поиск услуг по запросу "Будівельні роботи (Рівне, Луцьк, Дубно, Костополь, Кременець, Острог)" в городе Ровно

0
Адвокат Рівне

www.olx.ua Ровно

Юридична допомога адвоката у вирішенні цивільних, сімейних, господарських, трудових, адміністративних спорах, та в інших правових справах. Представництво інтересів у судах та органах державної влади. За детальною інформацією звертайтесь за телефонами або безпосередньо до нас в офіс. Ми знаходимось за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 9а, оф.106

24.09|15:32

0
Шугарінг Масаж Рівне

www.olx.ua Ровно

Шугарінг швидко та якісно (використовую цукрову пасту ARAVIA Professional) Масаж ціна 3 грн за 1 хв 30 хв. 90 грн. Інтим НЕ ПРОПОНУВАТИ Еротичний масаж НЕРОБЛЮ Загальний масаж - Починається з масажу спини, тазу , сідниць та задньої поверхні стегон. Далі масажуються стопи та задня поверхня гомілок. Після цього змінюємо положення (лежачи на спині) та масажуємо гомілковостопні суглоби, передню поверхню гомілок та стегон. 
Переходимо до масажу рук та передньої поверхні грудної клітки (за бажанням). Заключним етапом є масаж живота."

11.09|10:15

0
Адвокат | Юридичні послуги Рівне

www.olx.ua Ровно

ПРОПОНУЄМО ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ: - Спадкові спори, юридична допомога в оформленні спадщини. - Приватизація земельних ділянок. - Реєстрація нерухомості (супровід). - Цивільні, земельні, господарські та ін. спори - Реєстрація ТОВ, ПП, ФОП. - Абонентське обслуговування юр. і фіз. осіб. - Консультації, складання правових документів. - Представництво інтересів в суді та ін. інстанціях.

23.08|15:40

0
Юридичні та адвокатські послуги по м. Рівне і Рівненській області

uslugi.inforico.com.ua Ровно

Пропонуємо складання заяв до суду, інших юридичних документів, оскарження рішень податкової служби і інші юридичні та адвокатські послуги. Для регіону м. Рівне та Рівненська область, зокрема: Представництво інтересів у судових справах, що розглядаються у Господарському суді Рівненської області, Рівненському апеляційному господарському суді та судах адміністративної і загальної юрисдикції в.т.ч. Рівненському міському суді, Апеляційному суді Рівненської області ; правовий аналіз договорів; складання проектів договорів, позовних заяв, скарг; перевірка і юридичний аналіз бухгалтерського та податкового обліку; юридичний супровід при перевірках органами податкової служби, ВБЗЕЗ, прокуратури, СБУ, в тому числі підготовка відповідей на запити; розробка кадрової документації; послуги арбітражних керуючих; супровід виконавчого провадження; стягнення аліментів на дітей з громадян України, які виїхали чи проживають за кордоном. Докладна інформація про перелік та вартість послуг: www.advokat-rivne.io.ua 097-51-79-551; 093-143-73-01; 096-962-22-01, 050-375-31-23

30.11|00:59

0
Ремонт пральних машин на дому м.Рівне. Номер на фото

www.olx.ua Ровно

Тел. О98-І93-662І Терміновий ремонт пральних машин. Якісно, швидко, з гарантією, відремонтуємо Вашу пральну машину. Використовую оригінальні запчастини. Надаю гарантію на виконані роботи.

21.08|23:41

0
Адвокат юрист Рівне аліменти | розлучення | позбавлення батьківських

www.olx.ua Ровно

Доброго дня, наші адвокати з радістю пропонують Вашій увазі свої послуги по законному вирішенні проблем, що виникають після розірвання шлюбу ( сімейний адвокат ) Ми знаємо правильні шляхи вирішення наступних проблем: 1. Допоможемо розірвати шлюб в суді без Вашої присутності. 2. Допоможемо захистити і зберегти Ваше майно при розірванні шлюбу. 3. Врахуємо Ваші побажання при стягненні аліментів на дитину. 4. Допоможемо встановити зустрічі з дитиною, якщо мати забороняє бачиться з дитиною. 5. Встановлення в судовому порядку виїзду дитини за кордон у супроводі одного з батьків. 6. Гарантовано знаємо, як вирішити проблему встановлення опіки та піклування. 7. Маємо величезний досвід у вирішенні питань у визначенні місця проживання дитини після розлучення. 8. Індексація та перерахунок аліментів у суді та виконавчій службі. 9. Вирішення питань, що повязані з обмеженням права виїзду за кордон. Режим прийому дзвінків: пн. -сб. 09.00-20.00 Фахово, якісно. Гнучка цінова політика та програма лояльності для постійних клієнтів. Для нас важлива доля кожного клієнта! Телефонуйте: 502 - Показать номер - 982 - Показать номер - 933 - Показать номер - Примірний список виграних справ можете переглянути за посиланням на нашому інстаграм каналі: Офіс знаходиться у місті Рівному в центрі по вулиці Степана Бандери 19 (вхід зі сторони ЖК Набережний квартал)

04.09|16:45

0
Адвокат Рівне, позови про розлучення, стягнення аліментів, поділ, інше

www.olx.ua Ровно

Адвокат Сорока Віталій Григорович м. Рівне, вул. Кавказька, 3, оф. 305 (будівля Укрсоцбанку) Широкий спектр юридичних послуг. Реєстрація бізнесу.

20.09|16:07

0
Брендування транспорту Рівне Західна Україна - транспортна реклама - Рекламные, маркетинговые услуги

rovno.freeads.in.ua Ровно

Брендування транспорту (брендування маршрутних таксі, тролейбусів, власного авто, корпоративного транспорту) - реклама на транспорті, транспортна реклама. Термін виконання від 5 до 14 робочих днів після погодження макету (скорочення строків виконання замовлення по рекламних послугах та виготовленні рекламних матеріалів можливе за домовленістю). Попередня оплата від 50%. Фотозвіт. Гарантійне обслуговування наданих послуг від 6 до 12 місяців (строки гарантійного обслуговування обговорюються в індивідуальному порядку, гарантійне обслуговування не розповсюджується на форс-мажорні обставини).

10.09|18:01

0
Курсова, диплом, контрольна, екзамен виконуємо роботи для сутудентів

www.olx.ua Ровно

Термінове виконання Вашого замовлення-від 1 дня. Написання всіх видів робіт: дипломних, магістерських, бакалаврських, курсових робіт і курсових проектів, звітів по практиці, презентації, доповіді, рецензії, відгуки керівника, контрольних робіт та рефератів з усіх дисциплін і напрямів, також пишемо коннстекти вручну. Дуже швидко. Досвід роботи більше 15 років. Пишемо роботи з гуманітарних, юридичних та економічних дисциплін: аудит, фінанси, криміналістика, логіка, право, маркетинг, менеджмент, психологія, педагогіка, соціологія, статистика, фінансове право, міжнародна економіка, міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародний менеджмент, туризм, теорія держави і права, історія, етика, економіка, юриспруденція, історія, філософія, філологія, психологія, журналістика, туризм, культурологія, зовнішньоекономічна діяльність, міжнародні відносини, шоу-бізнес, теорія держави і права, етика, туризм, історія, маркетинг права, економіка, бухгалтерського обліку, фінансовий контроль, економіка підприємства, економічна теорія, політологія, фінанси, управління проектами, бізнес-плани, іноземні мови( англійська, німецька, францюзька), література і тд. Наші фахівці пишуть якісно та швидко.

30.10|13:02

История Ваших запросов

Дата добавления