поиск книг и журналов по запросу "New Destinations B 1 Teachers book"

  • >> Следующая

0
Click on 4 Teachers Book

www.olx.ua 500 Запорожье

Teachers book по students book и по Workbook. Ответы на все задания. Книги использовались очень аккуратно. В хорошем состоянии. Цена за две книги.

25.10|16:02

0
Funny Phonics 2 Teachers book

www.olx.ua 100 Белая Церковь

Funny Phonics — фонетический курс для дошкольников и учащихся начальной школы, который можно использовать в качестве дополнительного для более глубокого изучения фонетики.

31.10|17:59

0
Happy Hearts 1 Teachers Book

www.olx.ua 300 Харьков

Продам книгу Happy hearts 1 Teachers Book

08.11|10:30

2
Next Move 1 Teachers Book Оригінал!!! НОВА!!!

www.olx.ua 711 Полтава

Доброго дня! Дякую, що зацікавилися даним оголошенням. Поспішаю повідомити, що у нас також можливі замовлення підручників на класс та на групи курсів. Для отримання професійної консультації методиста та допомоги в підборі підручника саме для ваших учнів телефонуйте за телефоном вказаним у оголошенні. При замовленні на клас діє додаткова знижка. Підручник Next Move – це: Ідеальний вибір для тих, кого цікавить результат. Найкращий для учнів з різними типами навчання (візуалів, аудіалів, кінестетиків). Зрозумілий у роботі: одна сторінка – один урок. Реалізація міжпредметних зв’язків на уроках (Math, Science, Biology etc). Ретельна перевірка знань: 54 тести у двох варіантах. Важливо: Students’ Book містить додаткові розділи Brain Trainer, Listening Bank, Culture для більш інтенсивних занять. Сторінки CLIL (Content and Language Integrated Learning) забезпечують реалізацію міжпредметних зв’язків на уроках англійської мови. Кольоровий додаток до робочого зошита містить банк лексико-граматичних вправ та комунікативних завдань до курсу. Велика кількість тестів різних рівнів гарантує ефективне засвоєння пройденого матеріалу. Курс наповнений цікавим матеріалом, що мотивує підлітків до вивчення англійської! Гарного дня та успіхів у вивченні іноземних мов! З повагою, Life Books

25.08|06:56

0
Teachers book для Family and Friends 1 (Книга учителя) Original

www.olx.ua 121 Киев

Family and Friends 1 Teachers book Издательство: Oxford 2013 Julie Penn В отличном состоянии. Без следов работы. В мягкой обложке. Пересылаю почтой при необходимости.

13.11|02:19

0
Книга учебник англ New Headway Elementary Teachers Book third edition

www.olx.ua 150 Киев

Книга учебник англ New Headway Elementary Teachers Book third edition в отличном состоянии. Без нюансов. Диска к ней нет.

23.09|09:08

0
New destinations B1

www.olx.ua 150 Херсон

Книги исписаны меньше половины и то карандашом (только пару заданий там ручкой), за дополнительной информацией пишите))))

07.09|14:31

0
Set Sail! Activity book+story book+pupils book

www.olx.ua 250 Киев

Книги по английскому языку для детей , комплект Set Sail! Elizabeth Gray, Virginia Evans. Продаю комплектом. Story book новая, остальные частично исписаны ( pupils book карандашом). Отправлю в другой город по предоплате, в Киеве- при встрече

09.11|06:36

4
Продам Wider World Students Book + Work Book все уровни!!!

www.olx.ua 185 Киев

Wider World Students Book + Work Book 1,2,3,4 Книги новые, чистые, в переплете пластиковая пружина.

20.08|12:46

1
Fairyland 2 Pupils Book+ Activity Book ОРИГІНАЛ! НОВІ!

www.olx.ua 300 Полтава

Доброго дня! Дякую, що зацікавилися даним оголошенням. Поспішаю повідомити, що у нас також можливі замовлення підручників на класс та на групи курсів. Для отримання професійної консультації методиста та допомоги в підборі підручника саме для ваших учнів телефонуйте за телефоном вказаним у оголошенні. При замовленні: від 15 комплектів - знижка - 3% ___від ВКАЗАНОЇ ЦІНИ від 30 комплектів - знижка - 5%___від ВКАЗАНОЇ ЦІНИ від 50 комплектів - знижка - 10%___від ВКАЗАНОЇ ЦІНИ Рушайте в дивовижну подорож разом з Fairyland 2 Pupils Book, в якій вас чекає світ, сповнений чар і пригод. Курс виконаний у дуже захоплюючій формі, пройдіть випробування і отримаєте у винагороду знання і досвід. Навчальний шлях супроводжують чарівні герої, які допоможуть учням вивчити граматику і лексику англійської мови. Підручник містить всі необхідні компоненти для залучення учнів до вивчення іноземної мови. Лексика представлена в простому, але ефективному вигляді, а точніше у вигляді діалогів, пісеньок, віршиків та ігор. Підручник містить чотири модулі, які в свою чергу складаються з восьми юнітів, в яких на учнів чекають різні вправи на активність і комунікативність, що стимулюють до вивчення англійської мови. Учні зміцнюють мову за допомогою простих, але цікавих і різноманітних діалогів. Розділ «Go Green» дасть учням можливість дізнатися багато цікавого про навколишнє середовище в веселому і творчому вигляді, а в розділі «Our World» вони познайомляться з культурою й способом життя людей з різних країн світу. Також в підручнику присутній розділ з наклейками, оскільки наклейки не просто красиві і веселі, вони є ефективним інструментом навчання. Вони дають відмінну можливість залучити тактильні відчуття учнів і тим самим легко запамятати нову лексику, оскільки учні використовують наклейки для розпізнавання зображень і для сприйняття на слух. Робочий зошит (Activity Book) повністю кольоровий і містить різні веселі вправи, які зміцнюють пройдений матеріал в кожному з юнітів. Він може бути використаний як в класі, так і для домашніх завдань. Гарного дня та успіхів у вивченні іноземних мов! З повагою, Life Books P.S. В НАЯВНОСТІ Є ВСІ РІВНІ

23.08|19:03

4
Fly High 1, 2, 3, 4 комплект: Pupils Book + Activity Book + CD

www.olx.ua 130 Херсон

Качественные цветные копии учебных материалов серии Fly High. Книги печатаются светостойкими чернилами. Цена указана за комплект: Pupils Book + Activity Book + наклейки. Ко всем уровням есть грамматика (Fun Grammar), а также другие дополнительные материалы: карточки, тесты и прочее. Наличие конкретных дополнительных материалов уточняйте. CD +10 грн или бесплатная ссылка на скачивание аудиоматериалов. Обложка заламинирована. Сшито на металлическую пружину. Преимущества металлической пружины перед пластиковой: 1. Переплёт более надёжный: пружина не разжимается и не ломается со временем, листы не выпадают. 2. Металлическая пружина позволяет разворачивать книгу на 360 градусов без последствий. Возможен твёрдый переплёт +100 грн/комплект.

29.08|04:37

0
Friends Starter,1,2,3 Activity Book+Students Book

www.olx.ua 70 Черновцы

По отдельности - 70 гр за книгу Friends Activity Book+Students Book - 130 гр В наличии несколько комплектов. Для заказ книги напишите сообщение автору сообщения. Укажите ФИО, город, номер склада нова пошта и ваш номер мобильного. Доставка Новая Почта. Оплата при получении или предоплата

02.09|02:30

0
On screen b2+ student’s book, workbook & grammar book

www.olx.ua 560 Костополь

On screen b2+ student’s book, workbook & grammar book + writing book key Прекрасні книги для вивчення англійської мови, особливо перед екзаменами Student’s book - 300 грн( 2 модуля є де-не-де записи олівцем) Workbook - 220 грн(нова, не була у використанні) Writing book key - 40 грн ( нова, чиста)

02.09|14:13

0
On Screen B2: Students Book + Writing Book + Disk

www.olx.ua 500 Бердянск

Продам книги по английскому языку, комплект "On screen": Students Book, Writing Book + В ПОДАРОК ДИСК со всеми заданиями, ОТВЕТАМИ и объяснениями к каждому упражнению. Учебники в идеальном состоянии, новые (по фото можно увидеть). Всё время были в обложке, поэтому царапин на них нет. Пользовалась несколько раз. В некоторых местах есть пометки карандашом. Книги оправдывают свою цену, рекомендованы до подготовки к экзаменам (ЗНО, ДПА и другие). Хорошо подан материал. Полезная, интересная, качественная и разнообразная информация. Цена указана за две книги + в подарок Диск. Покупайте, не пожалеете. Буду ждать вашего звоночка. Звоните в любое время.

02.09|21:00

0
First Friends 1 (class book, activity book, 2 CD)

www.olx.ua 300 Киев

Оригиналиная серия, в идеальном состоянии, без следов и записей

27.08|09:54

0
Учебник английского языка EXCELENT2 Teachers Guide в отличном состоян

www.olx.ua 50 Одесса

Учебник EXCELENT! 2 Teacher´s Guide Susannah Reed в отличном состоянии

20.08|18:02

0
Учебники Аtivate student’s book, Move Ahead student’s book 3/

www.olx.ua 95 Киев

Продам наши учебники английского языка. Аtivate! Student’s Book А2. В целом состояние книжки хорошее,правда есть несколько страниц с надписями ручкой (у меня 10 получилось, фото одной сделала). Надписи идут только вначале книжки:) Страницы в книжке все держатся, не отпадают. цена 120грн Учебник Move Ahead Student’s Book 3 Книжки в нормальном состоянии, можно еще учиться и учиться. Есть на нескольких страницах надписи ручкой, есть карандашом. 95 грн Пишите, спрашивайте, с радостью отвечу на все вопросы.

07.10|10:48

14
Get 200 Book 2

www.olx.ua 220 Ровно

Чудовий підручник для підготовки до ЗНО. Стан ідеальний, у книжці писали лише олівцем, і то менше половини

13.08|14:59

16
Get 200! – Book 1 - Book 2

www.olx.ua 348 Харьков

Get 200! – найкоротший шлях до найвищого балу на ЗНО! Інноваційний підручник з англійської мови для учнів 10-11 класів всіх типів навчальних закладів (лист МОН України від 12.10.2016 № 2.1/12-Г 759), який повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови та ідеально підходить для підготовки до ЗНО та ДПА. Завдання у підручнику - двох рівнів складності (базовий та поглиблений), що забезпечує диференційований підхід до учнів з різними навчальними можливостями. Кожна частина містить понад 100 тренувальних вправ у форматі ЗНО. Кожен розділ підручника містить до 25 вправ на розвиток лексико-граматичних навичок. Всі завдання рубрики “Exam task” повністю відповідають формату українських випускних іспитів з англійської мови (ЗНО та ДПА). Підручник забезпечує покрокове навчання 4-м видам мовленнєвої діяльності та екзаменаційним стратегіям, містить тексти для читання різноманітних жанрів, що відповідає вимогам програми ЗНО, та зразки написання листів, есе, статей у розділі “Writing Bank”. Кожна частина містить розділ, присвячений Україні та українським реаліям, а також матеріали для уроків з країнознавства англомовних країн у розділах “CULTURE”. Цена за один учебник,книги новые.ОРИГИНАЛ Есть ОПТ. Звоните! Пишите! Смотрите мои другие объявления. В наличии и под заказ есть книги таких издательств как Oxford University Press, Pearson Education (Longman), Cambridge University Press, Express Publishing, Macmillan, National Geographic. Доставка по всей Украине!!! Возможна оплата при получении (наложенным платежом) Возможна оплата на карту Приват Банка Самовывоз Харьков

26.08|11:33

0
Ежедневник Not A Book

www.olx.ua 350 Вышгород

Not A Book - это ежедневник для тайм-менеджмента, постановки и достижения целей. Это твой личный бизнес-тренер, который рядом с тобой 24/7.

04.09|13:02

13
Get 200 Teacher`s book

www.olx.ua 300 Кривой Рог

К первому учебнику указания для учителя. C аудио записью.

08.09|15:11

0
Welcome Pupils book 3

www.olx.ua 100 Одесса

Книга вместе с тетрадью исписаны почти полностью Состояние отличное Если возникли вопросы- пишите, на звонок не всегда могу ответить

22.09|13:54

2
Enterprise 1 workbook course book

www.olx.ua 250 Приазовское

Комплект бу в приличном состоянии имеются записи ручкой и карандашем на страницах; все страницы есть

13.08|01:32

0
Laser Students Book B2

www.olx.ua 200 Ивано-Франковск

Продам книжку з англійської мови Students Book Laser B2.

25.08|23:11

0
Click On 2 Students book

www.olx.ua 70 Запорожье

Click on 2 Students book, нормальное состояние, нигде не порванная, за подробной информацией звоните или пишите

01.09|16:32

0
Fly High 3, 4 pupils book

www.olx.ua 90 Харьков

Fly High - 3, 4 pupils book. Цена за 1 учебник. В хорошем состоянии. Некоторые задания аккуратно выполнены карандашом или ручкой, в обложках. Отлично подойдут для преподавателей. Перешлю Новой почтой.

22.10|01:00

0
Complete Pet Students Book

www.olx.ua 170 Львов

Печатала книгу для занятий, так и не пригодилась. Состояние 5/5. Односторонняя печать. С обратной стороны листа удобно делать заметки. Переплет + ламинирование. Качество печати хорошее.

21.11|06:45

0
Upstream C1 Students Book

www.olx.ua 115 Хмельницкий

Підручник охайний ,чистий на 90% ( є деякі нотатки олівцем). Відправлю через доставку OLX ,або ж просто НП.

28.11|22:43

0
On Screen B2: Workbook&Grammar Book + DVD

www.olx.ua 230 Киев

Продаю робочу книгу та книгу з граматики + диск для вивчення англійської мови у ВІДМІННОМУ стані!!!

17.08|11:08

0
Laser b1+ ( students book + workbook )

www.olx.ua 200 Инженерный

Laser b1+ ( students book + workbook ) в хорошем состоянии Workbook больше половины чистый

24.08|23:22

0
English book National geographic

www.olx.ua 50 Киев

Продаю english book National geographic " the perfect swarm", уровень advanced. Книга новая, один раз открывалась, идёт с диском.

29.08|00:48

0
Laser B2 Students Book and Workbook

www.olx.ua 550 Софиевская Борщаговка

Продам совершенно новые учебники по-английскому Laser B2 Students Book and Workbook. Цена минимальная.

02.09|00:44

0
First Friends 1,2 Pupils Book + Workbook

www.olx.ua 80 Черновцы

По отдельности - 80 гр за книгу First_Friends 1 Pupils Book + Workbook - 150 гр. First_Friends 2 Pupils Book + Workbook - 150 гр. В наличии несколько комплектов. Для заказ книги напишите сообщение автору сообщения. Укажите ФИО, город, номер склада нова пошта и ваш номер мобильного. Доставка Новая Почта. Оплата при получении или предоплата

02.09|02:30

0
Twist 3 student’s book & workbook

www.olx.ua 50 Киев

Все надписи сделаны карандашом. Отдам две за 50 грн. Пересылка за счёт покупателя.

04.09|17:07

0
New Challenges 2. Students Book + workbook

www.olx.ua 300 Киев

б.у., где-то карандаш, где-то ручка. Диск в комплекте с двумя книгами. будут вопросы-пишите.

05.09|23:14

0
New challenges 4 students book, workbook

www.olx.ua 300 Киев

Книга и рабочая тетрадь. Писал карандашом. Из недостатков- есть страницы, где исправляла учительница красной ручкой, таких страниц 15-20. Диск есть.

06.09|18:56

1
(Opportunities)PowerBook and Students book

www.olx.ua 150 Одесса

Книги в отличном состоянии, без диска

10.09|05:26

0
Продам students book Click on 2

www.olx.ua 100 Бердянск

Продам книгу по английскому CLICK ON

11.09|17:38

1
Success intermediate students book

www.olx.ua 160 Киев

Success intermediate students book, есть записи карандашом вначале книги. Плюс диск!

12.09|13:31

0
Barron’s TOEFL IBt №1 preparation book

www.olx.ua 999 Ивано-Франковск

Продаю абсолютно нову книжку, не прочитану, не пролистану, для підготовки до екзаменів тоефль айбіті. Купував собі в Америці, думав буду здавати тест, але передумав. У книжці є 8 дисків для прослуховування текстів (Listening), що чудово для тих, хто погано сприймає на слух англійську. Купував в Америці за 40 доларів в офіційному магазині.

12.09|14:15

0
The complete book of Golf techniques

www.olx.ua 330 Киев

The complete book of Golf techniques - Техника игры в гольф

21.09|08:23

0
SPEAKOUT Intermediate Students Book

www.olx.ua 300 Львов

SPEAKOUT 2nd Edition Intermediate Students Book with DVD-ROM PEARSON Antonia Claire JJ Wilson

30.09|19:30

0
Solutions: Pre-Intermediate: Student Book

www.olx.ua 250 Харьков

Продаю данные учебники, поскольку занимался по другим и получилось так что они просто лежат без надобности. Может кому пригодятся. Чистые, ни разу не открывал и не писал. Продаются вместе, цена за оба учебника.

01.10|01:30

0
Welcome (english) pupils book+workbook

www.olx.ua 200 Киев

Welcome pupils book+workbook .Продаю комплектом. Местами исписаны где-то ручкой, где-то карандашом. Отправлю после оплаты, Киев- продажа при встрече.

09.10|14:31

0
Blockbuster workbook&grammar book

www.olx.ua 165 Киев

Продаю книгу по английскому языку, в хорошем состоянии. Оригинал. Есть голографический знак на обложке( см.фото) Есть пописанные ручкой странички. 90% книги чистая. Записи аккуратные. Автор: Вирджиния Эванс, Дженни Дули Издательство: Express Publishing Год издания: 2007 Количество страниц: 208 стр.

21.10|01:48

0
English World 1 Teacher Book 

www.olx.ua 350 Харьков

Книга для учителя. Состояние новое. Коды не зарегистрированы

29.10|11:32

0
New Success Pre-Intermediate Workbook + Students Book +CD + DVD-ROM

www.olx.ua 250 Черкассы

Учебники слегка занешенные, но сохранились в хорошем состоянии Диски рабочие

14.08|17:50

1
Speakout Pre-intermediate (students book) 1st edition

www.olx.ua 50 Одесса

Вся книга исписана карандашом

18.08|18:59

0
New Insights into Business Student’s book & Workbook

www.olx.ua 400 Ирпень

Учебник и рабочая тетрадь по английскому языку New Insights into Business (student’s book & Workbook). Автор G. Tullis, T. Trappe. Издательство Longman. Состояние страниц как новое! Подписаны простым карандашом только несколько первых страниц. Цена за комплект 400 гр. Отравляю Новой почтой.

20.08|13:14

0
Oxford Solutions Intermediate Students book

www.olx.ua 490 Днепр

Oxford Solutions Intermediate Students book -2 Oxford Solutions Intermediate Work book - 1 New English File intermediate 3rd edition St+Wk book -1 комплект

21.08|11:09
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления