поиск книг и журналов по запросу "Продам книги Володимир Малик"

  • >> Следующая

0
Князь Кий. Черлені щити. В.Малик

www.olx.ua 50 Киев

Дніпро, Київ 1989 р. Історичні романи

04.05|16:20

0
Продам книгу Володимир 1962 року автор Сємєн Скляренко

takinado.com.ua

Продам книгу Володимир 1962 року автор Сємєн Скляренко Книги Северодонецк 50 грн.

10.08|19:42

0
Детские книги. Володимир Арєнєв. "Порох з драконових кісток"

www.olx.ua 50 Одесса

Марта на прізвисько Відьма-звичайна старшокласниця. Відтоді, як батько поїхав на заробітки, вона живе удвох з мачухою , яку терпіти не може. Марта мріє вирватися з рідного містечка, а для цього сумлінно вчиться і підробляє в Інкубаторі. Однак зароблених грошей навряд чи вистачить на платне навчання в столичному університеті. І тому в Марти є ще один заробіток: вона потай викопує, нейтралізує і збуває токсичні кістки. Кістки драконів. "Порох з драконових кісток"-новий, довгоочікуваний роман Володимира Арєнєва! Володимир Арєнєв - автор 23 книжок, лауреат численних літературних відзнак. Його твори друкували українською, російською, польською, англійською, французькою та іншими мовами. Попередня книжка Арєнєва - повість " Душниця"-зібрала чимало міжнародних нагород, зокрема, премії "Книгуру" та "Нові горизонти", й була відзначена "Рейтингом критиків-2014". У 2014 на загальноєвропейському фестивалі фантастики "Єврокон" у м. Дублін(Ірландія) Арєнєва визнано найкращим автором фантастичних творів для підлітків, а художник цієї книжки- Олександр Продан-найкращим художником-ілюстратором.

18.05|17:34

0
Володимир Лис

www.olx.ua 50 Ворзель

Книги Володимира Лиса: Камінь посеред саду Соло для Соломії Країна гіркої ніжності Графиня Вартість 50 грн. за кожну. Книги нові. Можлива відправка новою поштою і накладним платижем.

14.07|17:02

0
Володимир Мономах.Кулаковський В.

www.olx.ua 40 Городище

Кулаковський В. Володимир Мономах. Історичний роман Київ Український письменник 1992г. 315 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат. Cтан: дуже добрий Роман присвячено легендарному державному та культурному діячеві Київської Русі Володимиру Мономаху (1053-1125 рр.). Автор відтворює життя давніх русичів та половців в XI - XII ст., класову боротьбу тих часів, зокрема повстання 1113 року в Києві, відводить значне місце ідейно-художній інтерпритації відомої легенди про половецьких ханів Отрока (Атрака) й Сирчана. Книга нова.Вишлю після оплати.

20.06|06:54

0
Семен Скляренко. Володимир.

www.olx.ua Константиновка

Семен Скляренко. Володимир. 547 с., 1987 р., тверда обкладинка. Перешлю

20.07|11:51

0
Володимир Литвин. Біобібліографічний покажчик

www.olx.ua 105 Киев

Володимир Михайлович Литвин. Біобібліографічний покажчик. 2-е видання, перероблене і доповнене. Київ, 2011. 296 сторінок. Біобібліографічний покажчик підготовлено до 55-річчя від дня народження та 30-річчя початку наукової діяльності вченого-історика, академіка Національної академії наук України, академіка Академії правових наук, заслуженого діяча науки і техніки, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки, відомого українського політика Володимира Михайловича Литвина. До покажчика включено бібліографічні описи матеріалів про життя, наукову та політичну діяльність В.М. Литвина; друкованих праць ученого; видань, укладачем яких є вчений; робіт під редакцією вченого (всього 2223 записи). Видання розраховано на науковців, викладачів вищих та середніх навчальних закладів, студентів, працівників бібліотек. Есть цветные иллюстрации, вставки на английском языке. В комплекте идет диск "Володимир Литвин. Історія України". Третє доповнене та доопрацьоване видання. Електронна версія. Затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів. Диск можно приобрести отдельно. 70 грн., книга тогда - 125 грн. Состояние отличное, на тыльной стороне обложки есть небольшая царапина. Для приобретения товара нажмите на кнопку "Купить".

14.08|14:56

0
Володимир Дудінцев - Білі Шати (українською)

www.olx.ua 50 Киев

Володимир Дудінцев - Білі Шати (українською)

01.07|14:40

0
Ключ на старт! Пуск! - Володимир Тищенко

www.olx.ua 70 Дрогобыч

Ключ на старт! Пуск! Зорянi розвiдники - майбутнiм капiтанам зорельотiв. Книга о космонавтике. Состояние новой.

22.07|00:20

0
Володимир Сосюра. Твори в двох томах

www.olx.ua 200 Киев

Володимир Сосюра. Твори в двох томах. Том 1. Лірика., Том 2. Поеми. Упорядк. П. Моргаєнко. Київ Дніпро. 1978г. 368+221 с. Палiтурка / переплет: твердий., звичайний формат. Хороший стан

16.08|08:11

0
Володимир (Владимир). Исторический роман. Семен Скляренко

www.olx.ua 15 Каменское

Продам исторический роман Семена Скляренко "Володимир". На украинском языке. Книга в твердом переплёте, в хорошем состоянии. Издательство: Державне видавництво художньої літератури, Київ, 1962. Перешлю по Украине (Новая почта, Укрпочта). По вопросам покупки - пишите. _ Аннотация: Город Київ, X—XI століття, древня Русь,— як жили тоді, тисячу літ тому, наші предки, як боролись вони за життя й існування, як вистояли на багатьох бранях з ворогами й утвердили Русь? У новому романі «Володимир», що є продовженням відомого вже читачам роману «Святослав», письменник С. Скляренко, відповідаючи на ці питання, змальовує широку картину тогочасного світу. Автор виступає не тільки як письменник, а й як допитливий дослідник-історик,— використовуючи найновіші дані археології, етнографії, історії, він з позицій сучасної науки освітлює й розкриває маловідомі досі явища й події сивої давнини, оживляє тіні предків. Читач, що познайомиться з романом «Володимир», зробить цікаву подорож у давноминулі часи, побачить князя Володимира не святим і рівноапостольним, як це писалось у літописах і житіях, а в складних життєвих протиріччях, у боротьбі між язичеством і християнством, на брані з ворогами Русі. Поряд з Володимиром читач побачить і ті сили, на які він спирався,— боярство й воєводство, волостелинів і посадників, церковників, що будували храми, обіцяли людям рай на небі, а для себе створювали його на землі. Життя князя Володимира — це тільки відбиток складних процесів, що відбувались тоді на Русі, коли на зміну родо¬вому ладу йшов феодальний устрій. Читач побачить і тих людей давноминулого світу — звитяжних воїв, невтомних ратаїв, працьовитих дереводілів,— це вони життя свого не шкодували заради отчизни, утвердили в віках Русь.

30.04|17:48

0
Володимир Кашин"Таємниця забутої справи" Повісті, роман

www.olx.ua 50 Киев

Ділогія "Гнані крізь морок" та "Навздогін за життям" про тяжку долю радянських юнаків і дівчат у фашистському полоні, про марні спроби ворогів зламати їх духовно, знищити віру в перемогу, любов до життя. У романі "Таємниця забутої справи" викривається підступна діяльність буржуазних націоналістів. Повісті, роман. Київ Дніпро 1977. 677 с. Твердый переплет. Сохранность хорошая.

19.05|21:36

0
Володимир Рутківський "Бухтик з Тихого Затону"

www.olx.ua 50 Одесса

Сергійко з друзями, які відпочивають у лісовому санаторії, задумали для захворілої дівчинки Олі казку. Проте вони і не підозрюють, що вигадані ними водяники, лісовики і русалки живуть насправді...

11.08|15:46

0
Книга Семен Скляренко "Володимир"

www.olx.ua 18 Днепр

На сторінках цієї книги автор розповідає про великі та значні справи, які випали на долю українського князя Володимира, сина Святослава. Розповідається про ті часи коли брат ішов на брата, земля на землю та гроза стояла над Київською Руссю. Сторінки особистого життя Володимира і близьких йому людей належать до найбільш хвилюючих, в романі який цікаво та правдиво розповідає про давноминулі часи. Книга є продовженням роману "Святослав". книга на украинском языке могу выслать почтой Есть другие книги по разным жанрам. Спрашивайте.

23.06|09:28

0
Володимир Лучук "Найрідніші слова"

www.olx.ua 20 Киев

Володимир Лучук "Найрідніші слова"

26.06|21:02

0
Володимир Лис "Діва Млинища"

www.olx.ua 45 Черкассы

Володимир Лис "Діва Млинища" Твердый переплет В идеальном состоянии. Аккуратно прочитана один раз. Смотрите в моих объявлениях много других книг. Не торгуюсь. Пересылаю в другие города: Новая Почта - оплата за счет получателя Укрпочта - цена договорная.

28.05|12:04

0
Продам книги по IT и книги изучение английского языка

www.olx.ua 350 Днепр

Продам книги по IT плюс книга курс Английского языка BBC и Toefl

29.05|21:25

1
    продам книги, много разных, книга, Коллинз, Гарди, Верн, Рид, Дюма, Фидлер, Иванов, Волков, Леонов, Шишков, Экономикс, Фонвизин, Лермонтов, Маяковский  (продам)

www.board.com.ua 5 Харьков

Харьков продам книги: (Возможна пересылка почтой) Состояние-новые книги: Двухтомник "Угрюм-река", Шишков В.Я., "Днипро"89,10грн Уилки Коллинз "Женщина в белом", Правда81 10грн Томас Гарди "Тэсс из рода Дэрбервиллей", Правда,81 Мягкий переплет 5грн Жюль Верн "С Земли на Луну", "Вокруг Луны", Волго-вятское книжное изд-во, Горький,87 10грн Майн Рид "Белый вождь", Прапор, Харьков,91 10грн Анн и Серж Голон "Анжелика и демон", Прапор, Харьков,91 10грн Александр Дюма "Женская война", Прапор, Харьков,91, 2экземпляра 10грншт Аркадий Фидлер "Белый ягуар- вождь араваков",Молодая гвардия,87 10грн Иванов "Вечный зов", двухтомник, Правда87 40грн Майн Рид "Белый вождь", "Квартеронка", Правда 1987 20грн Жюль Верн "Вверх дном", "Плавучий остров", Пермское издательство90 45грн Жюль Верн "Робур-завоеватель", "Властелин мира", "Флаг родины" Пермское изд-во 84 25грн Жюль Верн "Путешествия и приключения капитана Гатерраса", Пермское изд-во82 30грн Жюль Верн "Дети капитана Гранта" Маориф84 45грн Волков "7 подземных королей", "Огненный бог маранов", Киев, Вэсэлка,91 30грн Н.Леонов "Профессионалы" повести, Московский рабочий,88 30грн состояние-читанные книги: Экономикс Макконелл К.Р. Брю С.Л. Издательство К-Хагар-ДЕмос 93 100грн, состояние 4 Сказки, легенды, предания Автор-составитель Фадеев Е.С. Книжная Палата90 70грн Фонвизин Д.И. Комедии "Вэсэлка"75 5грн Маяковский В.В. Поэмы "Современная Россия", Москва74 5грн Титов В. Всем смертям назло "Вэсэлка"75 5грн Лермонтов М.Ю. Герой нашего времени Кишинев 5грн Слово о полку Игореве "Просвещение"84 5грн Горький М. Избранное Старуха Изергиль, На Дне, Челкаш и т.д."Просвещение"84 5грн Гоголь Н.В. Ревизор, Женитьба, Невский проспект, Нос "Днипро"77 5грн Пушкин А.С. Стихотворения, Евгений Онегин"Северо-западное издательство" Архангельск76 5грн Пушкин А.С. Избранное,Е.Онегин "Просвещение"83 5грн Серафимович А.С Железный поток"Литература-артистика" Кошинев 83 5грн Пришвин М.М. Кладовая солнца "Калининградское издательство74 5грн Горький М. Мать "Радянський писменник"83 5грн Некрасов Н.А. Избранное "Худо.Лит"75 5грн Толстой Л.Н. Избранные: Хаджи-мурат,Метель, и т.д произведения "Каменяр"82 5грн Берроуз Э. Тарзан, мягкий переплет 7томов, "Советский композитор"91 все вместе 50грн, по отдельности 10грншт Мольер Мещанин во дворянстве "Детская литература" 80 5грн Короленко В.П. повести, рассказы "Прапор" Харьков 83 5грн Стивенсон Р. Похищенный "Мурманское издательство" 84 5грн Леманн Иллюстрированная история суеверий и волшебства издательство Украина 90 60грн Банников Три века русской поэзии "Просвещение" 86 5грн Скворцов В. Григорий Мелехов МИРТ ДАС 93 5грн Троепольский Г.Н.Белый Бим черное ухо,мягкий переплет,Радянська школа84 5грн Гайдар А. Повести и рассказы "Радянська школа"86 5грн Кассиль Л. Великое противостояние "Вэселка"85 5грн Шолохов М. Они сражались за родину,Судьба человека, Слово о Родине мягкий переплет,"Худ.лит"84 5грн Катаев В. Белеет парус одинокий "Радянська школа"84 5грн Катаев В. Разбитая жизнь "Советский писатель"83 5грн Катаев В. Сын полка "Вэсэлка", мягкий переплет 84 5грн Ильина ЕН,Космодемьянская ЛТ,Кошевая ЕН Четвертая высота, повесть о сыне, повесть о Зое и Шуре "Радянська школа"84 5грн Дети-герои сборник "Радянська школа"84 5грн Основы загальної екологіі Білявський Г.О.,Падун М.М, Фурдуй Р.С видавництво Либідь 95р 5грн Человек (Антология, физиология, гигиена)-8класс Цузмер А.М, Петригина О.Л,Просвещение Москва,86 5грн Физика(справичник)Кабардин О.Ф.Просвещение Москва,91 5грн Курс общей физики т.2(электричество, волны, оптика) Савельев И.В.,Наука, Москва,88 5грн Четырехзначные математические таблицы Брадис В.Л., Просвещение, Москва,81 5грн Линейная алгебра Головина Сборник письменных работ по русскому языку(диктанты, изложения, сочинения)Ишанова Т.П,Ахмадуллина Ф.Ю.,Просвещение,90 5грн Диктанты по русскому языку5-9класс Попова Л.Н.,Снежко Н.Л Голон Анжелика 7 томов,твердый переплет, хорошее состояние.91г.Цена 100грн. Маверик Рикардо Семлер 2007г. 384стр.150грн Выходные всю неделю Рикардо Семлер 07, 256стр.150грн, за две сразу 280грн От хорошего к великому Джим Коллинз, Москва,08,320стр 260грн Святое евангелие от Матвея, Марка, Луки, Иоанна 1914 Санкт-Петербург А.Толстой Повести и рассказы (избранное) ХудЛит Ленинград 79 5грн Essential Grammar in Use. Raymond Murphy. A self-study reference and practice book for elementary students of English. With Answers. "Базовая/Начальная практическая грамматика" Реймонд Мёрфи. Практический справочник-самоучитель английского для учащихся начального уровня подготовки. С ответами. 50грн Секреты орфографии Траник Г.Г, Бондаренко С.И. Просвещение, Москва,1991г. 5грн Геометрия 7-11класс Погорелов А.В. Просвещение, 1991г 5грн Прямое управление моментом и током двигателей переменного тока Перельмутер В.М. Харьков, 2004

04.06|05:11

0
Продам книги бу. Цена 70 грн за 3 книги.

www.olx.ua 70 Купянск

Книги в отличном состоянии.

30.07|14:45

0
Продам книги

www.olx.ua 45 Ивано-Франковск

Книги в ідеальному стані , є велика кількість на різну тематику . Ціна вказана за одну книгу .Без торгу. Пересилка за рахунок покупця новою поштою . Передоплата на карту Приват банку.

20.04|06:30

0
Продам книги

www.olx.ua 100 Киев

стихотворения Н.Некрасова (издание пятое) 1869 года ~ 350 (торг) Г.А. Федоров-Давыдов Монеты свидетели прошлого ~ 100 (без торга)

20.04|20:10

0
Продам книги

www.olx.ua 199 Днепр

Продам книги. Состояние хорошее. Цена за все книги. По всем остальным вопросам обращаться по телефону

21.04|08:00

0
Продам книги

www.olx.ua 40 Глухов

Продам книги в хорошем состоянии. Две на русском языке и одна на мові. Книги очень интересные ,ребенок читал с удовольствием

22.04|12:20

0
Продам книги

www.olx.ua 25 Кропивницкий

Продам женские романы. Состояние отличное. Книги для души, о любви. Отправлю. Цена указана за одну.

22.04|14:29

0
Продам книги все за 150 грн.

www.olx.ua 150 Лубны

Книги новые.Смотрите другие мои объявления, задавайте вопросы всем с радостью отвечу. Спасибо всем. Цена указана за все книги.

22.04|17:06

0
Продам книги

www.olx.ua 20 Николаев Жовтневый

Продам книги в хорошем состоянии по договоренной цене. По всем вопросам обращайтесь в ЛС или по номеру

22.04|17:06

0
Продам книги

www.olx.ua 150 Любешов

Продам книги в ідеальному стані.За всі 150 грн.

23.04|09:05

0
Продам книги

www.olx.ua 15 Кривой Рог

Каждая по 15 грн. И Ильф,Е.Петров "12стульев. Золотой теленок"1993г.570 стр., А.Дюма "Две Дианы" 1993г. 540 стр., Мопассан "Милый друг"1983г.400стр., Б.Смолл"Колдунья моя"2000г.413стр., Мопассан "Монт-Ориоль.Сильна как смерть" 1992г.460 стр., Л.Гольдберг "Скандалы"1995г.460 стр.

23.04|19:31

0
Продам книги

www.olx.ua 50 Чернигов

продам новые книги "Декорирование стола овощами и фруктами" и "Классические и современные стрижки по отдельности,или за две 50грн. на подарок идеальный вариант.

23.04|22:38

0
Продам книги

www.olx.ua 55 Киев

Продам книги из личной библиотеки: классическая литература, сказки, словари, учебная литература. Полный список высылаю по запросу в личку. Цена договорная.

24.04|12:31

0
Продам книги

www.olx.ua 20 Херсон

продам книги ( образование, исскуство, компютерная техника)

24.04|18:49

0
Продам книги

www.olx.ua 150 Крыжановка

Продам книги-Золотая энциклопедия хозяюшки и большая народная энциклопедия консервирования. Плотные красочные обложки. В отличном состоянии. Высылаю любым видом почты.

25.04|23:12

0
Продам книги

www.olx.ua 250 Гуляйполе

Энциклопедия "Мир на ладони" (О странах и континентах нашей планеты)

26.04|10:55

0
Продам книги.

www.olx.ua 300 Софиевская Борщаговка

Коктейли со всего света.Подарочное издание.Мелованая бумага.Иллюстации.Описаны вкусовые особенности каждого коктейля.Автор.Петер Борман.Магистр "Ордена барменов"1997.Состояние идеальное.

26.04|14:22

0
Продам книги!

www.olx.ua 50 Киев

Книги в отличном состоянии. По 50 грн каждая

26.04|16:05

0
Продам книги

www.olx.ua 400 Запорожье

Александр Беляев сборник сочинений в восьми томах.1963год.В хорошем состоянии.

26.04|17:21

0
Продам книги

www.olx.ua 299 Черкассы

Продам книги в отличном состоянии!!! Цена за ВСЕ книги!

26.04|17:22

0
Продам книги

www.olx.ua 45 Киверцы

Подробности по телефону...

27.04|09:46

0
Продам книги

www.olx.ua 120 Чернигов

Продам две абсолютно новые книги, историческо-приключенческого жанра, замечательной писательницы Симоны Вилар: "Ловушка для орла" и её продолжение "Фея с островов" за символическую цену - 120 грн за две книги. Книги даже не открывались.

29.04|15:36

0
Продам книги

www.olx.ua 60 Новая Каховка

Продам книги.Цена за шт. Высылаю.

30.04|10:56

0
Продам книги б/у

www.olx.ua 500 Киев

Продам книги, 500 грн за все Дарницкий район.

01.05|19:34

0
Продам книги

www.olx.ua 15 Новоград-Волынский

Книги в мягкой обложке. В хорошем состоянии.

03.05|06:44

0
Книги продам

www.olx.ua 40 Вышгород

Продам книги в отличном состоянии

03.05|09:37

0
Продам книги

www.olx.ua 1000 Николаев

Пушкин, Мопассан, Толстой, Некрасов и много много много других. За все книги 1000 грн

03.05|16:22

0
Продам книги

www.olx.ua 30 Першотравенск

Продам книги по 30 грн. каждая, в хорошем состоянии, все можно за 120 грн: - Шарлотта Бронте "Джейн Эйр" -Лион Фейтвангер "Безобразная герцогиня", "Лже-Нерон" - "Комната с гобеленами"-английская готическая проза (фантастика) - Уилки Коллинз "Лунный камень" - Генри Хаггард "Клеопатра"

03.05|21:06

0
Продам книги

www.olx.ua 200 Богодухов

4 тома, состояние отличное

04.05|17:29

0
Продам книги

www.olx.ua 50 Енакиево

Продам книги о жизни и смерти Дианы. В твердом переплете 150 р. В мягком 50 р.Состояние отличное. НЕ ПЕРЕСЫЛАЮ! Viber + 380 - Показать номер - .

05.05|23:01

0
Продам книги

www.olx.ua 100 Мелитополь

Книги позновательные интересные

06.05|12:32

0
Продам книги

www.olx.ua 50 Сумы

Продам книги в хорошем состоянии

07.05|18:02

0
Продам книги

www.olx.ua 23 Горловка

продам много книг по 50 руб . библию1939 года издания -1000руб

08.05|01:07
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления