поиск еды и напитков по запросу "Сухий пайок армії Польщи Ирп армии Польщи"

0
Ирп,сухпай,сухий пайок,сухой паек,

www.olx.ua 80 Киев

сухпай в реторт пакетах:сніданок,обід,вечеря.До 2020р

09.03|09:32

0
Сухой паек,сухий пайок,сухпай.Завтрак туриста.

www.olx.ua 75 Киев

Суточный набор еды, который отлично подойдёт для охотников, рыбаков или в путешествии. Состоит из завтрака, обеда и ужина. Находимся на Виноградаре.Самовывоз или отправим Новой Почтой.

12.01|18:32

0
Повсякдений набір сухих продуктів. Сухпай, сухий пайок, сухой паёк ЗСУ

www.olx.ua 80 Киев

Набор продуктов, предназначенный для питания военнослужащих, а также гражданских лиц в условиях, когда нет возможности готовить горячую пищу. Сухой паёк рассчитывается на завтрак,обед и ужин.

15.12|16:43

0
Ирп сух пай пайок зсу

www.olx.ua 70 Киев

Продуктовий набір готових страв сніданку,обіду,вечері.Перші та другі страви в реторт пакетах.Для споживання страви достатньо : розігріти вміст пакету,зануривши його(не розкриваючи) в гарячу воду, або покласти пакет на будь який нагрівальний прилад(радіатор опалення,радіатор машини і т.д.) НАБІР МІСТИТЬ-каші,суп або борщ,рагу,чай,цукор,одноразова ложка ,серветки.

04.02|07:15

0
Сухой пайок

www.olx.ua 70 Киев

Набір сухих продуктів добовий складається з сніданку,обіду та вечері які містять консерви мясо- рослинні,консерви мясні, мед натуральний, кава розчинна,чай чорний,цукор,галети.Придатний до 26.05.2019 . Від 10штук(65грн.)

01.12|21:17

0
Сухий яєчний білок. (альбумін швидкорозчинний).

prom.inforico.com.ua Киев

Високоякісний сухий яєчний білок пастеризований виробництва компанії PULVIVER (Бельгія) рекомендується для використання в кондитерській промисловості у виробництві тортів і тістечок, цукерок, пастили. Сухий яєчний білок PULVIVER застосовується у виробництві випечених білково-сбивних, повітряних напивфабрикатів, оздоблювальних напівфабрикатів для тортів і тістечок, бізе, пастильної групи виробів, цукерок зі збивними корпусами.

23.03|17:52

История Ваших запросов

Дата добавления