поиск еды и напитков в городе Радомышль

0
Смачні домашні цукерки.

besplatka.ua 4 Радомышль

Домашні цукерки.Різні види звірів.Натуральні.Прекрасно підходять для дітей алергіків. ПЕРЕВІРЕНО! Ціна 4грн. Переселаю новою поштою.Дітки їх обожнюють.

01.03|14:55

0
Козине молоко . Козье молоко . Еликсир долголетия!!!

www.olx.ua 30 Радомышль

Продам домашнє козине молоко!!! Кози Ламанча, Альпійська та Зааненська ці породи вирізняються найкращими смаковими якостями ,самим збалансованим складом вітамінів та мікроелементів. Козине молоко засвоюється дуже легко (ніж інші види молока) без навантаження на підшлункову Козине молоко гіпоалергенне та має як най більшу схожість до грудного молока. Саме козине молоко являється антидотом при отруєннях та інтоксикаціях , та має антибактеріальні властивості . Всі кози здорові під постійним ветеринарним наглядом привиті та мають аналізи!!!

09.04|11:40

0
Домашні цукерки в упаковці.

www.olx.ua 3 Радомышль

Смачні домашні цукерки.Прикрасно підійдуть до різних свят.Ціна 3грн.Переселаю новою поштою.Скуштуйте натуральний вкус цукерок.Прекрасно підходять для дітей алергіків. ПЕРЕВІРЕНО!

19.05|18:01

0
Пропоную домашнє Козине молоко . Козье молоко .

www.olx.ua 35 Радомышль

Здавна козячому молоку приписують чудодійні властивості, які зцілюють і відновлюють організм після важких хвороб. Гіппократ вважав козяче молоко найкращим засобом для лікування сухот.З козячого молока, професор Мєчніков свого часу виділив цілющий лактобациллін.У Стародавньому Римі козячим молоком лікували селезінку. Для посилення цілющих властивостей козяче молоко кип’ятили з різними добавками: проти катару очей – з кунжутом, проти дизентерії – з морськими камінцями та ячмінної крупою. Лікувальна користь козячого молока цінувалася у всі часи. На гірських курортах Швейцарії козячим молоком здавна лікують хворих від туберкульозу, анемії та рахіту. Козячим молоком здавна поїли дітей: здорових для міцного імунітету, хворих – для швидкого відновлення. Воно має бактерицидні властивості, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а алергологи стверджують, що ті хто страждають алергіями на коров’яче молоко, козяче переносять без проблем.Вміст основних харчових інгредієнтів – білків, жирів і вуглеводів – в козячому і коров’ячому молоці досить схожі, але суттєво відрізняються від вмісту таких у грудному молоці жінки: у тваринному молоці значно більше білків, але менше жирів і вуглеводів. Ці відмінності лежать в основі різниці «поведінки» козячого та коров’ячого молока в організмі людини. Зокрема, згусток козячого молока, що утворюється при перетравленні в шлунку, на відміну від коров’ячого, значно менш щільний, що полегшує його обробку травними ферментами. Для немовляти згусток козячого молока за своєю структурою нагадує такий при перетравленні жіночого молока.лікарі стверджують, що молоко кози позитивно впливає на стан здоров’я пацієнтів при захворюваннях шкіри і суглобів, а також може виявитися дуже корисним для лікування жовчно-кам’яної хвороби, фіброміоми і навіть дитячої епілепсії. В одному педіатри одностайні: козяче молоко для дітей несе більше користі, аніж шкоди, і цілком може бути використано в якості заміни коров’ячого. Навіть скептично сприймаючи думки про унікальні та магічні цілющі властивості козячого молока, фахівці змушені визнати, що воно має ряд переваг перед коров’ячим.

25.05|09:06

0
Великі Смачні домашні цукерки,чекають своїх ласунчиків.

www.olx.ua 6 Радомышль

Смачні домашні цукерки без добавок.Різні звірі.Переселаю новою і укр поштою.Звоніть або пишіть 977 - Показать номер - Цукерки чекають своїх ласунчиків.Скуштуйте справжній смак цукерок.

05.06|15:45

История Ваших запросов

Дата добавления

Похожие запросы

Другие ресурсы