поиск книг и журналов по запросу "Ф. Г. Турченко Новітня історія України (частина перша 1917-1945)" в городе Одесса

0
Курс адміністративного процесуального права України. Загальна частина

www.olx.ua 100 Одесса

Продам учебник Курс адміністративного процесуального права України. Загальна частина : підручник / С. В. Ківалов, І. О. Картузова, А. Ю. Осадчий. – Одеса : Фенікс, 2014. – 342 с. мягкий переплет - 100 грн. твердый переплет - 130 грн.

28.06|04:09

0
Продам книги «Політика і права людини», «Історія України» С. Василенко

www.olx.ua 140 Одесса

Продам книги «Політика і права людини», «Історія України» С. Василенко, Ю.Чечітко. Отличное состояние, книги подписаны автором на имя студента. 70грн за книгу. Доставка по Новой Почте. Предоплата на карту Приватбанка либо наложенный платёж. Разводил с банкоматами просьба не тратить своё время.

08.08|13:34

0
Отравленные приманки в борьбе с северными кобылками, 1917

www.olx.ua 150 Одесса

Отравленные приманки в борьбе с северными кобылками в оренбургской губернии Петроград, 1917

16.08|23:56

0
Спасатель решебник рятівник історія гeографія

www.olx.ua 15 Одесса

Рятівник рeшeбник спасатель по истории и географии. Цена за штуку. Перешлю.

24.06|20:31

0
Історія мотоспорту в Україні Артем Чех Основи

www.olx.ua 550 Одесса

Історія мотоспорту в Україні Артем Чех Продам книгу Історія мотоспорту в Україні. Авторы: Артем Чех Язык издания: українська Переплёт: Твердый Количество страниц: 256 Формат: 230x280 мм Переводчик: Наталя Монахова Издательство: Основи Видання "Історія мотоспорту в Україні" розповідає про визначні досягнення українських гонщиків і стає важливим моментом відліку в історії мотоспорту України. Книжка налічує сотні унікальних фотографій, подає історичну довідку та короткий екскурс у досягнення визначних особистостей, техніку та дисципліни. Усе це буде справжньою знахідкою як для професіоналів, так і для любителів історії та швидкості. Присвячено 20-ій річниці Федерації мотоциклетного спорту України. Унікальне видання з історії українського мотоспорту. "Історія мотоспорту в Україні" засвідчує довгу і захоплюючу історію українського мотоспорту – з початку Першої світової війни до діяльності Федерації у незалежній Україні. Видання «Історія мотоспорту в Україні» розповідає про визначні досягнення українських гонщиків і стає важливим моментом відліку в історії мотоспорту України. Книжка налічує сотні унікальних фотографій, подає історичну довідку та короткий екскурс у досягнення визначних особистостей, мототехніку та дисципліни. Усе це буде справжньою знахідкою як для професіоналів, так і для любителів історії та швидкості. "Історія мотоспорту в Україні" охоплює усе: від витоків мотоспорту в Російській імперії і радянських мотопіонерів до українського мотоспорту сьогодні. Видання українською і англійською мовами. Книга находится в центре Одессы. По Украине отправлю Укрпочтой или Новой Почтой за счёт покупателя.

05.09|16:59

0
Польська книга, історія, мова Wojny a Pokoj

www.olx.ua 50 Одесса

Продам книгу польською мовою Wojny a Pokoj. Це збірник багатьох статей про Україну та Польщу у історичному контексті. Брала собі для покращення польської мови, але сама книга цікава для прочитання або краще розуміти поляків. Книга у гарному стані. Усі сторінки на місці, порваних сторінок немає. Обкладинка тверда, у гарному стані. Фото мої, отримаєте книгу точнісінько як на фото. Відправляю НП та УкрПоштою. Сплата або на картку Приватбанку або післясплата, як вам зручніше. Якщо ви з Одесі, то можемо зустрітися у районі Таїрова.

02.07|17:17

0
Кодекс законів про працю України з постатейними матеріалами

www.olx.ua 99 Одесса

Хорошее состояние. 2001г., 800с.

04.09|09:09

0
Земельне законодавство України: постатейний показчик правових позицій

www.olx.ua 200 Одесса

Земельне законодавство України: постатейний показчик правових позицій Верховного Суду України. О.М. Ткачук

03.08|19:37

История Ваших запросов

Дата добавления