніше на сайті:http://legalservicesbrovary.ulcraft.com/

12.12|01:17

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Новоград-Волынский

Консультації у сфері публічних закупівель, у галузі трудового, сімейного, договірного права, тощо. Проведення відкритих торгів, допорогових закупівель, переговорних процедур. Консультація Замовників і Учасників публічних закупівель. Представництво інтересів у органах державної влади та місцевого самоврядування. Написання листів, запитів, позовних заяв, відзиву на позов, відповідь на відзив на позов, заперечення, апеляційні скарги, тощо. Написання договорів, їх експертна оцінка. Проведення реєстрації ФОПів, юридичних осіб (ТОВ, ПП, благодійних фондів, тощо). Перевіряю стан документів (виплата зп, індексація, штатний розпис, накази, трудові договори, правила внутрішнього трудового розпорядку, колективний договір, в тому числі і охорона праці) перед перевіркою Державною службою України з питань праці. Місцезнаходження: Житомирська область, м. Новоград-Волинський.

14.12|02:40

0
Юридичні послуги

sbo.ua 300 Запорожье

Правова юридична допомога , в сфері цивільних та сімейних правовідносин , повний спектор послуг

19.12|02:33

0
Юридичні послуги

uslugi.inforico.com.ua Киев

ДОМОСВІТ - надання експертних висновків та проведення оцінки будь – якого майна квартир, автомобілів, земельних ділянок, будь – якого іншого рухомого та нерухомого майна в цивільних, кримінальних, господарських, виконавчих справах, для банків, страхових компаній, нотаріусів. - кваліфіковане ведення цивільних справ та справ виконавчого провадження щодо стягнення боргів, спорів з банками та страховими компаніями - складання документів, заяв, позовних заяв. Судові справи.

22.12|10:55

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Винница

Юридичні послуги, юридичне обслуговування, послуги адвоката та нотаріуса, реєстрація підприємств у м. Вінниця та Вінницькій області. Представництво в суді у кримінальних, цивільних, адміністративних та господарських справах, підготовка та складання заяв, вимог, звернень, запитів, тощо, у різні органи державної та виконавчої влади, у тому числі складання договорів, і багато інших послуг у галузі юриспруденції. Ми надаємо послуги онлайн, дистанційно, через засоби електронного зв’язку. Цей напрямок в рази зменшує вартість послуг, економить час, як юриста, так і замовника даних послуг. Особливістю нашої роботи є побудова довгострокових відносин з нашими клієнтами, заснованих на принципах високо професіоналізму, порядності та взаємоповаги.

04.01|05:46

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Новоград-Волынский

Консультації у сфері публічних закупівель, у галузі трудового, сімейного, договірного права, тощо. Проведення відкритих торгів, допорогових закупівель, переговорних процедур. Консультація Замовників і Учасників публічних закупівель. Представництво інтересів у органах державної влади та місцевого самоврядування. Написання листів, запитів, позовних заяв, відзиву на позов, відповідь на відзив на позов, заперечення, апеляційні скарги, тощо. Написання договорів, їх експертна оцінка. Проведення реєстрації ФОПів, юридичних осіб (ТОВ, ПП, благодійних фондів, тощо). Перевіряю стан документів (виплата зп, індексація, штатний розпис, накази, трудові договори, правила внутрішнього трудового розпорядку, колективний договір, в тому числі і охорона праці) перед перевіркою Державною службою України з питань праці. Місцезнаходження: Житомирська область, м. Новоград-Волинський.

12.01|23:43

0
Юридичні послуги

www.olx.ua Киев

-врегулювання кредитних, трудових, депозитних та страхових спорів. -оформлення авто з ЕС-представництво інтересів у суді та органах виконавчої влади, -ліцензування, -сертифікація, -реєстраційні послуги, -правова допомога при ДПП, Вирішення питань з контролюючими органами. Для постійних клієнтів та пенсіонерів діють знижки.

19.01|15:20

0
Адвокат. Юридичні послуги

www.olx.ua Полтава

- Кримінальні справи В сфері службових та економічних злочинів, крадіжки, грабежі, розбої, ДТП та інші справи, скасування арешту майна, участь при обшуках, допитах, слідчих діях. - Цивільні справи Спори з банками, житлові, земельні, трудові спори, поділ майна. - Адміністративні справи Податкові спори, оскарження рішень органів державної влади, адміністративні правопорушення, корупційні справи. Швидко та якісно допоможу вирішити питання будь-якої складності. м.Полтава, вул. Пушкіна 53 (центр юридичних послуг "Прецеденть")

30.09|09:10

0
Адвокатські, юридичні послуги

www.olx.ua Ужгород

Ведение адвокатом гражданских, семейных, наследственных, банковских, страховых, административных, хозяйственных, уголовных дел. Составление необходимых процессуальных а также иных юридических документов. Разработка и составление договоров. Полный спектр адвокатских, юридических услуг для частных и юридических лиц в городе Ужгороде и в Закарпатской области, а также за ее пределами. Также проводим юридическое консультирование, анализируем ситуацию, документы с правовой точки зрения и соответственно рекомендуем какие меры предпринять в каждом конкретном случаи. Номера контактных телефонов: + 380 - Показать номер - Practicing barrister for civil, family, hereditary, banking, insurance, administrative, economic, criminal cases. Preparation of necessary procedural and other legal documents. Framing and formation of contracts. A full range of advocation and legal services for private and legal entities in the city of Uzhgorod and in Transcarpathian region, as well as beyond its borders. We also carry out legal consultations, analyze the situation, documents from the legal point of view and accordingly recommended appropriate measures for each specific case. Contact Ukraine, Uzhgorod. Tel (+380) 50 1499134

03.10|01:17

0
Юридичні послуги. Адвокат

www.olx.ua Киев

Спеціалізуюся у сфері корпоративного та комерційного права, цивільного права, трудового права, орендних відносин, бізнес консалтингу, досудового і судового врегулювання спорів, юридичному вирішенню конфліктів, юридичного захисту фізичних осіб, бізнесу та супроводженні поточної діяльності підприємств та фізичних осіб-підприємців. Додатково практикую в сфері сімейного права, адміністративного права, захисту інтересів клієнтів в судах різних інстанцій, при розгляді справ про адмінстративні правопорушення. Наявний значний багаторічний досвід супроводження господарської діяльності національних та міжнародних компаній сфери роздрібної торгівлі. Пропоную співробітництво як у формі укладення окремих разових договорів, так і в формі абонентського юридичного обслуговування, перевагою якого є попередження виникнення проблемних ситуацій шляхом надання оперативної юридичної допомоги, що дозволить в свою чергу, попередити фінансові витрати на усунення таких ситуацій у майбутньому.

09.11|09:48

0
АДВОКАТ. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ.

uslugi.inforico.ua 100 Сумы и область

Захист прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб з усіх галузів права, комплексний підхід до вирішення задач і проблем з допомогою професійного юридичного обслуговування, Вам лише осталось тільки прийти чи подзвонити, і ми Вам допоможем у сферах: кримінального, адміністративного, цивільного, військового, житлового, сімейного, пенсійного, земельного, лісового, господарського, податкового законодавства.

11.11|18:48

0
Надаю юридичні послуги

www.olx.ua Коростень

Надаю юридичні послуги: -Консультація по телефону -Косультація в офісі -Письмова консультація або юридичний висновок -Здійснення виїзду адвокатом/юристом для надання юридичної допомоги чи консультації -Досудове врегулювання спору -Підготовка листа/претензії -Підготовка окремих процесуальних документів -Підготовка письмових роз’яснень із посиланням на норми і статті законів, з приводу питання, яке потрібно вирішити клієнту -Представництво в Господарському суді та його вищих інстанціях -Представництво в судах загальної юрисдикції та їх вищих інстанціях -Представництво в Окружному адміністративному суді та його вищих інстанціях -Представництво адвоката в кримінальних справах (в органах внутрішніх справ, під час проведення оперативних дій (обшук, виїмка документів,пред’явлення обвинувачення, залучення в якості свідка, виклику на допит (очну ставку), арешт, представництво на допитах в ІТТ (ізоляторі тимчасового тримання), в суді тощо -Складання угод, договорів, контрактів: - трудові угоди; - господарські договори, контракти; - зовнішньоекономічні контракти/договори -Складання внутрішніх документів підприємства Юридичне супроводження під час проведення обшуку, виїмки документів працівниками Управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами (УДСБЕЗ), Державною податковою міліцією (ДПМ), працівниками прокуратури -Оскарження в судовому порядку постанов про адміністративні правопорушення. _ https://www.freelawyer.ua/user/119802 _ Також оскаржую постанови про адміністративні правопорушення (правопорушення ПДР також), Дію на підставі довіреності в Ваших інтересах

09.12|03:33

0
Юридичні послуги та Консалтинг

kiev.ukrgo.com 18122018 Киев

«Юр АРТ Груп» входить до групи компаній, що забезпечують повне комплексне обслуговування юридичних та фізичних осіб у сфері юриспруденції та права, бухгалтерського обліку, аудиту та інвестування, освітні програми. КОНСАЛТИНГ Ведення переговорів, Досудове врегулювання суперечок, Ліквідація підприємства, Реєстрація ТОВ, Реєстрація бізнесу, Реєстрація підприємств, Реєстрація торгової марки, Реєстрація юридичної особи, Складання договорів, Складання документів, Складання скарг, Трудові спори, Юридична консультація, Юридичний аутсорсинг. Аналіз стану бухгалтерського обліку, Бухгалтерське обслуговування, Бухгалтерський аутсорсинг, Ведення бухгалтерського обліку, Ведення кадрового обліку, Відновлення бухгалтерського обліку, Консультація бухгалтера, Нульова звітність, Розрахунок заробітної плати. Контактные телефоны: 06x xxx xxxx; 06x xxx xxxx; 04x xxx xxxx

18.12|02:33

0
Юридичні послуги Тернопіль

www.olx.ua Тернополь

Перелік адвокатських послуг СКЛАДАННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ: Позовних заяв у цивільному судочинстві, адміністративних позовів, заяв окремого провадження, інших заяв. Апеляційних і касаційних скарг і заперечень на них, заяв про перегляд судових рішень Верховним Судом України та за нововиявленими обставинами. Скарг приватного обвинувачення (за ст.125, ч.1 ст.126 і ст.356 КК України), позовних заяв в кримінальних справах, заяв про закриття кримінальної справи або перекваліфікації діянь, інших клопотань захисту в кримінальному процесі. Претензій, заперечень на акти податкової інспекції, адвокатських запитів та інше. ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ: Цивільних: про розірвання договорів та визнання їх недійсними; відшкодування матеріальної та моральної шкоди, встановлення фактів, що мають юридичне значення, визнання прав власності на майно (в тому числі за набувальною давністю згідно статті 344 ЦК України, на самовільне будівництво, незареєстровану нерухомість); про захист права власності, усунення перешкод у користуванні майном, його поділі між співвласниками, визнання недійсними документів; знесення самовільного будівництва та багато іншого. Спадкових: про визнання недійсним заповіту або свідоцтва про право на спадщину, про визнання права власності на спадкове майно (у тому числі на самовільно побудоване або незареєстроване); про позбавлення права на спадщину, про продовження строку на прийняття спадщини, спори між спадкоємцями. Житлових: про вселення та виселення; встановлення порядку користування житловими приміщеннями; визнання особи такою, що втратила право користування приміщенням; припинення права власності на частину квартири (будинку) за ст.365 ГК України; відшкодування шкоди, заподіяної залиттям квартири і.т.д. Земельних: усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою; визнання недійсними рішень місцевої влади про виділення земельної ділянки (або відмови в цьому); визнання недійсним державного акта на право власності на землю; встановлення сервітуту (право користування чужою ділянкою); оформлення спадщини на землю при відсутності державного акта, а також інші справи. Сімейних: про розірвання шлюбу та поділ спільного майна подружжя; визначення місця проживання дитини; про стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав; реалізація права на спілкування з дитиною. Трудових: визнання незаконним звільнення та поновлення на посаді; стягнення невиплаченої заробітної плати та інших сум при звільненні; визнання незаконними дисциплінарних стягнень, інших дій та рішень роботодавця. Кримінальних: захист в кримінальному процесі; представництво інтересів потерпілих; надання юридичної допомоги свідкам. Адміністративних: оскарження дій та бездіяльності субєктів владних повноважень, їх рішень, оскарження притягнення особи до адміністративної відповідальності; про стягнення пільг і компенсацій. Господарських: Корпоративні спори; спори про укладання, виконання, розірвання та визнання недійсними господарських договорів; стягнення боргів; спори з податковою інспекцією; справи про банкрутство. Справ про ДТП: про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної дорожньо-транспортною пригодою, встановлення винних ДТП; спори із страховими компаніями. Інших справ: про захист авторських прав; захист прав споживачів; про прописку (реєстрацію) в садівничих і дачних будинках, встановлення фактів, що мають юридичне значення (факту спільного проживання, визнання особи померлою або зниклою без вісті, встановлення приналежності документа) і так далі. ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ У тому числі розяснення норм законодавства, оцінка належності, допустимості та достатності доказів, визначення лінії захисту в судовому процесі, юридичний супровід укладення угод і договорів, консультації в сфері оформлення права власності на нерухомість та прийняття в експлуатацію та інше. Пишіть ваші запитання або звертайтесь за отриманням контактних данних для запису на прийом.

19.12|12:09

0
Юридичні послуги. Адвокат.

www.olx.ua Ивано-Франковск

Якісні юридичні послуги: - Реєстрація ФОП, ТОВ, зміни в установчих документах, розробка статутів підприємсть; - Аналіз та складання договорів, типових форм тощо; - Взаємодія з органами влади, податковою, дозвільними системами (витяги,виписки) нотаріусами. - Робота з проблемними банками (в тому числі в судовому порядку) - Представництво підприємств та громадян в цивільних та господарських судах у всіх інстанціях; - Аналіз законодавства, вираховування ризиків, надання письмових та усних консультацій; - Можливе абонентьське обслуговування підприємств з фіксованою місячною оплатою послуг; - А також будь-які інші юридичні послуги в межах нашої компетентності. Можливе надання послуг на відстані. Гарантована конфіденційність, робота для задоволення інтересів клієнта, оплата послуг договірна в залежності від складності кожного конкретного випадку. Юридична практика - більше 10 років!

20.12|19:34

0
Адвокат/Юридичні послуги

www.olx.ua Ровно

Професійна юридична допомога: - надання консультацій і розяснень з правових питань; - складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; - правовий супровід діяльності юридичних та фізичних осіб-підприємців; - захист прав, свобод та законних інтересів клієнтів при розгляді справ про притягнення до адміністративної відповідальності; - представництво інтересів клієнтів у цивільному, господарському та адміністративному судочинствах. Індивідуальний підхід до кожної справи. Завжди докладаю максимум зусиль для досягнення позитивного результату для клієнта.

22.01|20:35

0
Юрист. Адвокат. Юридичні послуги.

www.olx.ua Киев

Допоможемо вирішити Ваші юридичні питання. Чесно, професійно, результативно. Чекаємо на Ваші звернення з понеділка по пятницю з 10.00 - 19.00.

20.10|08:45

0
Юридичні послуги за помірними цінами!

uslugi.inforico.com.ua Ровно

1. Правова допомога для громадян та юридичних осіб з будь-яких питань по чинному законодавству України. 2. Підготовка позовних заяв, апеляційних скарг, заперечень, листів, клопотань та інших документів правового характеру. 3. Складання проектів усіх видів договорів. 4. Представництво інтересів в судах, органах державної влади та місцевого самоврядування. 5. Розлучення, стягнення аліментів, поділ майна, встановлення опіки/піклування, усиновлення, позбавлення батьківських прав. 6. Поновлення на роботі, стягнення з/п, трудові спори. 7. Банківські спори, повернення депозиту, кредитні правовідносини. 8. Стягнення заборгованості, розірвання договорів або визнання їх недійсними. 9. Правовий супровід операцій з нерухомістю, проведення правової експертизи документів. 10. Визнання юридичних фактів, відновлення документів, виправлення в них помилок. 11. Реєстрація та ліквідація субєктів підприємницької діяльності: ФОП, ТОВ, ПП, АТ. Тел. 0672875618

13.11|18:41

0
Адвокат. Юридичні послуги. Юрист.

www.olx.ua Львов

Кваліфіковані адвокати нададуть Вам якісні послуги з наступних питань : Для фізичних осіб: - сімейні спори (розлучення, поділ майна, аліменти) - трудові спори (стягнення заробітної плати, поновлення на посаді) - справи про спадкування (оскарження заповітів, зміна часток, зміна черги спадкування); - питання нерухомості та землі (узаконення, реєстрація тощо) - житлові спори (усунення перешкод, виділення частки); - складання заяв, скарг, захист інтересів у судах; - адвокат у кримінальних справах; - усні консультації; - експертна оцінка майна; - супроводження нотаріальних послуг; Для юридичних осіб: - комплексне юридичне супроводження бізнесу; - складання та аналіз господарських договорів; - податкові спори та супроводження перевірок; - зміни до установчих документів, всі види реорганізацій; - стягнення боргів, представництво в судах; - дозвільні документи, оренда землі; - тендерні процедури; - організація нотаріальних послуг та третейського суду, експертних оцінок; - адвокат для посадових осіб. - захист інтелектуальної власності (торгові марки тощо) - перевірка контрагентів; - приватний виконавець судових рішень; - розблокування податкових накладних.

01.12|05:10

0
Адвокат. Юрист. Юридичні послуги.

www.olx.ua Куйбышево

Надання кваліфікованих юридичних послуг фізичним та юридичним особам. • Захист прав та інтересів Клієнта в адміністративних, сімейних, цивільних, спадкових, земельних, господарських спорах, представництво та захист в кримінальних справах. • Юридичний супровід діяльності юридичних осіб, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців. • Складання процесуальних документів (скарг, позовних заяв, клопотань, відзивів, апеляційних та касаційний скарг) та інших документів правового характеру (договорів / контрактів, тощо). Розроблення та реєстрація договорів оренди землі, • Допомога в державній реєстрації прав на нерухоме та рухоме майно (представництво в органах державної реєстрації, Центрах надання адміністративних послух, нотаріальних конторах, Регіональних сервісних центрів). Проведення попередньої перевірка майна на наявність обтяжень та заборон. Юридичний супровід при укладанні правочинів. • Супровід процедур банкрутства юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. • Представництво інтересів Клієнта на стадії виконання рішення суду (Державна виконавча служба, приватні виконавці). Скасування арештів накладених в рамках виконавчих проваджень. • Врегулювання спорів. • Консультації.

29.12|18:10

0
Юридична допомога, юридичні консультації

www.olx.ua Хмельницкий

Надам приватну юридичну допомогу або консультації. Допоможу в складанні необхідних документів, договорів, позовних заяв, скарг, тощо. До кожної ситуації індивідуальний підхід, та методи вирішення.... Будь яку проблему можна, вирішити, головне знати де шукати і куди йти Анонімно та швидко. Якщо не відповідає телефон то пишіть у вайбер, ватсап.

03.01|23:13

0
Юридические услуги. Юридичні послуги.

www.olx.ua Умань

Юридические услуги. Юридическая помощь. Юридическая поддержка, юридическая консультация! Семейные споры (расторжение брака, взыскание алиментов, оспаривание отцовства, лишение родительских прав, раздел имущества, вывоз ребенка заграницу без согласия одного из родителей и т.д.); Защита прав потребителей (некачественные товары, недобросовестно выполненные работы, гарантийные сроки и качество гарантийного обслуживания и т.д.); Имущественные и жилищные споры (право собственности, наследования, вселение, выселение и т.д.), Административные споры, в том числе ДТП, вождение в нетрезвом состоянии, обжалование протоколов и постановлений полиции, постановлений суда о привлечении к административной ответственности и т.д.(большой опыт); Составление юридических документов, представительство в судах Конфиденциальность, исполнительность и пунктуальное выполнение поставленных работ.

11.01|22:40

0
Юридичні послуги. Безкоштовна консультація. Адвокат.

www.olx.ua Николаев

Види юридичних послуг: o безкоштовні юридичні консультації з будь-яких правових питань; o складання позовних заяв, скарг, клопотань тощо; o вирішення трудових спорів (поновлення на роботі, вихідні допомоги та виплати при звільненні, накладення дисциплінарних стягнень тощо); o договірна робота (підготовка, укладення або аналіз договорів); o реєстрація та припинення юридичних осіб та ФОП; o розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна подружжя; o допомога при оформленні спадщини, прав на землю та нерухомість; o інше.

27.09|09:34

0
Адвокат, юридичні послуги (юридические услуги)

www.olx.ua Киев

Ваш адвокат. Великий досвід в сфері кримінального права. Виїзд адвоката в будь-який час, 24/7. Представництво і захист Ваших інтересів. Також надаємо допомогу в земельних, цивільних, адміністративних, сімейних, трудових спорах, у справах про ДТП. Дзвоніть. Коротка безкоштовна консультація.

04.10|12:09

0
Юридичні послуги, Реєстрація ТОВ, ГО, БО, торгових марок

www.olx.ua Киев

http://lawyermarket.org Юридические услуги для юридических и физических лиц. Регистрация общества с ограниченной ответственностью (ООО), физического лица предпринимателя, общественных и благотворительных организаций и другое. Смена директора, учредителя, смена уставного капитала, местонахождения и другое. Регистрация торговой марки, разработка индивидуального логотипа и другое. тел. 638 - Показать номер - , 666 - Показать номер -

18.10|13:30

0
Адвокат з сімейних питань, юридичні послуги

www.olx.ua Черкассы

Адвокат з сімейних питань надасть Вам юридичну консультацію, підготує необхідні процесуальні документи та представить інтереси в судах, у справах про: - розірвання шлюбу; - поділ спільного майна; - стягнення аліментів; - оспорювання батьківства; - усиновлення; - визнання права власності в порядку спадкування; - продовження строку для прийняття спадщини. Крім того, Адвокат: - відстоїть Ваші права та інтереси в судах (загальних, господарських, адміністративних); - захистить інтереси у кримінальних справах; - допоможе у справах про порушення ПДР та ДТП; - допоможе виділити частку у нерухомому майні в натурі; - забезпечить юридичний супровід під час придбання та/або продажу нерухомого майна. Звертайтесь! тел. +38 (097) 77-488-35; +38 (063) 203-29-05

23.10|07:54

0
Юридичні послуги у сфері fashion - індустрії

buysell.com.ua

Юридичні послуги у сфері fashion - індустрії Бизнес и услуги Юридические услугиКиевская обл. Киев Оболонский р-н Разместили в :02 450 грн

12.12|07:08

0
Адвокат/юридичні послуги (безкоштовна консультація)

www.olx.ua Полтава

Весь спектр правової допомоги(безкоштовна консультація). Складання позовних заяв до суду, представництво інтересів в суді по цивільним справам, зокрема вирішення питань по спадковим, земельним, сімейним спорам. Захист у кримінальному провадженні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, вартість послуг за домовленістю. тел. 660 - Показать номер -

15.12|04:13

0
Юридичні послуги/ Юридические услуги/Адвокат

www.olx.ua Полтава

Кваліфікована допомога в галузі права: - Усні та письмові консультації з правових питань, надання юридичних висновків та рекомендацій; - Підготовка процесуальних документів ( позовні заяви, заперечення, клопотання, скарги та інші); - Представництво в суді, органах державної влади, ведення переговорів; - Спори з банками (кредитні правовідносини), позасудове врегулювання, реструктуризація та списання боргу; - Спадкові спори, прийняття спадщини в судовому порядку, поновлення строків, встановлення родинних зв’язків; - Стягнення заборгованості, відшкодування майнової та моральної шкоди, ДТП; - Визнання права власності на нерухоме майно, приватизація, самочинне будівництво, надання земельних ділянок у власність та користування; - Шлюбно-сімейні відносини, поділ майна подружжя, розірвання шлюбу, стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав чи визнання батьківства; - Супроводження нотаріальних угод ( купівлі-продажу, інвестування в будівництво, дарування, міна, іпотека, застава), перевірка майна та власників, виявлення можливих ризиків. Інші операції з нерухомості; - Примусове виконання рішення суду, представництво в органах державної виконавчої служби, фактичне стягнення заборгованості. - Звільнення майна з-під арешту, скасування обмежень щодо виїзду за кордон та користування рахунками; - Аналіз, підготовка, розробка договорів, підготовка до їх укладення; - Трудові спори; - Абонентське юридичне обслуговування; - Інші види юридичних послуг. Наші переваги: 1. Креативний та індивідуальний підхід до будь-якого питання. Погодьтесь, юридичний світ дуже одноманітний. Ми формуємо унікальну правову позицію для кожного клієнта/справи з метою досягнення бажаного результату. А це, повірте, грає важливу роль у вирішенні питань у державних органах, судах та під час переговорів! 2. Якість та кваліфікованість. Ви маєте змогу отримати кваліфіковану юридичну допомогу від юристів з досвідом роботи в різних сферах права, що допоможе вирішувати питання комплексно. За бажанням клієнта можливе залучення нотаріуса, експерта, оцінювача та перекладача; 3. Орієнтованість на результат. Наша мета – задоволення потреб клієнта будь-яким можливим та неможливим шляхом. Завжди зможемо домовитись! Первісна усна консультація надається безкоштовно! Наша адреса, м. Полтава, вул. Котляревського 1/27 офіс 501. тел. 990 - Показать номер -

19.12|15:35

0
Юридичні послуги в Польщі українською мовою

uslugi.inforico.ua Тернопіль і область

Юридичні послуги в Польщі українською мовою Адвокатська контора адвоката Оксани П’ятковської надає комплексне юридичне обслуговування на польській, російській та українській мовах в досудовому та судовому провадженні в судах всіх інстанцій на території Польщі без участі посередників. Нечисленні субєкти, що пропонують юридичні послуги для російських і українських підприємців на польському ринку часто є лише посередниками без ліцензій та професійних знань, допомога яких ґрунтується на дорученні справ субпідрядникам. Незнання менталітету польських контрагентів і недостатнє розуміння польсько-мовної юридичної термінології призводить до помилок, які збільшують витрати підприємців із Росії та України. Саме тому, все більше російських та українських підприємців звертаються за юридичною допомогою саме до нас. Контора надає юридичні послуги для підприємств, торгових товариств , приватних підприємців та фізичних осіб в наступних галузях: 1. Господарське право, 2. Цивільне право, 3. Торгівельні транзакції і корпоративний консалтинг, 4. Кримінальне право; 5. Адміністративне провадження, 6. Комплексне обслуговування іноземних громадян, у тому числі запити та анулювання особистих даних іноземних громадян з Шенгенської інформаційної системи (SIS); 7. Інтелектуальна власність і право конкуренції; 8. Податкове право. 9. реєстрація бізнесу в Польщі (ТОВ), 10. ТМП і ПМП в Польщі Наші контактні дані: http://www.adwokatpiatkowska.pl/ru/ o.piatkowska@adwokatpiatkowska.pl +48698641555, +48224651717 ul. Krakowskie Przedmieście 41a 00-071 Warszawa

23.12|00:11

0
Адвокат надає кваліфіковані юридичні послуги

uslugi.inforico.com.ua Киев

Адвокат надає кваліфіковані юридичні послуги в різних галузях права. Зв’язок з адвокатом за телефоном

30.12|10:49

0
Адвокат надає кваліфіковані юридичні послуги

vtorge.net 100 Киев

Адвокат надає кваліфіковані юридичні послуги Адвокат надає кваліфіковані юридичні послуги в різних галузях права. Зв’язок з адвокатом за телефоном Адвокатське Бюро "Оксани Лободи"

30.12|21:52

0
Адвокат, юридичні послуги (юридические услуги)

www.olx.ua Киев

Ваш адвокат. Великий досвід в сфері кримінального права. Виїзд адвоката в будь-який час, 24/7. Представництво і захист Ваших інтересів. Також надаємо допомогу в земельних, цивільних, адміністративних, сімейних, трудових спорах, у справах про ДТП. Дзвоніть. Коротка безкоштовна консультація.

02.01|21:32

0
Кваліфіковані Юридичні Послуги у м. Суми. Vox Juris.

ukrmarket.net 50 Сумы, Сумская област

консультування; правовий аналіз документів, спірних відносин; складання, подання письмових запитів, заяв, скарг, будь-яких інших документів; досудове врегулювання спорів; підготування позовних заяв, заперечень на позовні заяви; представництво інтересів у судах усіх інстанцій, інших органах держвлади; складання договорів, угод; комплексне юридичне супроводження; медіація; інші юридичні послуги.

04.01|10:28
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления