поиск услуг по запросу "Допомога з питань ДАІ МРЕВ МРЕВ КИЇВ"

  • >> Следующая

0
Оформлення договорів купівлі-продажу автомобілів без відвідування МРЕВ

www.olx.ua Ровно

Оформити договір купівлі-продажу автомобіля БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (МРЕВ) можливо в ТОВ "АВТО ЦЕНТР", (реєстраційне посвідчення МВС України) за адресою: м. Рівне, вул. Макарова 60, офіс № 66 (ТЦ "Млинівський").

02.03|19:18

0
Допомога у вирішенні питань з трудового законодавства

www.olx.ua Чернигов

- усне роз’яснення трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці»; - аудит кадрової та бухгалтерської документації з виїздом на підприємство; - участь та надання допомоги при перевірках управлінням Держпраці; - допомога у виконанні приписів, винесених управлінням Держпраці; - оскарження в суді винесених постанов по ст.265 КЗпП України управлінням Держпраці; - допомога у підготовці документів для надання в суд по складених протоколах Держпраці за ст.41.1 КАС України; - написання позовних заяв до суду, та представлення інтересів с судах участь за довіреністю суб’єкта господарювання; - допомога при написанні позовних заяв для найманих працівників пов’язаних з трудовим законодавством (звільнення, не виплата заробітної плати, порушення строків виплати заробітної плати, поновлення на роботі і т.д. )

05.02|00:17

0
Адвокат Київ. Послуги адвоката Київ.

doska.io

Адвокат Київ. Послуги адвоката Київ. Послуги юриста Київ. Консультація адвоката Київ. Сімейний адвокат в Київі. Кримінальний адвокат Київ. Адвокат по ДТП в Київі. Адвокат по трудових справах Київ. Адвокат по господарських справах Київ. Юридичні послуги в цивільних, кримінальних, сімейних, житлових і господарських справах. - надам послуги сімейного адвоката (позбавлення батьківських прав, розлучення, аліменти, поділ майна, визначення місця проживання дітей та др.семейние суперечки); - послуги адвоката з кримінального права; - допомога адвоката по ДТП (здійснення представництва потерпілого, оскарження рішення про притягнення до адміністративної відповідальності, відшкодування збитків після ДТП); - послуги адвоката у господарських справах (досудове врегулювання господарських спорів, інтереси в суді по поверненні дебіторської заборгованості, оскарження рішення суду); - захист і представництво в судах всіх інстанцій; - допомога адвоката з фінансових питань та банківської справи; - послуги з питань корпоративного права; - адвокат по страхових справах, митних спорах. Великий відсоток виграних справ. Ціни індивідуально під кожну справу. Телефонуйте за вказаними в оголошенні телефонами!

12.05|13:28

0
Маршрут Київ - Затока - Київ

besplatka.ua Киев

Маршрут Следования Ежедневные рейсы из Киева в Затоку, Сергеевку и Курортное помогут Вам добраться до забронированных номеров отелей у моря или баз отдыха в нужную Вам дату. Маршрут следования в 2018 году наших автобусов: Киев - Черноморск - Грибовка - Каролино-Бугаз - Затока - Сергеевка – Курортное Одесской области, Белгород-Днестровского района. Маршрут автобуса Київ - Затока: 1) Час виїзду 23:00 из Киев. Метро Палац України , (паркінг). Маршрут автобуса: Черноморськ, Грібовка, Кароліно-Бугаз, Затока, Сергіїка, с. Курортное (час прибуття 08:00) по вул. Нова, 1/автостація . Регулярно автобус прямує з Киева до моря, забронював місце ви маєте крачий шанс відпочити. Бронюй зараз!

16.04|14:53

0
Навчання з питань Охорони праці та Пожежної безпеки.

uslugi.inforico.com.ua 380 Киев

!!! ДОВІРТЕ ВАШ КЛОПІТ НАМ!!! !!! Ми працюємо по всій території України!!! Згідно зі статтею 18 Закону України «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 р. № 2694-XII, працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки. Організуємо весь комплекс послуг по навчанню робітників та посадових осіб з питань охорони праці, Електробезпеки та Пожежної безпеки, а саме: - загальний курс охорони праці - пожежно-технічний мінімум - отримання групи (3-5) з електробезпеки - роботи на висоті - роботи з посудинами, що працюють під тиском (балонами) - стропильні роботи - роботи у газовому господарстві - зварювальні роботи - роботи з паровими та водогрійними котлами - тощо Навчання з отриманням кваліфікації або допуску до робіт з охорони праці, з таких професій як (Наприклад): - Апаратник - Вальник лісу - Монтажник… - Електромонтер - Електромонтажник - Електрогазозварник - Фасувальник - Пакувальник - Стропальник - Машиніст - Слюсар - Оператор - Комірник - та інші Кінцевим результатом навчання є отримання відповідного посвідчення. Безкоштовна консультація по тел.: 096-91-91-901 Вартість та строки отримання дізнаєтесь по телефону. ВСЕ ЦЕ ЗРОБИМО МИ — !!!ДОВІРТЕ ВАШ КЛОПІТ НАМ!!!

01.03|20:41

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Светловодск

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

07.03|22:43

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Сумы

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

26.03|12:11

0
Юрист з питань нерухомості. Оцінка ризиків при інвестуванні.

www.olx.ua Киев

Надам повний та ґрунтовний юридичний аналіз та необхідну допомогу з питань інвестування в нерухомість. Повний супровід будь-якого правочину в сфері придбання нерухомості. Перевірка замовника (девелопера) будівництва/генерального підрядника/продавця нерухомості /земельної ділянки - аналіз документів в сфері земельного законодавства, перевірка земельних ділянок на предмет можливості їх забудови/ всіх необхідних дозвільних документів на будівництво. Консультації по питанням будь - якої складності. Розробка чи/або ґрунтовний аналіз договорів на купівлю нерухомості, супровід при укладанні договорів, в тому числі в присутності нотаріусу. А також допоможу: Юридичний супровід корпоративної діяльності ТОВ, ФОП,ПП, тощо (створення, внесення змін до установчих (правовстановлюючі) документів компанії, державна реєстрація (1 день), ліквідація, складання протоколів загальних зборів /учасників/ засновників/Статутів, генеральних довіреностей, корпоративних договорів, та ін.) Кожному клієнту надам високу якість послуг, індивідуальний підхід та конфіденційність. Телефонуйте за номером: +380 97 – 290 – 74 – 34 Наталія (Viber/Telegram)

20.05|09:27

0
Адвокат Київ

doska.io

Адвокат Київ. Адвокат в Києві. Послуги адвоката Київ. Сімейний адвокат. Кримінальний адвокат. Адвокат по ДТП. Адвокат по господарських справах. Безкоштовні консультації по телефону. Адвокат Гаркуша Євген Вікторович. Багаторічний досвід Адвоката дозволяє вирішувати такі питання: - послуги сімейного адвоката - допомога адвоката у кримінальних справах - послуги адвоката у господарських справах - допомога адвоката по ДТП. - консультації по трудових спорах - спадкові спори - консультую з фінансових питань та банківської справи - консультації з питань страхового права - консультації адвоката по митному праву - адвокат з нерухомості і земельних питань - представлення інтересів і захист в судах. - і інші юридичні послуги. Працюю виключно на результат для клієнта. Доступні ціни, дієвий результат.

14.04|13:02

0
Адвокат ДТП Київ

doska.io

Адвокат ДТП Київ, юридичні послуги по ДТП Київ, юридична консультація по ДТП Київ, позов ДТП Київ, Автоадвокат Київ, юрист ДТП в Києві, ДТП Київ, допомога юриста при ДТП в Києві, адвокат по ДТП ціна. Допомога адвоката по ДТП включає в себе: - - юридична консультація адвоката з питань ДТП, - здійснення представництва потерпілого, - здійснення захисту особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, - оскарження рішення про притягнення до адміністративної відповідальності, - визнання постанов, актів, рішень, дій та бездіяльності органів влади та місцевого самоврядування, а також посадових осіб незаконними або недійсними, - допомога адвоката в Києві по відшкодуванню збитку після ДТП. - інші юридичні послуги Великий досвід роботи і багато виграних судових процесів! Щоб отримати консультацію зараз - телефонуйте. Адвокат по ДТП надасть свої послуги в Києві та на всій території України.

01.05|11:21

0
Адвокат по спадщині, Київ

ukrainebazar.com 400 Киев

Адвокат надає послуги по справам з визнання заповіту недійсним, встановлення додаткового строку для прийняття спадщини, зміни черговості права на спадкування, встановлення факту проживання зі спадкодавцем, встановлення факту прийняття спадщини, визнання права власності на спадкове майно, оскарження постанови нотаріуса про відмову в видачі свідоцтва про право на спадщину, усунення від права на спадкування, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину, та інше. Комплексне ведення спадкових справ, написання всіх необхідних документів, адвокатських запитів, позовних заяв, апеляційних, касаційних скарг, клопотань, участь в судових засіданнях. Досвід, фіксована оплата. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

22.03|14:37

0
Поклейка шпалер Київ

doska.io

Якісно та швидко виконаємо малярні штукатурні роботи у Києві та передмісті. Ціни невисокі. Телефонуйте ! Завжди будемо раді Вашому дзвінку.

21.04|20:43

0
Реєстрація ТОВ Київ та Бровари

ukrainebazar.com 0 Киев

Швидка та недорога реєстрація ТОВ " під ключ" у будь-якому районі Києва, а також у Броварах протягом 3 робочих днів. Послуга з реєстрації ТОВ включає 1.   Консультації щодо проведення реєстрації ТОВ. 2.   Підготовку протоколу зборів засновників, статуту, реєстраційної картки. 3.   Подачу документів до РДА. 4.   Отримання виписки з ЄДР та відомостей з ЄДРПОУ. Додатково реєстрація платником ПДВ та або платником єдиного податку, виготовлення печатки. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

06.05|17:20

0
Юридичні послуги Київ

uslugi.inforico.ua 500 Киев

всі види юридичних послуг:написання позову, заяви, скарги, заперечення, представництво інтересів в судах, усні та письмові консультації.

15.05|16:51

0
Адвокат Київ ціна

doska.io

Адвокат Київ ціна. Адвокат Київ недорого. Юридичні послуги в Києві. Адвокат в Києві. Послуги адвоката в Києві. Юрист в Києві. Консультація адвоката. Сімейний адвокат. Захист в суді. Кримінальний адвокат. Адвокат по ДТП. Спадкові спори. Страхове право. Митне право. Адвокат по трудових спорах. Адвокат по господарських справах. Адвокат з нерухомості. Адвокат Гаркуша Євген Вікторович. Більше 10 років, в статусі адвоката, я надаю допомогу своїм клієнтам з різними проблемами в області права. Великий відсоток виграних справ. Допоможу вирішити Вашу правову проблему і знайти вихід із ситуацій відповідно до чинного законодавства з максимальною вигодою для Вас, відповім на будь-яке Ваше питання. Надам консультацію, складу необхідні документи. Забезпечу захист Ваших інтересів в кримінальних, адміністративних, господарських та цивільних справах на всіх стадіях процесу. Телефонуйте за вказаними в оголошенні телефонами!

21.05|13:31

0
Оренда будівельних риштувань Київ

www.olx.ua Киев

Ви будуєте будинок, робите крівлю, фасад, реставріруете стіни, працюєте на висоті? – Ми можемо запропонувати Вам нашу допомогу! Пропонуємо здачу в оренду рамних будівельних риштувань з настилами. Наші будівельні риштування ідеально підходять для виконання: будівельних, фасадних та інших видів висотних робіт. Переваги: ​​мають невелику вагу і легкість збірки, стійкі до природних факторів і здатні витримувати велике вагове навантаження, швидка збірка і розбирання конструкції. Ціна від 0,65 коп за м2 Доставка на обєкт.

04.03|11:42

0
Памятники з граніту Київ Україна

kiev.ukrgo.com 60320191 Киев

Пропонуємо Вам вироби з природного каменю (граніт, мармур, лабрадорит, габро). Будь-які вироби, виготовляємо на замовлення і поставляємо оптом і в роздріб. Всі вироби, які ми виготовляємо, різноманітні: - ритуальні вироби (памятники, надгробні плити, хрести з каменю, вази); - будівельно-ремонтні матеріали (цокольна плитка, бруківка, бордюри, балясини, перила, рваний камінь, сходи, стільниці, підвіконня); - декоративно-облицювальні вироби (облицювальна плитка, , каміни, кулі, колони, скульптури, барельєфи, фонтани з каменю, чаші) і багато іншого. Ціни залежать від складності та кількості виробів, а також вартості каменю. Контактные телефоны: 09x xxx xxxx

06.03|21:34

0
Вареники,пельмені на замовлення. Київ

www.olx.ua Киев

Домашні вареники, виготовлено тільки з натуральних продуктів. Вареники з капустою,картоплею -80 грн/кг. Пельмені -120 грн. Позняки.

11.04|14:47

0
Юридичні консультації Київ, адвокат

ukrainebazar.com 400 Киев

Якщо Вам потрібна кваліфікована юридична допомога, успішне вирішення цивільного спору – адвокат надасть відповідні послуги. Специфіка діяльності адвоката – цивільні справи, які в себе включають сімейні, спадкові, майнові, житлові та інші спори, які випливають з цивільних правовідносин. Адвокат надасть якісні послуги зі складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, клопотань та звернень, інших процесуальних документів. Якщо у Вас є складнощі з отриманням письмової інформації (довідки, копії документів, та ін. ), адвокат в межах своєї компетенції подасть відповідний запит на витребування потрібної Вам інформації. Якщо Ви являєтесь учасником судового процесу – адвокат надасть Вам послуги з представництва Ваших прав та інтересів в судах різних інстанцій. Повне, комплексне ведення Вашої справи (цивільного спору), починаючи зі збирання доказів та закінчуючи прийняттям рішення по Вашій справі. Професіоналізм, обширний досвід. Фіксовані ціни. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

15.05|04:38

0
Експрес-ліквідація ТОВ під ключ Київ.

slanet.com.ua

Експрес-ліквідація ТОВ під ключ Київ.

16.05|16:46

0
Терміновий друк авторефератів дисертацій. Київ

kiev.ukrgo.com 22042019 Киев

Друк, видання та публікація авторефератів дисертацій у Києві. Термін виготовлення — 1 день. Терміновий друк — 2-3 години. Без передоплати, оперативно та якісно. Приймаємо файли, узгоджуємо та затверджуємо макет автореферату по e-mail. При необхідності — форматування тексту та ілюстрацій відповідно до вимог. Виготовлення сигнального примірника. Оперативне внесення виправлень у макет. Додрукування додаткового накладу автореферату. Для обкладинок — великий вибір кольорового паперу. Для друку текстових матеріалів, таблиць, креслень та однобітних монохромних картинок — тиражування на різографі. Для отримання напівтонових зображень з високою роздільною здатністю: фотографій, малюнків, графіків, діаграм і т.п. — чорно-білий лазерний друк. Для сторінок з кольоровими ілюстраціями — повнофарбовий цифровий друк. Працюємо 7 днів на тиждень. Оплата при отриманні тиражу. Доставка. Tel.: 380 (44)229-11-40, (50)355-72-92, (93)223-22-98, (67)230-13-20; web: avtoreferat.in.ua, print@avtoreferat.in.ua Контактные телефоны: 05x xxx xxxx; 06x xxx xxxx; 09x xxx xxxx

23.04|04:32

0
ОСМД обслуживание Киев. ОСББ обслуговування Київ.

vtorge.net 1 Киев

ОСМД - это объединение совладельцев многоквартирного дома – юридическое лицо, которое создается совладельцами жилых домов с целью обеспечения и защиты своих прав, а также соблюдения обязанностей надлежащего содержания и использования общего имущества, обеспечения своевременного поступления денежных средств для оплаты всех предусмотренных законодательством и уставными документами платежей. Фактически именно ОСМД является основным звеном в управлении жилищно-коммунального хозяйства дома, которое регулирует основные процессы его деятельности. Наши услуги: Бухгалтерские услуги ОСМД; Юридические услуги; Обслуживание ОСМД. Киев 03134, ул.Симиренко ½, офис 204 Тел.: +38(044) 363 77 38, +38(098) 862 90 10 Сайт: http://ajax-consulting.kiev.ua/

05.03|22:13

0
Реєстрація фірм, підприємств у формі ТОВ, ПП. Київ, область

uslugi.inforico.com.ua 1500 Киев

Реєстрація фірм, підприємств у формі ТОВ, ПП. Київ, область; Нова редакція Статут ТОВ 2019; Реєстрація приватного підприємця (ПП, СПД); Реєстрація Громадських Організацій; Підготовка, держ. реєстрація змін в статутних документах; Перереєстрація, заміна керівника підприємства, зміна учасників (власників, засновників) підприємства; Ліквідація Підприємств і Підприємців – з офіційним зняттям з ЕДР; Комплексне юридичне обслуговування бізнесу та ФОП; Виготовлення печаток і штампів для підприємців і підприємств; Робота з договорами (розробка, складання, аналіз); Правові розяснення.

11.03|18:46

0
ОСББ обслуговування, гарантія Київ. ОСМД обслуживание

vtorge.net 1 Киев

ОСМД - это объединение совладельцев многоквартирного дома – юридическое лицо, которое создается совладельцами жилых домов с целью обеспечения и защиты своих прав, а также соблюдения обязанностей надлежащего содержания и использования общего имущества, обеспечения своевременного поступления денежных средств для оплаты всех предусмотренных законодательством и уставными документами платежей. Фактически именно ОСМД является основным звеном в управлении жилищно-коммунального хозяйства дома, которое регулирует основные процессы его деятельности. Наши услуги: Бухгалтерские услуги ОСМД; Юридические услуги; Обслуживание ОСМД. Киев 03134, ул.Симиренко ½, офис 204 Тел.: +38(044) 363 77 38, +38(098) 862 90 10 Сайт: http://ajax-consulting.kiev.ua/

14.03|19:52

0
Батут з сіткою, прокат,аренда батута Київ,

www.olx.ua Киев

Батут 2.50 з сіткою можлива установка в квартирі регулюється висота батута, прокат, доставка, монтаж , телефонуйте

25.03|06:40

0
    Кредит готівкою та на карту під мінімальний відсоток. Київ та обл.  (предлагаю)

www.board.com.ua Киев

Видаємо гроші в кредит під мінімально можливий відсоток - 2% в міс.  Сума кредиту: від 100 до 300 тисяч гривень. Валюта кредиту - гривня. Без застави та поручителів. Пакет документів: паспорт, код іпн та виписка з банку за зарплапте за рік. Індивідуальний дохід не менше 12000 грн. в міс. Максимальний термін до 60 міс. Є можливість дострокового погашення без штрафних санкцій. Без передоплат і внесків. Тільки реальні кредити на найкращих умовах.

28.02|14:12

0
ОСББ обслуговування, гарантія Київ. ОСМД обслуживание, гарантия

kiev.adiso.com.ua КИЕВ

ОСМД - это объединение совладельцев многоквартирного дома – юридическое лицо, которое создается совладельцами жилых домов с целью обеспечения и защиты своих прав, а также соблюдения обязанностей надлежащего содержания и использования общего имущества, обеспечения своевременного поступления денежных средств для оплаты всех предусмотренных законодательством и уставными документами платежей. Фактически именно ОСМД является основным звеном в управлении жилищно-коммунального хозяйства дома, которое регулирует основные процессы его деятельности. Наши услуги: Бухгалтерские услуги ОСМД; Юридические услуги; Обслуживание ОСМД. Киев 03134, ул.Симиренко ½, офис 204 Тел.: +38(044) 363 77 38, +38(098) 862 90 10 Сайт: http://ajax-consulting.kiev.ua/

15.03|00:12

0
Замовити Газель до 1,5 тонн 9 куб м КИЇВ область Україна вантажник 044 227 90 16, 050 764 34 36

kiev.adiso.com.ua 21 КИЕВ

Перевезення вантажів по Україні Газель до 1,5 тон 9 куб м 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Внутріші розміри фургону:Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Мікроавтобус Газель  суцільнометалевий вантажний фургон до 1,5 тонн 9 куб м  Висота отвору бічних дверей 1265 мм.; Ширина отвору бічних дверей 930 мм.; Висота отвору задніх дверей 1435 мм.; Ширина отвору задніх дверей 1560 мм.; Внутрішні розміри фургону:Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Відстань між арками коліс 1005 мм.; Площа вантажної платформи, м" 5,7.; Обсяґ вантажної платформи, м" 9.; Працюємо по Києву області та Україні без вихідних. Вантажник упаковка.Ремені. 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Олексій         

25.04|16:48

0
Отримання дозволу на розміщення рекламного засобу «під ключ» м.Киів

uslugi.inforico.com.ua 10000 Киев

Розміщення реклами на законних підставах досить кропітка та відповідальна робота, яку зробити самостійно може бути складно. Якщо Ви хочете отримати Дозвіл на розміщення Вашого рекламного засобу, звертайтесь в нашу компанію. Наші спеціалісти розроблять для вас унікальний та оригінальний макет, конструктивне рішення, яке стосується майбутньої рекламної конструкції, і підготують та отримають усі необхідні документи. Остаточна вартість залежить від виду необхідних робіт, місця розміщення реклами, її розміру та району міста.

02.05|21:36

0
Замовити Газель до 1,5 тонн 9 куб м Київ область Україна вантажник рем

sbitok.com.ua

Замовити Газель до 1,5 тонн 9 куб м Київ область Україна вантажник рем Грузоперевозки - Киев Перевезення вантажів по Україні Газель до 1,5 тон 9 куб м 044 227 90 16, ... 0 150 грн 5.34 $ 4.61 € 150 2019-05-03

03.05|02:59

0
Бойлер Атлантік / продаж доставка встановлення гарантія / Киів

www.olx.ua Киев

Бойлер Атлантік / продаж доставка по Киіву бескоштовна гарантія / Киів - від 2300 грн. Також другі бренди болерів. Встановлення - ціна 850 грн. в залежності складності встановлення. Також діагностика і ремонт. Всі питання по телефону - 970 - Показать номер - Болеры и проточники в наличии. Цена от 2309 грн. с бесплатной доставкой по Киеву. Гарантия есть. 10101 Atlantic Бойлер Atlantic Combi 150 ATL Mixte DS Port/DK 21979 грн. 10102 Atlantic Бойлер Atlantic Combi 200 ATL Mixte DS Port/DK 25719 10103 Atlantic Бойлер Atlantic CWH 080 D400-2-B 6799 10104 Atlantic Бойлер Atlantic CWH 100 D400-2-B 7769 10105 Atlantic Бойлер Atlantic HM 080 D400-1-M 5199 10106 Atlantic Бойлер Atlantic HM 100 D400-1-M 5729 10107 Atlantic Бойлер Atlantic Vertigo MP 025 F220-2E-BL 6709 10108 Atlantic Бойлер Atlantic Vertigo MP 040 F220-2E-BL 7589 10109 Atlantic Бойлер Atlantic Vertigo MP 065 F220-2E-BL 8319 10110 Atlantic Бойлер Atlantic Vertigo MP 080 F220-2E-BL 8749 10111 Atlantic Бойлер Atlantic OProP VM 050 D400-1-M 2729 10112 Atlantic Бойлер Atlantic OProP VM 080 D400-1-M 2949 10113 Atlantic Бойлер Atlantic OProP VM 100 D400-1-M 3519 10114 Atlantic Бойлер Atlantic Slim PC 30 2629 10115 Atlantic Бойлер Atlantic Slim PC 50 2729 10116 Atlantic Бойлер Atlantic Slim PC 75 3089 10117 Atlantic Бойлер Atlantic OPRO TURBO VM 050 D400-2-B 3290 10118 Atlantic Бойлер Atlantic OPRO TURBO VM 080 D400-2-B 3652 10119 Atlantic Бойлер Atlantic OPRO TURBO VM 100 D400-2-B 4080 10120 Atlantic Бойлер Atlantic PC 10 RB (над мойкой) 3059 10121 Atlantic Бойлер Atlantic PC 10 SB (под мойкой) 3269 10122 Atlantic Бойлер Atlantic PC 15 R (над мойкой) 3159 10123 Atlantic Бойлер Atlantic PC 15 S (под мойкой) 3419 10124 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE VM 50 D400-2-BC 5209 10125 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE VM 80 D400-2-BC 5469 10126 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE VM 100 D400-2-BC 5709 10127 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE Cube VM 30 S3С 5419 10128 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE Cube VM 50 S3С 6379 10129 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE Cube VM 75 S4 C (1500 W) 7639 10130 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE Cube VM 100 S4 C (1500 W) 8379 10131 Atlantic Бойлер Atlantic STEATITE Cube VM 150 S4 C (1500 W) 10879 10132 Atlantic Бойлер Atlantic Slim VM 30 D325-2 BC 4549 10133 Atlantic Бойлер Atlantic Slim VM 50 D325-2 BC 4749 10134 Atlantic Бойлер Atlantic Slim VM 80 D325-2 BC 4979 10135 Atlantic Бойлер Atlantic VSRS 200L 24129 10136 Atlantic Бойлер Atlantic VSRS 300L 30319 10137 Atlantic Бойлер Atlantic ROUND 50 VMR 2309 10138 Atlantic Бойлер Atlantic ROUND 80 VMR 2429 10139 Atlantic Бойлер Atlantic ROUND 100 VMR 2909 101449 Atlantic Электрический бойлер Atlantic Vertigo 30 MP 025 F220-2-EC 7139 101450 Atlantic Электрический бойлер Atlantic Vertigo 50 MP 040 F220-2-EC 7989 101451 Atlantic Электрический бойлер Atlantic Vertigo 80 MP 065 F220-2-EC 8769 101452 Atlantic Электрический бойлер Atlantic Vertigo 100 MP 080 F220-2-EC 9099 1011113 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG BL-Meca/M (500W) 1269 1011114 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG BL-Meca/M (1000W) 1349 1011115 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG BL-Meca/M (1500W) 1489 1011116 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG BL-Meca/M (2000W) 1599 1011117 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG BL-Meca/M (2500W) 1799 1011118 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG-D MK01 500 NEW 1389 1011119 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG-D MK01 1000 NEW 1479 1011120 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG-D MK01 1500 NEW 1619 1011121 Atlantic Конвектор електричний Atlantic CMG-D MK01 2000 NEW 1749 1011122 Atlantic Конвектор електричний Atlantiс CHG-3 PACK0 (1000W) NEW 1589 1011123 Atlantic Конвектор електричний Atlantiс CHG-3 PACK0 (1500W) NEW 1759 1011124 Atlantic Конвектор електричний Atlantiс CHG-3 PACK0 (2000W) NEW 1899 1011125 Atlantic Конвектор електричний Atlantiс CHG-3 PACK2 DAP (1000W) NEW 1899 1011126 Atlantic Конвектор електричний Atlantiс CHG-3 PACK2 DAP (1500W) NEW 2079 1011127 Atlantic Конвектор електричний Atlantiс CHG-3 PACK2 DAP (2000W) NEW 2249 1011128 Atlantic Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M (500W) 1009 1011129 Atlantic Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M (1000W) 1069 1011130 Atlantic Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M (1500W) 1149 1011131 Atlantic Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M (2000W) 1289 1011132 Atlantic Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M (2500W) 1469 1011133 Atlantic Ножки уневерсал для конвекторов Atlantiс 215 1011160 Atlantic Бойлер Atlantic OPro Classic VM 50 N4L 2309 1011161 Atlantic Бойлер Atlantic OPro Classic VM 80 N4L 2429 1011162 Atlantic Бойлер Atlantic OPro Classic VM 100 N4L 2909 1011424 Atlantic Бойлер Atlantic Ego Steatite VM 050 D400-1-BC 4049 1011425 Atlantic Бойлер Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC 4349 1011426 Atlantic Бойлер Atlantic Ego Steatite VM 100 D400-1-BC 4999

08.05|21:43

0
Торт на замовлення Київ Торты на заказ Капкейки Леденцы

www.olx.ua Киев

Смачні, красиві торти для Вашого свята з любов’ю ! Торт 300 грн/ кг , мінімальна вага 2 кг Начинки ( декор обговорюється індивідуально) начинки: «Полуничний пломбір» ванільний бісквіт, сирний крем , полуничний мус , полуничний соус і пропитка «Вишня в шоколаді» вологий шоколадний бісквіт, вишневе конфі, ягідна пропитка, шоколадний крем . «Снікерс» Шоколадний бісквіт, карамельний крем, смажений арахіс. «Красный бархат» Шифоновий бісквіт, крем-чиз , полуничне конфі, ягідна пропитка . «Медовик» Карамелізовані медові коржі, сметанний крем. Капкейки - 6 шт / 250 грн ванільні шоколадні карамельні ягідні Ванільні - ванільний капкейк, ванільний крем. Шоколадні - шоколадний капкейк, шоколадна начинка і збитий шоколадний ганаш. (Може бути молочний або чорний шоколад) Карамельний - ванільний капкейк, начинка - карамельний соус, карамельний крем. Ягідні - ванільний капкейк, ягідна начинка, ягідний крем. (на Ваш вибір) Зефір «Яблучний» 12 шт - 250 грн (500-550 грам) Вишня, смородина, чорниця, абрикос - 300 грн / 12 шт (100% фруктове пюре без додавання яблучного, 500-550 грам) Меренги по паличці 1 шт / 15 грн (5-7 см) 100 грам - 150 грн (3-4 см) Льодяники 3 см - 15 грн 5 см - 21 грн 7 см - 26 грн Для швидкої відповіді напишіть у Вайбер або телефонуйте. Більше фото, відгуків на сторінці в Інстаграм Angelika_Sweet_Box До кожного замовлення - подарунок. Дивіться інші оголошення

20.05|10:54

0
Замовити Газель до 1,5 тонн 9 куб м Київ область Україна вантажник 044 227 90 16, 050 764 34 36

kiev.adiso.com.ua 16 КИЕВ

Перевезення вантажів по Україні Газель до 1,5 тон 9 куб м 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Внутріші розміри фургону:Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Мікроавтобус Газель  суцільнометалевий вантажний фургон до 1,5 тонн 9 куб м  Висота отвору бічних дверей 1265 мм.; Ширина отвору бічних дверей 930 мм.; Висота отвору задніх дверей 1435 мм.; Ширина отвору задніх дверей 1560 мм.; Внутрішні розміри фургону:Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Відстань між арками коліс 1005 мм.; Площа вантажної платформи, м" 5,7.; Обсяґ вантажної платформи, м" 9.; Працюємо по Києву області та Україні без вихідних. Вантажник упаковка.Ремені. 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Олексій           

23.05|04:43

0
Сервіс центр (Київ): ремонт дрібної побутової та офісної техніки.

besplatka.ua Киев

Ремонт телевізора, тв-тюнера, мікрохвильовки: 501-14-28 Київ: Шулявка, Дорогожичі, Берестейська. Ремонт стабілізатора напруги, джерел безперебійного живлення (ДБЖ, UPS). Ремонт монітора, телевізора (в т.ч. старого кінескопного), мікрохвильовки (СВЧ-пічки). Ремонт стабілізаторів напруги СНПТО, НОНС, Rucelf, Solby, Delixi, Kebo, Luxeon, Ресанта - від 250 грн. Заміна акумулятора в упсах, електромобілях, сигналізації, ехолоті. Ремонт принтерів, копірів, МФУ ( HP, Canon, Samsung, Xerox ) – Київ, метро Шулявка, Дорогожичі, Берестейська. Заправка ( відновлення ), продаж картриджів ( HP, Canon, Samsung, Xerox ) - від 100 грн. Ремонт ( продаж ) інверторів Леотон, Авалон, SinPro - від 400 грн. Ремонт джерел безперебійного живлення UPS ( в т.ч. заміна акумуляторів Ventura, CSB, EGL ) - від 400 грн. Ремонт комп’ютерів ( відновлення ПЗ, ремонт плат, чистка ) - від 200 грн.. Продаж стабілізаторів напруги СНПТО, НОНС, APC, Rucelf, Luxeon, Lvt. Договора на обслуговування ( безготівка з ПДВ ).

06.03|19:40

0
ОСББ обслуговування, гарантія Київ. ОСМД обслуживание, гарантия Киев.

www.olx.ua Киев

ОСМД - это объединение совладельцев многоквартирного дома – юридическое лицо, которое создается совладельцами жилых домов с целью обеспечения и защиты своих прав, а также соблюдения обязанностей надлежащего содержания и использования общего имущества, обеспечения своевременного поступления денежных средств для оплаты всех предусмотренных законодательством и уставными документами платежей. Фактически именно ОСМД является основным звеном в управлении жилищно-коммунального хозяйства дома, которое регулирует основные процессы его деятельности. Наши услуги: Бухгалтерские услуги ОСМД; Юридические услуги; Обслуживание ОСМД. Киев 03134, ул.Симиренко ½, офис 204 ajax-consulting.kiev.ua

15.03|05:03

0
Тамада і музика на весілля, ювілей, день народження Київ та область.

ukrainebazar.com 7000 Киев

Тамада і музика на весілля, ювілей, день народження Київ та область. Веселі музиканти, дискотека, акордеоніст - баяніст, вокалісти, ігри, конкурси, переодягання, мультимедіа. Запропонуємо відео, фото, лімузин. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

05.05|04:37

0
Ріелтор Київ нерухомість (услуги риэлтора Киев недвижимость, риелтор)

www.olx.ua Киев

Надаємо ріелторські послуги по Києву - КОМФОРТ та БЕЗПЕКА!!! Купівля-продаж квартир, будинків, нежитловий фонд, земля. Для ПОКУПЦІВ: - пошук нерухомості (у нашій базі більше 25000 обєктів); - перевірка документів (власний юридичний відділ); - укладення договорів; - перевірка заборгованості, обтяжень; - юридичний супровід. Для ПРОДАВЦІВ: - повномасштабна рекламна кампанія; - фото-, відео-зйомка, 3D-тур, банерна реклама; - пошук покупців (більше 5000 потенційних покупців); - швидкий продаж (700 кращих ріелторів); - допомога у вирішенні фінансових питаннях по нерухомості; - юридичний супровід. До кожного Клієнта у нас індивідуальний підхід: - достовірна інформація; - найбільша база нерухомості; - кращі експерти! Час — безцінна річ, тому Ви отримаєте професійну консультацію, швидкість та безпеку у виборі кращого варіанту у будь-якій ситуації!

23.05|15:13

0
Вантажні перевезення КИЇВ область Україна Газель до 1,5 тонн 9 куб м вантажник ремені 067 880 91 74

kiev.adiso.com.ua 99 КИЕВ

Перевезення вантажів по Україні Газель до 1,5 тон 9 куб м 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Внутріші розміри фургону:Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Мікроавтобус Газель  суцільнометалевий вантажний фургон до 1,5 тонн 9 куб м  Висота отвору бічних дверей 1265 мм.; Ширина отвору бічних дверей 930 мм.; Висота отвору задніх дверей 1435 мм.; Ширина отвору задніх дверей 1560 мм.; Внутрішні розміри фургону:Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Відстань між арками коліс 1005 мм.; Площа вантажної платформи, м" 5,7.; Обсяґ вантажної платформи, м" 9.; Працюємо по Києву області та Україні без вихідних. Вантажник упаковка.Ремені. 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Олексій      

11.05|04:32

0
Вантажні перевезення КИЇВ область Україна Газель до 1,5 тонн 9 куб м вантажник ремені 067 880 91 74

kiev.adiso.com.ua КИЕВ

Пропонуємо Вам послуги з перевезення вантажів по Україні Газель до 1,5 тон 9 куб м 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Мікроавтобус Газель суцільнометалевий вантажний фургон до 1,5 тонн 9 куб м Висота отвору бічних дверей 1265 мм.; Ширина отвору бічних дверей 930 мм.; Висота отвору задніх дверей 1435 мм.; Ширина отвору задніх дверей 1560 мм.; Внутрішні розміри фургону:Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Відстань між арками коліс 1005 мм.; Площа вантажної платформи, м" 5,7.; Обсяґ вантажної платформи, м" 9.; Працюємо по Києву області та Україні без вихідних. Вантажник упаковка.Ремені. 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Олексій Грузоперевозки КИЕВ область Украина Газель до 1,5 тонн 9 куб м Д-3,10 мм.; Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 http://perevozka.esy.es грузчик ремни  Предоставляем услуги по перевозке грузов по Киеву Киевской области и Украине микроавтобус Газель до 1,5 тонн 044 227 90 16, 050 764 34 36,067 880 91 74http://perevozka.esy.es Микроавтобус Газель  цельнометаллический грузовой фургон до 1,5 тонн 9 куб м  Внутр размеры фургона Д-3,10 мм.;Ш-1,80 мм.; В-1,50 мм Ширина проема боковой двери 930 мм.; Высота проема боковой двери 1265 мм.; Ширина проема задней двери 1560 мм.; Высота проема задней двери 1435 мм.; Погрузочная высота 725 мм.; Внутренная высота грузового отделения 1535 мм.; Расстояние между арками колес 1005 мм.; Площадь грузового платформы, м" 5,7.; Объем грузового отделения, м" до 9 куб Работаем по Киеву области и Украине без выходных. Грузчик упаковка. Ремни. Весь спектр услуг. 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Алексей http://perevozka.esy.es

22.05|04:43

0
Копі-центр Навис - друк на кружках, чашках, термосах, в тому числі від 1 штуки Київ.

uslugi.inforico.com.ua 85 Киев

Друк на кружках - відмінне дизайнерське рішення для дому та офісу. В наявності кілька видів кухлів: прості білі, кольорові всередині, з кольоровими ручкою і ободком, з фігурною ручкою, скляні та пивні. Надрукуємо для Вас будь-який тираж http://www.v12print.kiev.ua/cups.html. У виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали. Надрукуємо готовий або ж Ви можете замовити розробку індивідуального макету. Також послуги поліграфії: друк плакатів, постерів, візиток, листівок, листівок, ламінування А4, А3, прошивка дипломних робіт за 5 хвилин. Звертайтеся завжди раби допомогти.

28.04|12:22

0
Замовити Газель до 1, 5 тонн 9 куб м Київ область Україна вантажник - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

kiev.freeads.in.ua Киев

Пропонуємо Вам послуги з перевезення вантажів по Україні Газель до 1, 5 тон 9 куб м 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Мікроавтобус Газель  суцільнометалевий вантажний фургон до 1, 5 тонн 9 куб м  Висота отвору бічних дверей 1265 мм.; Ширина отвору бічних дверей 930 мм.; Висота отвору задніх дверей 1435 мм.; Ширина отвору задніх дверей 1560 мм.; Внутрішні розміри фургону:Д-3, 10 мм.; Ш-1, 80 мм.; В-1, 50 мм Відстань між арками коліс 1005 мм.; Площа вантажної платформи, м" 5, 7.; Обсяґ вантажної платформи, м" 9.; Працюємо по Києву області та Україні без вихідних. Вантажник упаковка.Ремені. 044 227 90 16, 050 764 34 36, 067 880 91 74 Олексій

23.05|15:17

0
Юридична допомога

www.olx.ua Киев

Юридична допомога. В тому числі он-лайн. Складання позовних заяв, інших процесуальних документів

11.02|06:15

0
Документи допомога

www.olx.ua Львов

Консультація, відновлення, допомога. Деталі за номером тел. Допоможу з всіма проблемними питаннями .

11.02|22:42

0
Юридична допомога

www.olx.ua Черкассы

Послуги адвоката фізичним та юридичним особам: - представництво інтересів в судах всіх рівнів та перед третіми особами; - абонентське обслуговування юридичних та фізичних осіб підприємців

12.02|14:33

0
Компютерна допомога

www.olx.ua Львов

- заміна і налаштування операційної системи (Windows 7, 8, 10); - встановлення і налаштування програмного забезпечення і драйверів (антивіруси, Office, мультимедія та інші); - прошивка планшетів, смартфонів; - підключення комплектуючих та їх налаштування; - підключення та налаштування додаткових пристроїв (сканер, принтер, веб-камера та інша периферія); - оптимізація комп’ютера та покращення продуктивності (чистка від небажаного програмного забезпечення); - чистка від пилу та бруду, заміна термопасти; - підключення і налаштування мережевого обладнання (модеми, Wi-Fi роутери та ін.); - відновлення втрачених даних після видалення або форматування з будь-яких носіїв інформації; - лікування вірусів та ліквідація наслідків вірусних атак; - локальні мережі (налаштування обладнання, розподіл інтернету між декількома комп’ютерами); - заміна та установка комплектуючих (CD-DVD приводу, оперативної пам’яті, блоку живлення, кулера, жорсткого диску, відеокарти, материнської плати, процесора тощо)$ обслуговування та ремонт ПК, ноутбуків, планшетів на виїзді (на території клієнта); вміння швидко знаходити несправність і проблему; вміння якісно виправити помилки та полагодити техніку;

27.02|19:34

0
Компютерна допомога

ukrainebazar.com 250 Львов

- заміна і налаштування операційної системи (Windows 7, 8, 10); - встановлення і налаштування програмного забезпечення і драйверів (антивіруси, Office, мультимедія та інші); - прошивка планшетів, смартфонів; - підключення комплектуючих та їх налаштування; - підключення та налаштування додаткових пристроїв (сканер, принтер, веб-камера та інша периферія); - оптимізація комп’ютера та покращення продуктивності (чистка від небажаного програмного забезпечення); - чистка від пилу та бруду, заміна термопасти; - підключення і налаштування мережевого обладнання (модеми, Wi-Fi роутери та ін. ); - відновлення втрачених даних після видалення або форматування з будь-яких носіїв інформації; - лікування вірусів та ліквідація наслідків вірусних атак; - локальні мережі (налаштування обладнання, розподіл інтернету між декількома комп’ютерами); - заміна та установка комплектуючих (CD-DVD приводу, оперативної пам’яті, блоку живлення, кулера, жорсткого диску, відеокарти, материнської плати, процесора тощо). Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

12.03|01:11

0
Юридична допомога

www.olx.ua Хмельницкий

Професій правнича допомога Цивільні, сімейні справи Кредитні спори Надання коннсультації, складання процесуальних документів (заяв, позовів до суду, клопотань та ін.) Представлення інтересів в органах державиної влади, місцевого самоврядування та у суді Якість висока. Ціни доступні.

23.03|01:34

0
Правова допомога

www.olx.ua Херсон

Складання процесуальних документiв. Оскарження постанов УПП, складання скарг на УПП, складання позовних заяв, клопотань. Юридичнi консультацii.

10.04|10:27

0
Юридична допомогА

www.olx.ua Кривой Рог

Як не ділом, то словом. Земельні питання, спадкові справи, обслуговування підприємств (акціонерних в тому числі). Допомога в отриманні податкової пільги - після встановлення ГБО, сплати за навчання та ін. Отримання копій судових рішень, апостиль, переклад.

19.04|22:57

0
Юридична допомога

www.olx.ua Ирпень

Юридичні послуги: - консультування з питань ПДД; -консультування та юридичний супровід діяльності юридичних осіб (ТОВ, ОСББ, житлових кооперативів, Громадських організацій, садових товариств, державних підприємств, установ (університететів, інститутів та інш.); -створення, державна реєстрація та ліквідація юридичних осіб, СПД, складання засновницьких документів, внесення до них змін та інше; -складання процесуальних документів різної складності, супровід у суді; -складання листів, заяв, протоколів, скарг, статутів, договорів, листування з державними органами та інш; - надання послуг з управління майном (управління на договірній основі); - надання консультацій щодо оренди нерухомого майна (в тому числі житлових приміщень), складання договорів, юридичний супровід; -загальне юридичне консультування фізичних та юридичних осіб з різних питань. Індивідуальний підхід к кожному клієнту, співпраця з адвокатами (при необхідності супроводу та ведення справ в судах різних інстанцій). Можливий постійний юридичний супровід на договірній основі. Київ (Київська область), Ірпінь, Буча

20.04|19:59
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления

Похожие запросы