поиск услуг по запросу "Артисти на свято у Луцьку!" в городе Луцьк

0
Артисти на свято у Луцьку!

uslugi.inforico.ua Луцьк

Оригінальна зустріч гостей прикрасить ваш захід! Міми, золоті та білі «живі скульптури», різні образи для тематичних вечірок: ретро, Чорт і Солоха, національні образи різних країн тощо. Майстерня свята «Цукерочка» Деталі за номером: 099-273-70-20 e-mail: tsukerochka.event@gmail.com www.facebook.com/tsukerochka www.instagram.com/tsukerochka.event Деталі за номером: 099-740-02-76 Інформація на сторінці: https://www.facebook.com/tsukerochka/ e-mail: tsukerochka.event@gmail.com

20.09|12:33

0
Фіксіки, свинка Пепа, лол, поні, аніматори на свято Луцьк

uslugi.inforico.ua 250 Луцьк

Хочете яскраве і незабутнє свято? Святкова студія "Розважайко"! Ми влаштуємо веселе і казкове свято з героями улюблених мультфільмів для Ваших діток. Оригінальний підхід і професійні ведучі подарують Вашій дитині найяскравіші емоції та незабутні спогади. Фіксіки влаштують свято, відремонтують самопочуття і приведуть до ладу настрій !!! Доведуть, що в хороших руках все починає світитися, грати, лагодитися і працювати. Трішки майстерності, знань, море позитиву і почнеться справжнє свято !!! Студія Розважайко створить незабутню атмосферу на День Народженні Вашої дитини. Наші переваги: - головним героєм свята є ВАША ДИТИНА; - діткам завжди весело з нашими героями; - індивідуальний сценарій для кожного свята; - найширший вибір казкових героїв та ростових ляльок; - герої мають ОХАЙНИЙ ТА ЧИСТИЙ вигляд; - тематичне музичне оформлення свята; - найновіші майстер-класи та оригінальний інвентар для їх проведення.

02.11|00:27

0
Спайдер Мен, блейблейд, ніндзяго, пірати, герої в масках, аніматори на свято

uslugi.inforico.ua 300 Луцьк

Супер герой рятує світ від злочинців: Хамелеона, Пісочного чоловіка, Доктора осмінога! Він потребує допомоги від юних героїв. Йому потрібні понастоящому спритні, винахідливі та швидкі. Для того щоб пройти усі випробуваня потрібно мати з собою: усмішку і хороший настрій Ваша дитина переконається що справжні супер герої бувають у реальному житті!

23.10|16:18

История Ваших запросов

Дата добавления