поиск книг и журналов по запросу "Школа гри на скрипці,Пархоменко,книжка Школа игры на скрипке" в городе Львов

0
Михайленко Е.Т., Бублик-Дорняк Г.М. Гинекология. К. Высшая школа. 1979

besplatka.ua 180 Львов

Михайленко Е.Т., Бублик-Дорняк Г.М. Гинекология. К. Высшая школа. 1979г. 432 с. Тканевый. переплет, Увеличенный. формат. Пособие состоит из двух частей. В первой части изложены современные методы исследования, применяющиеся для диагностики гинекологических и онкологических заболеваний; патология менструальной функции; воспалительные заболевания женских половых органов (специфические и неспецифические); бесплодный брак с учетом нарушений генеративной функции не только у женщин, но также и у мужчин; аномалии развития и положения половых органов: эндометриоз и кандидамикоз половых органов; предопухолевые состояния и предраковые заболевания, а также доброкачественные и злокачественные заболевания женских половых органов. Вторая часть состоит из 118 программированных таблиц по курсу гинекологии. Таблицы предназначены для контроля знаний студентов и врачей. Ил. 106, цв. ил. 8. Табл. 118. Cостояние: почти отличное, без штампов! УВАГА !!!! Покупець ПЕРШИЙ виходить на звязок і ел.листом повідомляє про готовність закінчення оборудки. При не підтвердженні покупки ЛОТ через ДОБУ буде перевиставлений. ОПЛАТА : Приват Банк карточка № Для покупців з інших країн: Western Union,системою "Мигом","Контакт або поштовим переказом. При переказі коштів ,за куплений ЛОТ, на рахунок ПРОДАВЦЯ (через банківське відділення, або в другий спосіб), ПОКУПЕЦЬ- СПЛАЧУЄ КОМІСІЮ ЗА БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ! УВАГА!!! Я не приймаю повернення на книги які відповідають опису і фото та не мають поліграфічного браку !! (про всі недоліки ,якщо такі є ,вказую в опису ЛОТА) Спеціально для любителів прочитати ( відсканувати ) і вимагати повернення коштів під надуманиими недолікоми повідомляю , що згідно закону України Про Захист прав споживачів "друковані видання" так само як і презервативи та зубні щітки після використання входят в "ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) . Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 Стан книг оцінюється по загальнопринятій системі: ВІДМІННИЙ - книга аккуратно прочитана (єдиний допустимий недолік - відсутність "треску" при відкриванні). ДУЖЕ ДОБРИЙ - наявність дрібних недоліків, помітних лише при ретельному огляді (дрібні потертості, незначні сліди висохшої вологи, нежирні подкреслення тексту простим олівцем і т. п. ). ДОБРИЙ - книгою користувались (допускаються потертості, невеликі плями, акуратно підклеєні розриви і т.п.) ЗАДОВІЛЬНИЙ - книгою активно користувались, в результаті чого сильно постраждав її зовнішній вигляд (сильна потертість, жирні або чорнильні плями, разірвані та вклеєні листи, разірваний корінець, відсутність форзаців і т. п.) ПОГАНИЙ - більш серйозні недоліки. Відмітки магазінов - ціна, інвентарний номер, наклейка з штрихкодом і т.п. не являються недоліками, впливаючими на оцінку стану книги

23.03|12:54

0
Бизнес-школа. для тех, кому нравится помогать другим. восемь ценностей

besplatka.ua 25 Львов

Бизнес-школа. Для тех, кому нравится помогать другим. Восемь ценностей сетевого маркетинга, не связанных с деньгами Роберт Кийосаки, Шарон Л. Летчер, В этой книге представлена объективная информация по вопросу ведения бизнеса в сетевом маркетинге. Показаны перспективы и преимущества этой формы деятельности. Каждая компания сетевого маркетинга учит вести бизнес по своим законам и методам. В книге отмечаются те аспекты, на которые надо обратить внимание при выборе компаний, чтобы успешно работать в секторе "В", то есть когда деньги работают на владельца.

04.05|22:14

0
Олександра Целай-Якименко. Киівська школа музики XVIi століття

www.olx.ua 100 Львов

О. Цалай-Якименко. Киівська школа музики XVII століття Киів - Львів - Прага 2002.

16.05|01:15

0
Э.Роббинс. Деньги мастер игры. 7 простых шагов к финансовой независим.

www.olx.ua 150 Львов

Книга новая в твердом переплете.

18.04|13:23

0
Книжка поварска

www.olx.ua 1500 Львов

В дуже хорошому стані з 1953року вийшла

26.02|17:31

0
Книжка з Хеппі Міл

www.olx.ua 40 Львов

Стан нової. Відправлю поштою.

18.04|21:14

0
Книжка з Sci-Tech Translation

www.olx.ua 50 Львов

Книжка з Sci-Tech Translation. Стан не поганий. Використовувалася при навчанні у школі.

22.03|13:53

0
Книжка з англійської мови!

www.olx.ua 250 Львов

Книжка і зошит з англійської мови в хорошому стані!

01.04|03:54

0
Стильна книжка для панянки

www.olx.ua 80 Львов

Автор Оксана Караваньська. Видавництво Старого Лева. Книжка в ідеальному стані, прочитана лише раз.

01.05|08:22

0
Ланча тема книжка

www.olx.ua 300 Львов

Продам книжку про лянчу тему рус мова

19.05|12:03

0
Книга, книги, книжка

www.olx.ua 60 Львов

Навіть не відкривалась

19.05|15:39

0
Новенька книжка для дівчаток

www.olx.ua 80 Львов

Стан ідеальний,поспіши купити

20.05|07:46

0
Книжка медсестринство при інфекційних захворюваннях

www.olx.ua 90 Львов

Книга в хорошому стані

06.02|08:17

0
Формула красоты від Mary Kay - книжка

besplatka.ua 50 Львов

Книга "Формула красоты" - издание, в котором отображен системный подход к созданию собственого образа. В книгу вошли наиболее важные темы и самые последние технологии компании "Мэри Кей" в области ухода за кожей и создания макияжа. Відправляю: новою поштою або укрпоштою. Можливий самовивіз у Львові.

28.04|22:00

0
Формула красоты від Mary Kay - книжка

www.olx.ua 50 Львов

Книга "Формула красоты" - издание, в котором отображен системный подход к созданию собственого образа. В книгу вошли наиболее важные темы и самые последние технологии компании "Мэри Кей" в области ухода за кожей и создания макияжа. Відправляю: новою поштою або укрпоштою. Можливий самовивіз у Львові.

10.05|21:14

0
Книжка ford scorpio,руководство по ремонту

www.olx.ua 150 Львов

Книжка по ремонту для Ford Scorpio.

19.02|12:52

0
«Мушкет з лілією» Петро Лущик - книга, книжка

www.olx.ua 50 Львов

Автор: Петро Лущик Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 288 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Окреме видання Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-8250-3 Петро Лущик народився 1963 року на Львівщині. Закінчив фізичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка. Працює вчителем фізики та інформатики у Сопошинській школі. Лауреат конкурсів «Коронація слова» 2003, 2014, 2015 і 2017 років. У видавництві «Фоліо» вийшли друком романи письменника «Тамплієри короля Данила», «Ратники князя Лева», «Настане день, закінчиться війна...», «Отроки княжича Юрія», «Поміж двох орлів». 1645 рік. В Україні ще ніщо не вказує на ту бурю, яка сколихне її через три роки. В Європі ніяк не закінчиться Тридцятирічна війна. Богдан Хмельницький іще не гетьман, а звичайний чигиринський полковник; Івана Сірка татари ще не називають Урус-шайтаном; у Франції у короля Людовіка XIV починають випадати молочні зуби і він ще не величає себе «королем-сонцем». У Варшаві король і Сейм упевнені, що непокірних козаків приборкано остаточно. Але з такого показного затишшя кожен намагається скористати: король Польщі — позбутися надмірної опіки Сейму, спровокувавши війну з турками; перший міністр Франції кардинал Мазаріні — використати запорозьких козаків для покращення ситуації біля фортеці Дюнкерк. У Богдана Хмельницького також свої плани... Дивно, але такі різні інтереси об’єднують таких різних людей. На допомогу здеморалізованим французам поспішають запорозькі козаки. Серед них і старий козак Тарас Сопоха...

16.02|21:24

0
"Вогнем і кайлом " книжка

www.olx.ua 50 Львов

Стан ідеальний , тверда обкладинка , жодного разу не читала її .

12.02|03:02

История Ваших запросов

Дата добавления