поиск книг и журналов по запросу "філософія нова словник-довідник Пилипенко"

  • >> Следующая

0
Літературознавчий словник-довідник

www.olx.ua 40 Мелитополь

Літературознавчий словник-довідник видавничий центр Академія, Київ, 1997. - 752 с. в отличном состоянии Самовывоз Возможна высылка курьером за Ваш счёт при полной предоплате через Укрпочту.

13.02|07:22

0
І. Дубович, Країнознавчий словник-довідник

www.olx.ua 30 Львов

Іван Дубович, Країнознавчий словник-довідник. Відомості про країни світу, природні ресурси, населення, форма правління, охорона здоровя, освіта тощо

13.04|19:05

0
Книга економічний словник - довідник

www.olx.ua 80 Ровно

Словник - довідник економічний.

29.04|14:55

0
Російсько-український словник-довідник Довіра Словарь русско-украинск

www.olx.ua 110 Киев

Видавництво — Довіра (Київ) Палітурка — Тверда Рік видання — 2005 Надруковано за ухвалою вченої ради Інституту мовознавства Національної Академії Наук України (НАН) Російсько-український словник-довідник містить близько 102 тисяч російських слів і словосполучень та українські відповідники до них. У словнику подано значну кількість фразеологізмів і сталих словесних комплексів. З додатків, уміщених у виданні, можна довідатись про основні правила нової редакції "Українського правопису", про вживання великої та малої літер у назвах установ, закладів, історичних подій тощо, написання складних слів. Розрахований на широке коло користувачів — студентів, викладачів, дежавних службовців тощо. Доставка: Пересылка по Украине наложенным платежом УкрПочтой. Киев — при встрече на любой станции метро. По всем вопросами прошу писать в OLX.

17.05|15:54

0
Словник-довідник "УСІ ШКІЛЬНІ ТЕРМІНИ"

www.olx.ua 30 Киев

Словник-довідник "УСІ ШКІЛЬНІ ТЕРМІНИ"

24.02|09:46

0
Цивільне право України. Братель О. Г., Пилипенко С. А.

www.olx.ua 40 Киев

Цивільне право України: посіб. для підготов. до іспитів / Братель О. Г., Пилипенко С. А. - К. : [ФОП Ліпкан], 2010. - 256 с. - (Серія "Студент XXI століття"). У посібнику компактно подано навчальний матеріал із курсу цивільного права України для юридичних закладів освіти будь-яких рівнів у формі відповідей на типові питання, що виносяться на іспит із цієї дисципліни. Таке викладення матеріалу дозволяє та сприяє у стислі строки систематизувати пройдений матеріал, виділити основні поняття та сформулювати правильну структуру відповіді. Посібник призначений для студентів та викладачів вищих навчальних закладів юридичного профілю.

14.02|01:27

0
Управління ризиками аудиторської діяльності (Загородній. Пилипенко)

www.olx.ua 35 Львов

Управління ризиками аудиторської діяльності (Загородній. Пилипенко) - Видавництво Національного університету "Львівська політехніка" 2008 року Доставка Новою поштою (накладний платіж) або при зустрічі по території Львова.

09.04|13:05

0
Філософія

www.olx.ua 50 Киев

Відправлю НП, укрпоштою по повній передоплаті

13.04|12:13

0
«Бух.облік і контроль".Бутинець,Пилипенко 50грнТести.02рік

www.olx.ua 50 Киев

Продам книгу- стан нової «Бухгалтерський облік і контроль". Тести. Навчальний посібник (2-ге вид.) 2002 рік випуску автори Бутинець Ф. Ф., Пилипенко І. І., Чижевська Л. В.

22.01|13:35

0
Філософія підручник

www.olx.ua 30 Львов

Автори: Причепій Є.М., Сергій А.М., Чекало Л. А.

10.05|13:00

0
Політологія Кирилюк, Конверський; Філософія Губерський,Надольнний

www.olx.ua 50 Березань

Кожна книга ціла, чиста, жодна сторінка не надірвана, білий папір, зрідка може бути текстовий маркер Купляла новими коли вчилась В будинку не курили запитуйте на вайбер, кожна книга по 50 грн

27.03|02:59

0
Філософія як рефлексія духу : Людмила Рижак. - Льві. 2009. - 640 с.

www.olx.ua 180 Львов

Філософія як рефлексія духу : Людмила Рижак. - Льві. 2009. - 640 с. Тверда.Формат 150х210 мм. Львів. нац. ун-т ім. І. Франка.. Мета посібника – допомогти студентам сформувати цілісне розуміння сучасного глобалізованого й динамічного світу, спонукати до роздумів над межовими проблемами людського буття: призначення людини та перспектив розвитку людства. Знання з філософії допоможуть студентам стати інтелектуально незалежними й критично мислячими людьми, які прагнуть самостійно шукати відповіді на сучасні проблеми, свідомо вибирати власну життєву позицію, реалізувати свої задуми та відповідально ставитися до своїх особистих, професійних та соціальних обов’язків. Навчальний посібник розрахований на студентів, аспірантів, викладачів і всіх, хто цікавиться філософією, кому не байдуже духовне життя України та людства на межі тисячоліть.. Стан відмінний.

01.04|01:37

0
Довідник з біології / довідник з географії

www.olx.ua 130 Мироновка

Дуже корисні та цікаві довіднички !

27.04|01:21

0
Нова дитяча енциклопедія

www.olx.ua 70 Львов

Нова дитяча енциклопедія - видавництво Махон-Україна - 2015 р - 320 ст ( ілюстровані) стан дуже хороший оплата одразу на карту відправка нп або укрюпоштою( якщо укрпоштою то ще додаткова оплата за упакування!)

12.05|01:00

0
Свидетельница ( Нова) Керолайн Мітчелл

www.olx.ua 70 Ивано-Франковск

Книга повністю нова. Російською мовою. Пишіть сюди або на Вайбер + 380 - Показать номер - . Вишлю любою поштою накладеним платежем. Дивіться і інші мої оголошення є ще багато цікавих книг. Десять років тому Ребекка дивом врятувалася від маніяка і тирана Соломона, який погрозами утримував дівчину біля себе. Потім чоловіка засудили за вбивство. За програмою захисту свідків Ребекка переїхала в Уельс, де вийшла заміж і стала матірю. Здавалося б, кошмари і страхи назавжди залишилися в минулому. Але через роки Соломон звільняється з вязниці і знаходить Ребекку. Він ставить дівчині моторошний ультиматум: Беккі повинна вибирати для Соломона жертв або він убє її близьких. Щоб врятувати свою сімю, дівчина бере цю умову. Чи вистачить у Ребекки сил знову вирватися з-під влади вбивці або вона так і залишиться мовчазним свідком його злочинів?

04.03|08:16

0
Нова гарна товста яскрава книга

www.olx.ua 450 Киев

Продам нову книгу,дуже гарний

29.01|23:57

0
Новий Завіт - безкоштовно - книга нова

www.olx.ua Тернополь

Новий Завіт. Книга нова,є малий і великий формати. Пересилка і книга безкоштовно. Можна в більших кількостях для безкоштовного розповсюдження.

07.02|18:21

0
Книга У.Фолкнер «Особняк», «Рассказы», нова

www.olx.ua 50 Львов

У.Фолкнер «Особняк», «Рассказы», Москва, 1982. Російською мовою. З домашньої бібліотеки. Книги нові, не читані. Стан ідеальний, ніби щойно з магазину. Ціна 50грн за 1книгу

19.02|03:09

0
1000 блюд от салатов до десертов.Нова

www.olx.ua 40 Ровно

Продам нову книгу.Пересилаю по передоплатi.В Рiвному вiддам особисто.

24.02|18:44

0
Син начальника сиріт (Нова) Адам Джонсон

www.olx.ua 40 Ивано-Франковск

Книга повністю нова. Українською мовою. Пишіть сюди або на Вайбер + 380 - Показать номер - . Вишлю любою поштою накладеним платежем. Дивіться і інші мої оголошення є ще багато цікавих книг. Чон До — син співачки, якої він зовсім не пам’ятає, та начальника табору для хлопчиків-сиріт — в дитинстві сам дав собі ім’я, отримавши цим право вибирати свою долю в країні, де навіть дихати можна тільки так, як визначено безсмертним вченням Великого Лідера. Боєць в темряві тунелів під демілітаризованою зоною, викрадач людей, радист-розвідник на риболовецькому суденці, на грудях якого для маскування замість портрета коханої витатуйоване журнальне обличчя кінозірки, одного разу вночі в ефірі чує голос американської мандрівниці-спортсменки. Голос, який стає для хлопця символом виклику темряві та неволі, кличе на допомогу… Стати особистим ворогом самого Кім Чен Іна, перемогти у смертельному двобої заради любові та згоріти в полум’ї цієї боротьби, не залишивши після себе навіть імені — щоб хоча б на мить відчути смак ковтка свободи.

04.03|08:17

0
Нова книга Біґ Мак. Перезавантаження Сергій Жадан

www.olx.ua 30 Вышгород

Класика сучасної української прози від талановитого українського письменника Сергія Жадана Характеристика: Нова М’яка палітурка, чорно-біла Мова - українська Видавництво - КСД Жанр - збірка творів Анотація: Усе починається з вокзалу - зустрічі й прощання, дороги та краєвиди, обличчя та вчинки... Одного разу потрібно й вирушити в подорож назустріч майбутньому, щоб віднайти точку відліку - або кнопку перезавантаження. Тож наші мандри лише починаються... До видання ввійшли як уже знайомі читачкві, так і малознані оповідання одного з найвідоміших письменників сучасної України Сергія Жадана. Доставка Новою Поштою (у ціні не врахована!)

13.03|15:03

0
Продам книгу Нова енциклопедія для допитливих

www.olx.ua 120 Ильичевск

Продам книгу Нова енциклопедія для допитливих в отличном состоянии. Зміст: Всесвіт, Наша земля, Як починалося життя, Рослини, Тварини, Людина, Як працюють речі, Давні цивілізації, Країни та народи, Додатки. 200 страниц.

18.03|10:33

0
Право Європейського союзу Вишняков. Нова

www.olx.ua 200 Березань

Книга нова. Без підкреслень чи затертостей

27.03|02:58

0
Невидимая угроза Джина Маєр (Нова)

www.olx.ua 40 Ивано-Франковск

Книга нова. Пишіть сюди або на Вайбер + 380 - Показать номер - . Вишлю любою поштою накладеним платежем. Дивіться і інші мої оголошення є ще багато цікавих книг. «Что прошло, не забылось. Оно вернется. Оно настигнет тебя. Второго июля тебя ждет расплата…» – ужасное сообщение, будоражащее кровь, получили София, Филипп, Юлия, которые даже не знали о существовании друг друга! Все они оказались связаны мрачной тайной, которую им предстоит разгадать. Кто-то уже разгромил квартиры Юлии и Филиппа, убил кота Софии, при загадочных обстоятельствах исчез ее отец. Кто и за что мстит им? Молодым людям необходимо вычислить незнакомца до того, как он их настигнет!

03.04|09:03

0
Позакласне читання 4 клас нова програма

www.olx.ua 25 Коломыя

Книга в чудовому стані

28.04|13:20

0
Книга Таємниці непізнаного, нова, цікава

www.olx.ua 200 Днепр

Ця книга буде цікавою для дітей середнього та старшого шкільного віку. Її мета- поширити кругозір дитини. Книга Таємниці непізнаного красочна, має 246 сторінок, видавництво Промінь, Харків, 2008р. Открыв эту книгу, вы отправитесь в путешествие таинственными магическими мирами, познакомитесь с жителями отдаленных планет Вселенной, проскочите сквозь параллельные миры, узнаете об известных (и не очень) людях, поступки которых шокируют современность даже через многие века. Вы узнаете, что в XXI веке есть множество необъяснимого. Тайны притаились совсем рядом. Кажется, достаточно протянуть руку... И не важно, что тайна радушно улыбается нам или ужасает страшным оскалом острых зубов. Вместе с Вами мы попробуем разгадать бесконечную тайну жизни. Дивіться інші мої оголошення, багато пізнавальної літератури для дітей. Енциклопедії для молодшого, середнього, старшого шкільного віку. Пересилаю.

15.05|21:25

0
Книга ТАВРИЯ-Нова,СЛАВУТА руководство по эксплуатации

www.olx.ua 100 Днепр

В нормальном состоянии

21.01|08:47

0
Книга Покров Люко Дашвар майже нова!

www.olx.ua 60 Дрогобыч

Новий стан. В наявності й інші книги. Можу відправити Укрпоштою та новою поштою.

06.03|00:42

0
Стань Сильнішим. Брене Браун. книга нова

www.olx.ua 50 Винница

продаю книгу. можу вислати поштою, або віддати особисто в руки)

11.03|21:43

0
Фізична та колоїдна хімія. Збірник задач. Нова.

www.olx.ua 150 Сумы

Фізична та колоїдна хімія. Збірник задач Кабачний В.І., Осіпенко Л.К., Грицан Л.Д. та ін. Книжка нова. Перешлю в друге місто. Навчальний посібник для студентів вищих закладів освіти. У посібнику зібрано близько 500 задач з основних розділів фізичної та колоїдної хімії, більшість яких складено за оригінальними літературними даними і має певну фахову спрямованість. У кожній главі наведено короткі теоретичні відомості і приклади розвязання задач з даної теми. Зміст: Застосування першого закону термодинамики до хімічних процесів Другий закон термодинамики Термодинамика хімічної рівноваги Фазові рівноваги Колігативні властивості розбавлених розчинів Електрохімія Хімічна кінетика Поверхневі явища Фізикохімія дисперсних систем Високомолекулярні речовини та їх розчини Комплексні задачі

15.03|23:29

0
РНР: настольная 2 книга программиста. А.Мазуркевич, Д.Еловой. Как нова

www.olx.ua 50 Изюм

В удобной наглядной форме описаны все этементы РНР - популярного языка создания CGI-сценариев. Рассмотрены не только особенности синтаксиса языка, но и редактирование кода в программах Edit Plus и Ultra Edit, а также установка РНР и сервера Apache. Материал систематизарован таким образом, что читатель может использовать эту книгу и как учебник и как справочник. Примеры взятые из реальной практики Web-программирования, позволяют лучше усвоить теоретический материал. Книга рассчитана на самую широкую аудиторию - не только на новичков, но и на опытных программистов.

07.04|00:03

0
Нова Книжка школа футболу Владислав Ващук

www.olx.ua 75 Тернополь

Нова Книжка школа футболу Владислав Ващук Дуже хороша книжка Спонукаючи займатися Футболом та спортом Торг

14.04|13:40

0
Корнеева В.М. Художественная штопка. Москва, 1989, 79 с.: ил. НОВА.

www.olx.ua 75 Львов

Корнеева Валентина Михайловна. Художественная штопка: Пособие по домоводству. 2-ое издание, переработанное и дополненное. Москва, Высшая школа, 1989, 79 с.: ил. Російською мовою. 2-е видання доповнене відомостями про волокна, пряжі, тканини, ткацькі переплетення, особливості штопання синтетичних тканин. У книзі описані різні способи художнього штопання: штуковка, розпошив, вплетення вставки з кінцями і без кінців, одно- і двостороннє переплетення. Дано рекомендації щодо застосування кожного з цих способів до різних тканин відповідно до їх структури. Розглянуто різні способи художнього штопання, які дають можливість повністю відновити пошкоджену тканину. Мяка, але цупка обкладинка. Формат звичайний. Стан нової книги. Не читана. Без дефектів. Цілісність збережена. Книга з домашньої бібліотеки. Охайне зберігання. Сірникова коробка на фото - для масштабування. Фото реальні. Додаткові фото за бажанням. Самовивіз можливий у Львові. По Україні пересилаю НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги в обидві сторони; суму передплати віднімаю від ціни. З укрпоштою - при повній передоплаті вартості товару. Можлива відправка укрпоштою в якості листа, оскільки це поліграфічна продукція. Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати. Доставка товару за рахунок покупця. Упаковка моя. Без передплати не пересилаю. Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, мовознавчої, історичної, тематичної, так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте. Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, в повідомлення олх, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обовязково і швидко. Номер контактного м/т повідомляю на вимогу при листуванні. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

26.04|01:35

0
Стікери наклейки нова партія 1000 штук

www.olx.ua 5 Ивано-Франковск

ціна вказана за один стікер від 20 штук ціна 4 грн за один стікер від 100 штук 3 грн за стікер. Новою поштою відправляємо замовлення на суму від 150 грн або від 40 стікерів. магазин електроніки та аксесуарів Gadget Ми знаходимся за адресою м.Івано Франківськ вул. Володимира Великого 10. Точка видачі товару в магазині Ланкорд Аксесуари, підвальне приміщення. Поруч з супермаркетом Фуршет Наша сторінка в соц.мережах https://www.instagram.com/gadget_if/ 675 - Показать номер -

03.05|08:13

0
300 узоров вязания на спицах. киев, 1992, 168 с.: ил. нова.

besplatka.ua 200 Львов

300 узоров для ручного вязания (вязания на спицах). Справочное пособие. Составитель - Г. О. Костенко. Киев, МП Элисс, 1992, 168 с.: ил. Російською мовою. У книзі наведено 100 візерунків, звязаних лицьової та виворотньою вязкою; 100 візерунків, звязаних англійської вязкою і за допомогою зняття петель, і 100 візерунків, звязаних через перехрещення петель. На кожній сторінці книги подано фотографії візерунків і їх опис, наведені схеми і таблиці, що містять дані про структуру, обробку, використання, властивості візерунків, характеристику пряжі, про діаметр спиць, способи прасування і використання виробів. Книга призначена для широкого кола читачок-вязальниць. Мяка, але цупка обкладинка. Формат великий: 170 х 215 мм. Стан нової книги. Не читана. Без дефектів. Книга з домашньої бібліотеки. Охайне зберігання. Фото реальні. Додаткові фото за бажанням. Є подібної тематики книга "Азбука вязания" - останнє фото. Уточнюйте. Самовивіз можливий у Львові. По Україні пересилаю НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги в обидві сторони; суму передплати віднімаю від ціни. З укрпоштою - при повній передоплаті вартості товару. Можлива відправка укрпоштою в якості листа, оскільки це поліграфічна продукція. Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати. Доставка товару за рахунок покупця. Упаковка моя. Без передплати не пересилаю. Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, мовознавчої, історичної, тематичної, так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте. Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обовязково і швидко. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

12.05|19:59

0
Стефаунсон Торстейн. Ясне майбутнє. Київ. 1990, 144 с. іл. (укр.) НОВА

www.olx.ua 150 Львов

Стефаунсон Торстейн. Ясне майбутнє. Повість. Для середнього та старшого шкільного віку. Переклад з ісландської. Київ. Веселка. 1990, 144 с. іл. Українською мовою. Рідкісне видання. Повість ісландського письменника про нелегкий шлях юнака Торвартура на літературній ниві. Мяка, але цупка обкладинка. Формат середній: 130х200 мм. Стан нової книги. Не читана. Без дефектів. Цілісність збережена. Фото реальні. Додаткові фото за бажанням. Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, історичної, мовознавчої, так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте. Передача з рук в руки можлива у Львові. По Україні пересилаю НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги в обидві сторони; суму передплати віднімаю від ціни. З укрпоштою - при повній передоплаті вартості товару. Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати. Доставка товару за рахунок покупця. Упаковка моя. Без передплати не пересилаю. Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, в повідомлення олх, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обовязково і швидко. Номер контактного м/т повідомляю на вимогу при листуванні. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

03.04|01:15

0
"Філософія"

www.olx.ua 30 Дрогобыч

Навчальний посібник з філософії, деталі за телефоном

14.05|09:34

0
Тарас Шевченко Пророк. Поеми. Поезії. Нова Подарунок Подарок

www.olx.ua 100 Киев

Тарас Шевченко Пророк. Поеми. Поезії. Книга нова. Можна на подарунок. Об"єм 414 сторінок Твердый переплет. Передам из рук в руки на станции метро в Киеве, в Немешаево, Мироцкое Вышлю

25.01|16:26

0
Підручник "Англійська мова" для 1-11КЛЛАСОВ Карпюк О. Нова програма

www.olx.ua 120 Харьков

Учебник “English 1-9 Тематика разделов и уроков учебника совпадает с программными требованиями согласно интегрированным содержательным линиям, сферам и тематике общения, а также отвечают потребностям и интересам современных девятиклассников. Материал учебника способствует формированию ключевых компетенций, предусмотренных Новой программой. Предложенные в учебнике коммуникативные ситуации и задания позволяют обеспечить как общее развитие учеников, так и дальнейшее развитие их умений зрительного восприятия и восприятия на слух, а также устного и письменного продуцирования. Учебник предусматривает знакомство с богатым лексическим материалом и его активизацию в устной и письменной речи. Грамматическая компетенция формируется с помощью заданий соответствующих структурных подразделов учебника, а также поддерживается грамматическим справочником, помещенным в конце учебника. Издание содержит рубрику “Language Diary” с целью пополнения материалом для личного пор тфолио, что позволяет ученикам следить за собственным учебным прогрессом. Учебник сопровождается бесплатной интерактивной программой, которая обеспечит ученика дополнительной практикой англоязычного обучения во время самостоятельной работы. Этому будут способствовать задания из рубрик программы: Grammar Quizzes, Vocabulary Trainer, English in Practice, Dictations. Составляющими компонентами УМК являются: учебник + интерактивная программа-тренажер; аудиоприложение к учебнику (скачать бесплатно); рабочая тетрадь; тетрадь по грамматике; сборник тестов; книга для чтения; методическое пособие для учителя; интерактивная программа.

23.03|18:36

0
Нова книга з віршами Валерія Гужви " Порцеляновий янгол "

www.olx.ua 50 Запорожье

Вірші нової книги ввібрали в себе інтимну і медитативну лірику , тут також є поезії , навіяні роздумами про сьогодення і майбутнє українського народу , про тектонічні розломи і зсуви нашої розгойданої доби .

25.04|01:14

0
Книга Ромен Роллан "Жан-Кристоф", 4т, нова

www.olx.ua 100 Львов

Ромен Роллан "Жан-Кристоф" - роман в четырех томах, М,1982 Російською мовою, з ілюстраціями. З домашньої бібліотеки. Книги нові, не читані. Стан ідеальний, ніби щойно з магазину. Ціна 100грн за 4 томи.

27.03|03:39

0
Книга "Школа малювання" (укр) НОВА

www.olx.ua 150 Бровары

Абсолютно НОВА. Ця книга для тих дітлахів, які дуже хочуть навчитися малювати. Кількість сторінок: 144 Панітурка: тверда. Відправлю Укрпошта

01.05|09:28

0
Довідник по ЗНО

besplatka.ua 80 Ирпень

1,Довідник Фізика комплексна підготовка.2009 р.320 с. 2,Довідник Українська мова. Заболотний В.В.,Заболотний О.В. 2009р. 272 с. 3,Збірник по ЗНО історія України. В.С.Власов.,С.В.Кульчицький для 11 класу. .2010 р.88 с. 4,Збірник завдань .О.М.Авраменко. Українська мова та література.2013р. 156 с. 5,Збірник завдань геометрія. А.М.Чехова.7-12 класи. 2008 р.120с. 6,Великий довідник школяра 5-11 2003 р. 985 с. 7,Хрестоматія українська література 10 клас.2006 р.672 с. 8,Хрестоматія .Українське слово 1993 р.720 с.

21.03|14:40

0
Нова книга"Аппликация"

www.olx.ua 28 Яготин

Аппликация, простые поделки, книга в ідеальному стані,із яскравими ілюстраціями. За додатковою інформацією звертайтесь!

10.04|19:22

0
Біологія довідник

www.olx.ua 60 Винница

Довідник з біології для школярів і студентів.

21.01|20:01

0
Довідник. Хімія

www.olx.ua 120 Заречное

Довідник з хімії. 120 грн.

30.01|21:33

0
Довідник. Хрестоматія. ЗНО. ДПА.

www.olx.ua 20 Житомир

Хрестоматія, довідники для підготовки до ДПА та ЗНО. Стан ідеальний. Не пописані, не порвані. Дефект лише на збірнику задач з математики.

16.02|22:58

0
Довідник риболова.

www.olx.ua 150 Красное

"Життя та ловля прісноводних риб" довідник.668 стор.видання 1970р.ч/б і кольорові ілюстрації.

19.02|16:30

0
Довідник для майстра

www.olx.ua 40 Красилов

Книга в хорошому стані. Ціла сторінки чисті.

25.02|03:46

0
Біологія. 100% довідник

www.olx.ua 25 Ананьев

Стан на 5-. Довідник підготовлений відповідно до чинної програми МОН України і програми ЗНО з біології. Систематизований і поданий в оригінальному форматі теоретичний матеріал дає змогу читачеві знайти стислу відповідь на типові запитання найважливіших випробувань — ЗНО, ДПА, вступних іспитів до вищих навчальних закладів. Видання призначене для учнів загальноосвітніх шкіл, абітурієнтів, першокурсників, а також учителів і репетиторів з біології.

13.03|20:33
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления

Другие ресурсы