поиск услуг по запросу "Спилювання дерев, Зрізка дерев! Арбористика! Авто Вишка! НЕДОРОГО"

  • >> Следующая

0
Зрізка, зрізання, спиляння кронування дерев ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. АРБОРИСТИКА

www.olx.ua Стрый

Арбористика (лат. Arbor - дерево) - комплекс заходів, спрямований на лікування дерев, видалення частин дерев, які постраждали від хвороб або з інших причин. Арбористика заснована на підйомі на дерево арбориста за допомогою альпіністського спорядження. Такий підхід дозволяє арбористу виконувати свою роботу на високих деревах і в тих місцях, де немає можливості виконати процедури лікування дерев за допомогою драбини, підйомника або інших пристосувань. Підйом арбориста на дерево, здійснюється з метою: видалення засохлих і небезпечних гілок; кронування дерев (додання кроні деревагарної форми); проведення процедур лікування дерев (обробка спилів, закладення дупел); проведення комплексів зі зміцнення дерев за допомогою розтяжок, тросів, болтів; виконання інших заходів, спрямованих на лікування та порятунок дерев. Надаємо послуги по зрізанню дерев у важкодоступних місцях методом промислового альпінізму! Послуги бензопилою, порізка дров! Послуги надаєм по всій Львівській області! Деталі за телефонами.

15.03|05:08

0
Зрізка (зрізання, валка, порізка, обрізка, спилювання) дерев

www.olx.ua Ровно

Обрізка, спилювання дерев: - валка у бік природнього нахилу з відтяжкою; - спилювання по частинах з контрольованим спуском фрагментів; - у важко доступних місцях (біля будівлі, ліній електропередач, тощо...) Помірні ціни. Для оцінки вартості робіт, нам потрібно фото дерев і які є перешкоди поруч біля дерев це може бути паркани, дроти і дахі Відповідаємо і приймаємо фото для оцінки робіт в Viber - на kyivstar. В окремих випадках можливий розрахунок деревиною. Працюємо як по м.Рівне так і по Рівненській області

10.04|17:10

0
Спилювання дерев

www.olx.ua Мукачево

Спилювання дерев любої складності Арбористами професіоналами досвід роботи понад 5 років при необхідності надаємо послуги по кошторису ФОП 3-тьої категорії несемо матеріальну відповідальність

12.03|02:40

3
Зрізання ,обрізка,валка,спилювання дерев по Львову та області

www.olx.ua Львов

Пропонуєм наступні послуги з обрізки дерев Видалення дерева цілим в бік природнього нахилу Направлене спилювання дерева цілим з використанням відтяжок і ручної тросової лебідки Спил дерева частинами без підвішування Розчищення території від дерев, чагарників, різної рослинності Видалення дерев по частинах з підвішуванням Кронування дерев (обрізка гілок) Санітарна обрізка дерев Обрізка плодових дерев Видалення омели Раскряжовка, розпилювання на дрова Розбір буреломів Оцінка вартості по фото Viber WhatsApp 068 це Київстар Хочеться зауважити, що роботи з валки складних дерев неможливі без залучення професіоналів, така робота повязана з небезпекою, а також вимагає певних знань і досвіду. Ми допоможемо спиляти дерево або здійснити обрізку будь-якого рівня складності за прийнятною ціною

08.03|15:03

0
Зрізання,обрізка та спилювання дерев. Обрезка и спил деревьев.

www.olx.ua Винница

Роботу виконую якісно професійно та швидко. Спилювання і чистка будь-якої складності дерев, почищу сад від старих / не потрібних гілок, та інші роботи. Телефонуйте, за ціною будемо домовлятися. Можливий виїзд по області.

19.04|21:15

0
Зрізання, зрізка дерев, зрізати дерево (зрізаємо спил валка обрізка)

www.olx.ua Хмельницкий

зрізання дерева хмельницький( спил деревьев) інф. по тел. 962 - Показать номер -

07.04|09:06

0
Зрізання дерев,обрізка,валка дерев,спил.Послуги автовишки

www.olx.ua Красилов

Зрізаємо дерева в важкодоступних місцях.Зрізаємо аварійні дерева з допомогою автовишки,також плодові на присадибній ділянці і будь-які інші. Також можлива робота з ділянками, насадженнями біля доріг, а також з особливо великими деревами.Розпилювання дров на чурки.

21.04|13:36

0
Зрізання дерев

www.olx.ua Дубно

Пропоную якісне зрізання та порізку дерев

16.03|20:24

0
Спил дерев

www.olx.ua Полтава

Спиляю дерево попилят на дрова вивизу

21.03|03:59

0
Випилка дерев!

www.olx.ua Згуровка

Випилка дерев любої складности. Над будівлями, парканами, проводами и т. д.

24.03|18:25

0
Зрізання дерев

www.olx.ua Львов

Надаємо послуги із зрізання дерев (в т.ч. альпінійським способом), гілок, кущів будь-якої складності. Роботу виконуємо у Львові та області. Ціна по домовленості

10.04|17:10

0
Обрізка дерев

www.olx.ua Львов

Обрізка, валка, чистка дерев різної складності.

16.04|21:54

0
Зпилювання дерев

www.olx.ua Канев

Зпиляємо непотрібні Вам дерева на вашій ділянці.Звільним її від кущів і трави.Надамо різноманітні будівельні послуги.

17.04|06:29

1
Обрізка фруктових дерев.

uslugi.inforico.ua 65 Львів і область

Мета обрізки дерев — прискорити їх вступ у пору плодоношення, сприяти одержанню крупніших плодів з гарним зовнішнім виглядом і кращими смаковими властивостями . Але цим не обмежується роль своєчасного і добре проведеного обрізування — ним можна прикрасити крону дерева, збільшити її освітленість, омолодити старі дерева. У дерев з сильно загущеною кроною, плоди ростуть виключно по зовнішній частинні крони, внутрішня частина дерева закрита від світла, тому в цьому місці не утворюється листя і плоди! Такі дерева, як правило, значно менше плодоносять, плоди з кожним роком дрібнішають, а самі дерева частіше хворіють.

24.12|21:00

0
Обрізка плодових дерев

www.olx.ua Бровары

Обрізка плодових дерев , винограду , кущів. Обробка , підживлення.

28.02|00:50

0
Зрізання небезпечних дерев

www.olx.ua Каменка

Зрізання проблемних дерев поміж, заборів, дахів,та інших на дрова. + 380 - Показать номер -

15.04|06:23

0
Професiйне Зрiзання Дерев.

www.olx.ua Белая Церковь

Професійне Зрізання Дерев у важкодоступних містях. ( 680 - Показать номер - )!

19.04|22:58

0
Професійна обрізка плодових дерев

www.olx.ua Гайсин

Пропоную послуги по обрізці плодових дерев: санітарна (видалення сухих гілок та пошкоджених хворобами шкідниками чи механічно), проріджувальна (видалення в загущених кронах зайвих гілок), формуюча (для формування крони для кращого росту та розвитку дерева та збільшення врожайності), декоративна (використовується для надання рослинам естетичного вигляду) омолоджувальна (рекомендована для старих садів для відновлення врожайності та подовження періоду експлуатації плодового саду). Не відкладайте обрізку на весну, телефонуйте прямо зараз

31.12|22:45

0
Професійна обрізка плодових дерев

uslugi.inforico.com.ua 200 Полтава и область

Професійна обрізка плодових дерев. Формування крони. Омолодження старих садків. Професійно. Відповідально. Досвід роботи 15 років. Найдешевші ціни в місті! Пенсіонерам знижка 20 %!

21.02|22:23

0
Спил дерев, пиляєм колоди

www.olx.ua Борисполь

Пиляєм дрова. Все питаня по телефону.

03.03|04:08

0
Пиляння дерев у важкодоступних мiсцях

www.olx.ua Ромны

Пиляння дерев у важкодоступних мiсцях, пиляння дров швидко та якiсно, досвiд 10 рокiв , по помiрним цiнам!

06.03|22:24

0
Підрізання дерев, стрижка рослин.

www.olx.ua Луцк

Підрізання дерев, стрижка рослин .Ланшафтний дизайн. Автоматичний полив. Рулоний газон розкатка та продаж. Штучні водойми та водоспади.

25.03|01:11

0
Спил зрізання аварійних дерев, порізка дров.

www.olx.ua Ровно

Працюємо в різних регіонах(залежно від обсягів робіт). Порізка дров, спил аварійних дерев різноі складності(використання мотузки, страховки, спуск дерев по частинам) , спил окремих гілок, чистка садків. Спил дерев з використанням автовишки( за потреби).Можна фото обєкта на вайбер для попередньої оцінки. Ціна договірна..

18.03|13:31

0
Зрiз дерев,арборiсти,валка,срез обрезка

www.olx.ua Умань

Выполним работы по удалению и кронированию деревьев любой высоты,диаметра и породы. Возможна валка дерева целиком, частями и с завешиванием спиленных частей. Удаление деревьев в частном секторе, на кладбищах и других недоступных для техники местах с использованием альпинистского бензопил. Качество работы и сохранность имущества гарантируем .Минимум Вашего беспокойства во время нашей работы-работаем аккуратно и безопасно. Работаем по городу и окрестностям. Цена зависит от объёма и сложности работы Примерная оценка стоимости по телефону или по фото,окончательная-после осмотра. Выезд на осмотр в черте города-бесплатно,за город-по договоренности. 931 - Показать номер - (Вайбер) 961 - Показать номер -

28.03|07:21

0
Спил зрізання аварійних дерев.Порізка дров

www.olx.ua Киев

Порізка дров, спил дерев різноі складності(використання мотузки, страховки, спуск дерев по частинам) , спил окремих гілок, чистка садків. Спил дерев з використанням автовишки(якщо треба). Можна фото обєкта на вайбер для приблизної оцінки. Ціна договірна..

03.04|15:34

0
Обрізка саду обрезка сада,щеплення,прививка дерев,обпирскування

www.olx.ua Луцк

Маєте садок але не маєте часу за ним доглянути? Тоді звертайтесь до нас.Професійно обріжем і сформуєм крону на ваших деревах так,що урожай не заставить себе чекати.

05.03|23:06

0
Спил аварійних дерев, валка й кронування. Висотні роботи будь-якої скл

www.olx.ua Полтава

Бригада майстрів професіоналів спиляє дерева будь-якої складності над будинками, проводами, заборами і в будь-якому місці Вашого двору. - Працюємо більше 9 років. - Власний інструмент та транспорт. - 100% гарантія цілісності Вашого майна. - Працюємо весь рік. Робимо: - Спил аварійних і проблемних дерев (великих, багаторічних, такі як тополі, яблуні та інші). - Обрізаємо гілки, садки, формуємо крону. - Весняний та осінній догляд за садом. - Кронування і валка дерев. - Інші роботи з садом та деревами.

06.03|11:32

0
Зрізання, валка дерев Луцьк. Порізка дров. Скошування трави мотокосою.

www.olx.ua Луцк

Зрізання дерев в важкодоступних місцях. Дерева любої складності. Порізка дров. Скошування трави мотокосою. Косіння газонів газонокосаркою.

12.04|07:41

0
Чистка саду,вирізка дерев,швидке та якісне вирішення проблем з деревом

www.olx.ua Глеваха

Чистка фруктового саду,різка-вирізка дерев, чистка дерев від омели

14.04|23:24

0
Обрезка деревьев, удаление деревьев, спил дерев, покос травы

www.olx.ua Черкассы

Фирма "Green City" предлагает услуги по покосу травы и обрезке деревьев. ПОКОС ТРАВЫ: покос разной площади; вырезка кустов, порослей; сенокос ОБРЕЗКА ДЕРЕВЬЕВ: кронирование; формирование сажанцев; омолаживающая обрезка; расчистка территории. УСЛУГИ ПО ИЗМЕЛЬЧЕНИЮ ВЕТОК БУРЕНИЕ ЛУНОК ПОД СТОЛБИКИ Большой опыт работы. Используем только профессиональное оборудование. Низкие ценны. Смотрите видео https://youtu.be/HfrudzpMsk4 ; https://youtu.be/TdcuCMl0-2c Работаем как за наличный так и по безналичному расчету Тел. 633 - Показать номер - ; 669 - Показать номер - ; 977 - Показать номер - - Вячеслав 672 - Показать номер - - Александр

15.02|21:31

0
Обрізання зрізання порізка дерев, Порізка дров

besplatka.ua Ивано-Франковск

Обрізання зрізання дерев Порізка дров Вартость робіт обговорюється на місці

15.03|14:56

0
Арбористика.Удаление аварийных деревев,чястями,з завешиванием.

www.olx.ua Черкассы

УДАЛЕНИЕ АВАРИЙНЫХ ДЕРЕВЬЕВ.Спил дерева по частям.Удаление дерева с завешиванием частей.Кронирование, обрезка дерева.

29.03|18:22

0
Вишка тур в оренду

www.olx.ua Тернополь

Здається в оренду вишка тур , висота 4 м.. 200 гривень -доба ,від 3-до 7 днів 150 гривень за день .більше 7 -днів по домовленості

26.01|20:01

0
Вишка тура

www.olx.ua Львов

Вишка тура оренда Розміри 1,2*2м. висота до 10м. 2*2м. висота до 20 м. Ціна договірна + 380 - Показать номер - Олександр

22.03|14:16

0
Оренда тура, риштовка, вишка, риштування

www.olx.ua Жолква

Тура на 5м висоти та риштовка для внутрішніх робіт на 2,5м

22.03|17:44

0
РОЗМИТНЕННЯ АВТО! Швидко , якісно , недорого!!

www.olx.ua Львов

Оголошення До Вашої уваги пропонуються такі послуги: 1. Розмитнення автомобілів під ключ за один ДЕНЬ!!!. 2. Зняття з обліку в Європі та весь пакет документів під розмитнення; 3. Також розмитнемо просрочине авто 4. Сертифікація без черг протягом 3-6днів все робимо швидко і якісно!! За допомогою у вирішенні вищезгаданих послуг звертатись за контактним телефоном Володимир + 380 - Показать номер -

06.02|16:55

0
Аренда толщинометр / проверка ЛКП авто/ ET-111 недорого.бьет все метал

www.olx.ua Чернигов

Предлагаю толщиномер лакокрасочного покрытия в аренду. Воспользовавшись этой услугой вы сможете проверить кузов выбран Большим преимуществом ЕТ-111 является возможность измерять толщину лакокрасочных покрытий не только на чёрных (до 2000 мкм), но и на цветных металлах (до 1000 мкм). Специально для потребителя производители разработали программное обеспечение на русском языке. Жидкокристаллический дисплей имеет удобный интерфейс, снабжён функциями подсветки и автоотключения. Работать с толщиномером лкп можно в любое время года, так как область рабочих температур у него от -25С до +50С. Для защиты корпуса от пыли и повреждений предусмотрен резиновый чехол. В зимний период в Украине работоспособность ограничивает не только климат, но и значительная часть тёмного времени суток. Новый толщиномер легко справится с этой проблемой, так как имеет встроенный LED фонарик и в условиях недостаточной видимости может осветить область диагностирования. Также есть УФ излучатель для проверки документов и купюр.Можем проверить авто без вас.если вы занятые или вы с другого города ми можем проверить авто без вас .И вам не нужно тратить свое время и деньги на топливо.звоните договоримся.Проверка авто стоит 300 гвн.Прибор очень известный - Etari et-111, его функции; - проверка кузова изготовленных из черных металлов - проверка кузовов с цветных металлов - проверка денег ультрафиолетом (фальшивые купюры) - есть обычный фонарь - есть калибровочные пластины - чехол для транспортировки звоните договоримся.

02.02|02:21

0
Авто эксперт, подбор авто Николаев, проверка авто

besplatka.ua Николаев

Услуги: - Выездная проверка/Осмотр автомобилей с заказчиком: 1. Cтандартный (частичный) осмотр авто - 500 грн ~Проверка автомобиля по 100 параметрам ~Оценка стоимости автомобиля ~Диагностический лист на фирменном бланке ~Аргументированный торг с продавцом ~Экспертная оценка целесообразности покупки ~Помощь в подборе и заказе необходимых запчастей ~Подбор оптимального СТО для ремонта и обслуживания авто 2. Полный осмотр авто - 700 грн ~ услуга включает в себя тоже самое что и стандартный осмотр + выполняется диагностика электрооборудования авто. Осмотр 2-х и более авто в день -5% скидка - Авто эксперт на день: Стоимость — 1800грн. (г.Николаев) Другие города (1800грн.) + затраты на дорогу Преимущество данной услуги в неограниченном количество осмотров авто за 1 день, а так же она включает в себя все плюсы полного осмотра авто. С услугой - Авто под ключ, а так же с другими услугами и особенностями нашей работы можете ознакомиться на нашем сайте. http://авто-подбор.co.ua/prices/

17.03|23:18

0
Вышка тура, АРЕНДА леса на колесах. Вишка тура. строительные леса.

www.olx.ua Винница

Предлагаем в аренду вышки туры на колесах. Размер площадки 1.2 х 2 м; 1.7 х 0.8 м.

19.01|18:00

0
Авто на свадьбу, аренда авто свадебная машина белая KIA OPTIMA Донбасс

uslugi.inforico.com.ua 300 Енакиево

Мы знаем как сделать Ваш праздник незабываемым, заметным и выразительным, знаем как сделать так, что бы все прохожие оборачивались в след, подчеркнуть всю значимость события и быть просто на высоте. Предоставляем услуги проката Шикарных автомобилей бизнес класса KIA OPTIMA цвет белый жемчуг в шикарном состоянии. Этот автомобиль сможет в полной мере подчеркнуть свежесть, торжественность и сделает Ваш праздник выразительным и незабываемым. Шикарный белый кожаный салон, люк, панорамная крыша, музыка INFINITY премиального уровня, отличный двухзональный климат-контроль прекрасно украсят торжество, предадут желаемого комфорта. Имеется огромное количество украшений всевозможных цветов и оттенков. Особо изысканным клиентам изготовим украшения под заказ. Есть возможность перевозки большого числа пассажиров комфортабельными автобусами МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР на 17 мест. Работаем во всех городах Республики. Доверьте нам транспортную составляющую Вашего торжества и останетесь довольны на 100% +380663260895 Vider +380713263111 WhatsApp Вступайте в наши группы: https://vk.com/wedding_auto_doneck_club https://ok.ru/profile/570180099184 #Заказавто 663 - Показать номер - #свадебныйавтомобиль # #лимузин #свадьба #праздник#донецк #ясиноватая #горловка #харцизск #докучаевск #новоазовск #седово#енакиево #макеевка #свадебныйлимузин #торжество #дивишник #мальчишник #свадебныйкортеж#дебальцево #углегорск #шахтерск #амвросиевка #микроавтобус #мерседес#мерседесспринтер #перевозки #прокатавто #арендаавто #прокат #аренда#авто #автомобиль #аренда авто #прокатавтомобиля #свадьба #праздник#донецк #ясиноватая #горловка #харцизск #докучаевск #новоазовск #седово#енакиево #макеевка #свадебныйлимузин #торжество #дивишник #мальчишник #свадебныйкортеж#дебальцево #углегорск #шахтерск #амвросиевка

08.03|22:40

0
Возврат денег из сінгл авто,вінавтоком,авто ритм,арвест груп

besplatka.ua Днепр

Професійна допомога в поверненні коштів, тим хто після оплати не отримав транспортний засіб з таких компаній : Вінавтоком, Арвест Груп, Авентус Фінанс, Укртех Торг, Вінавтоком, Арвест Груп, Авентус Фінанс, Укртех Торг, Некст Авто, Півісенс Плюс, Траст Лізинг, Авто Галактика, Інтер Авто,Авто-Ритм, МАКСУС ЛІЗИНГ, МАКСУС ЛІЗИНГ ПЛЮС, АВТОКУБ, ТРАСТМОТОРС, СІГМА Автолізинг,УКРТРЕЙД-ЕКСПО, УКРАГРОМОТОРС, ПРАЙД АВТО ТРЕЙД, ЕНТЕРПАЙСС, НОВОКАР, АвтоГраф+, Авто Лайф, Еталон, Євролізинг Холдинг ( нотариально завірений), АВІС АВТО, ВЕЛЕС АВТО, АВТО КРАЇНА, КРАМОР СТЮАРТ УКРАЇНА, ТЕХНОДРІМ. Повернути кошти абсолютно можливо. Не зволікайте. Консультація та аналіз документів — БЕЗКОШТОВНО. Мої клієнти отримали кошти.

04.04|08:57

0
Возврат денег Вінавтоком Авто-галактика Укртех торг Некст авто

besplatka.ua Мариуполь

Окажу грамотную правовую помощь людям, которые были обмануты и оказались в беде при покупке автотранспорта. Потерявших надежду, твердо уверенных в безысходности ситуации, а также тех кто утратил веру в порядочность людей просьба не звонить! ТОВ ВІНАВТОКОМ, ТЕХАВТОФІНАНС -2018, УКРТЕХ ТОРГ, АВТО-ГАЛАКТИКА, НЕКСТ АВТО

10.04|22:46

0
Аренда авто, Прокат авто. Сдам в аренду Hyundai Getz 2010г. (ГАЗ)

buysell.com.ua

Аренда авто, Прокат авто. Сдам в аренду Hyundai Getz 2010г. (ГАЗ) Бизнес и услуги Перевозки / аренда транспортаКиевская обл. Киев Днепровский р-н Разместили в :02 450 грн

18.04|11:22

0
Документ на Авто,евро Авто, 1+1,Двойник,Евробляхи.Помощь с оформлением

www.olx.ua Киев

Поможем с Авто Мото Документами. На все марки автомобилей, мотоциклов, мопедов, скутеров , прицепов и других видов техники. В краткие сроки . Без предоплаты. Отправляем по всей Украине наложенным платежом. Оплата при получении

15.01|14:18

0
Реклама на авто Харьков, брендирование транспорта оклейка авто пленкой

besplatka.ua Харьков

Ищете качественную оклейку вашего авто рекламной, виниловой пленкой? Мы занимаемся оклейкой бортов фур, гоночных авто, личного транспорта и корпоративного. Сделаем макет, просчитаем стоимость, предоставим несколько вариантов пленки и качественно поклеим. В зависимости от целей и бюджета поможем вам реализовать оптимальный вариант для вашего авто. Печать на тентах, оклейка бортов кузова пленкой, затяжка заднего стекла, полное или частичное брендирование легкового авто. Доступная цена, кратчайшие сроки, опыт работы с 2009 г, только опытные монтажники и большое количество рекомендаций – главные причины, почему вы станете нашим постоянным клиентом. Подробнее с нашими работами и услугами можно ознакомиться на сайте http://dana.kharkov.ua/ и по телефонам в шапке профиля, звоните и мы ответим на все ваши вопросы!

04.04|10:00

0
Авто на свадьбу Новомосковск, свадебное авто Limited Edition, аренда

www.olx.ua Днепр

Авто на свадьбу Новомосковск, свадебное авто Skoda Limited Edition, белый салон кожа, климат, огромнейший салон.

08.04|11:06

0
Проекти рішень по справам ВінАвтоКом,Арвест Груп,Авто-Ритм,Бліц Авто..

www.olx.ua Днепр

Ведеться справа у суді,але не виносять рішення-підготуйте проект рішення в електронному вигляді і пришвидшіть цим винесення рішення. Підготовка проектів -це затверджено ЦПК Украіни. Готую проекти по всім справам (Сінгл Авто, Вінавтоком, Арвест Груп, Авентус Фінанс, Укртех Торг, Некст Авто, Півісенс Плюс, Траст Лізинг, Авто Галактика (Аракс-Вайт), Інтер Авто,Авто-Ритм, МАКСУС ЛІЗИНГ, МАКСУС ЛІЗИНГ ПЛЮС, АВТОКУБ, ТРАСТМОТОРС, СІГМА Автолізинг,УКРТРЕЙД-ЕКСПО, УКРАГРОМОТОРС, ПРАЙД АВТО ТРЕЙД, ЕНТЕРПАЙСС, НОВОКАР, АвтоГраф+, Авто Лайф, Еталон, Євролізинг Холдинг ( нотариально завірений), АВІС АВТО, ВЕЛЕС АВТО, АВТО КРАЇНА, КРАМОР СТЮАРТ УКРАЇНА, ТЕХНОДРІМ) та по всій Украіні. 687 - Показать номер - (Viber)

24.03|18:22

0
аренда авто киев, прокат авто, автомобиль в аренду

besplatka.ua Киев

Если вам нужно съездить к родственникам, на море, по работе, успеть закончить дела по городу. Но есть права со стажем больше 3-х лет, предлагаем к вашим услугам аренду автомобиля. Машину можно взять, как от 2-х дней, так и на длительный срок! Авто на выбор: https://www.kievrentcar.com/ www.facebook.com/kievrentcar.ukraine/ 2012г. KIA SORENTO Автомат (Внедорожник) 5 мест, 4х4 Бензин-газ От 2-4 суток- сутки 1400грн. 5-10 более суток -1250грн. более 11 дней 1100 грн, от 30дней дог. Залог 600$ VW Tiguan 2013г. Автомат (Внедорожник) 5 мест Бензин От 2-4 суток- сутки 1600 грн. 5-10 более суток -1400 грн. более 11 дней 1300 грн, от 30дней дог. Залог 600$ Mazda 3 2013г. АКП (седан ) Бензин От 2-4 суток- сутки 800грн. 5-10 более суток - 750 грн. более 11 дней 650 . Залог 500$ Хундай ТУКСОН 2008г (5 дверный седан) АКП Бензин-газ. 4х4 От 2-4 суток 1000грн 5-10 более суток - 8500 грн. более 11 дней 800 грн от 30дог . Залог 500$ Хундай AЙ 30 2010г (5 дверный хетч) АКП Бензин От 2-4 суток- сутки 750грн 5-10 более суток - 700 грн. более 11 дней дог . Залог 500$ Skoda FAbia 2011г. (5 дверный хетч ). МЕХ Бензин. От 2-4 суток- сутки 600грн 5-10 более суток - 550 грн. более 11 дней дог . Залог 400$ KIA RIO 2009 г. (5 дверный Седан) автомат .Бензин-газ. От 2-4 суток- сутки 650.. 5-10 более суток - 600 грн. более 11 дней дог . Залог 400$ Наличие авто можно узнать по телефону в обьявлении или написать на вайбер. https://www.kievrentcar.com/ https://www.facebook.com/kievrentcar.ukraine/

18.03|19:54

0
Авто на свадьбу, прокат и аренда авто, транспорт, свадьба, сва

buysell.com.ua

Авто на свадьбу, прокат и аренда авто, транспорт, свадьба, сва Бизнес и услуги Перевозки / аренда транспортаДонецкая обл. Мариуполь Разместили в :24 250 грн

28.03|00:22

3
Снятие с учета PL и LT авто, розтаможка, сертификация авто!

www.olx.ua Одесса

Помощь в снятии автомобиля с учёта в странах ЕС. Помощь с растаможкой, прохождением сертификации. Полное сопровождение клиента до постановки тс на учет! Имеем опыт в решении не стандартных ситуаций, работу выполняем с гарантией! - Пригон авто под ключ из Европы от 5 дней. - Снятие авто с учета в ЕС + купчая - Растаможка авто, таможенный брокер - Получения сертификата авто за 1 день - Просчет таможенных платежей - Постановка авто на учёт в Украине. За дополнительной информацией обращайтесь по контактным номерам.

07.02|06:16
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления