поиск услуг по запросу "Будівельна ліцензія СС2 і СС3. Будівельна ліцензія." в городе Киев

0
Будівельна ліцензія на монтаж технологічного устаткування та виконання пусконалагоджувальних робіт

uslugi.inforico.com.ua Киев

Надаємо безкоштовну консультацію та комплекс послуг з питань ліцензування (оформлення будівельної ліцензії) робіт з монтажу технологічного устаткування та виконання пусконалагоджувальних робі в Україні. Ваші переваги: - безкоштовна консультація; - працюємо з усіма регіонами України; - дистанційне оформлення будівельної ліцензії; - готуємо весь необхідний пакет документів; - 100% гарантія отримання будівельної ліцензії; - вартість оформлення будівельної ліцензії завжди договірна; - строк отримання будівельної ліцензії від 3-х тижнів. Використовуйте наш досвід та переваги у своїх цілях!

08.03|19:16

0
Ліцензія на ветеринарну практику

www.olx.ua Киев

Вартість наших послуг з оформлення ліцензії на ветеринарну практику - 6000 грн. У ці послуги входить повний юридичний супровід усього процесу оформлення ліцензії. Від аналізу документів до отримання ліцензії. Офіційні платежі - 1800 грн. (До бюджету за видачу ліцензії).

26.03|03:05

0
Ліцензія на будівельну діяльність

uslugi.inforico.com.ua 100 Киев

Що входить у наші послуги безкоштовне надання консультації з питань оформлення ліцензії на будівельну діяльність; підготовка повного пакету документів необхідного для оформлення будівельної ліцензії; представництво інтересів клієнта при поданні необхідного пакета документів в орган ліцензування; отримання оформленої ліцензії на діяльність з будівництва об’єктів IV і V категорій складності. Додатково пропонуємо проведення аудиту ліцензіата щодо дотримання вимог законодавства в сфері ліцензування будівельної діяльності. супроводження ліцензійної перевірки; оскарження дій органу ліцензування щодо результатів проведеної ліцензійної перевірки; оформлення дозволу Держпраці на право виконання небезпечних робіт та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

02.04|13:40

История Ваших запросов

Дата добавления

Похожие запросы

Другие ресурсы