поиск бытовой химии и средств уборки по запросу "Плин до посуди Ludwik"

1
Ludwik кг. моющее для миття посуду

www.olx.ua 140 Сумы

Людвик Ludwik для миття посуду 5 л.

30.10|22:48

0
Ludwik рідина для миття посуду 1л оптом

www.olx.ua 33 Львов

Ludwik рідина для миття посуду 1л оптом Товар відсилаємо з міста Львів будь якою поштою наложним або оплата на картку приватбанку від 3ящ в ящику 12шт

24.10|18:14

0
Ludwik-таблетки для посудомийних машин 120 штук ціна актуальна

www.olx.ua 350 Львов

Людвик таблетки для посудомоечных машин.120таблеток по 20г.Высокая эффективность чистки достигается благодаря специальной комбинации щелочных веществ и энзимов удаляющих розличные виды загрязнений таких как жир,пригоревшие остатки пищи.Активный кислород помагает удалить налет от кофе и чая.А также придает блеск,защищает стекло,нержавеющую сталь.Полная защита посудомоечной машины.Активная формула,позволяющая мыть посуду при низкой температуре.Производитель Польша.

19.09|16:47

0
Моющие для посуды Ludwik 1 л, Бесфосфатные средства для мытья посуды

www.olx.ua 41 Львов

Засіб для посуду Ludwik - це номер один на сучасному європейському ринку! Завдяки високій якості продукції, а так само низькою ціною і високої ефективності входять до його складу. Високий ступінь ефективності Ludwik, є вже давно закріпився епітетом за вказаною маркою. Завдяки новітній рецептурою, засіб збагачене комплексом вітамінів A, F, H і Е. які сприятливо впливають на шкіру, захищаючи її від всіляких подразнень і алергічних реакцій.

16.10|12:48

История Ваших запросов

Дата добавления