поиск книг и журналов по запросу "Математика для инженера,економиста" в городе Харьков

0
Математика.Експресс-підготовка до ЗНО.Є.П.Нелін.

www.olx.ua 50 Харьков

ЗНО 2010. Математика. Експрес підготовка. Автор: Нелін Є.П. Посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики і відповідає формату та програмним вимогам ЗНО-2010. Усі опорні факти шкільного курсу математики подано у формі таблиць, які містять основні теоретичні положення кожної теми й основні алгоритми та прийоми розвяування відповідних задач. Наведені тестові завдання аналогічні тим, що пропонуються на ЗНО. Для низки з них даються розвязання та коментарі; завдання для самостійної роботи супроводжуються відповідями. Також подано тести, що пропонувалися на ЗНО з математики у попередні роки, для яких також наведені відповіді. Призначено для випускників шкіл, абітурієнтів, студентів педагогічних вузів, учителів математики. Пропонований посiбник призначений для ефективноi пiдготовки до зовнiшнього незалежного оцiнювання (ЗНО) з математики. Посiбник написано автором на основi багаторiчного досвiду використання тестових технологiй у навчальному процесi та при вiд6орi майбутнiх студентiв. Структура навчального посiбника вiдпо-вiдаe формату та програмовим вимогам ЗНО з математики. У книзi наведено основнi onopнi факти з роздiлiв, що входять до програмових вимог: числа та вирази; рiвняння та нерiвностi; функцii; елементи комбiнаторйки, початки теорiii ймовiрностей та елементи статистики; планiме-трiя; стереометiя. Наводяться приклады тестовых завдань та iх розвязанпя, заедания для са-мocmiйноi роботы. В окремому роздiлi посiбника подано вapiaнm тесту, який пропонувався пiд час ЗНО з математики в 2008 р., та eapianm тесту за специфiкацiею 2009 р.; наведено також зразки бланкiв вiдновiдей. Оплата производится на карточку Приватбанка Доставка - Новая Почта (оплата услуг транспортной компании при получении).

12.09|19:14

0
Учебник/Пособие ЗНО, укр.мова,укр.літ,математика/Довідник(10-11 класс)

www.olx.ua 10 Харьков

Учебник/Пособие для ЗНО, укр.мова, укр.літ, математика/Довідник / Підручник (10-11 класс) Всё в очень хорошем состоянии. По доп. вопросам пишите в личку. При покупке нескольких уступлю!

07.09|21:52

0
Учебная литература. Математика, немецкий, основы здоровья

www.olx.ua 100 Харьков

Математика энциклопедия тестовых заданий 120 грн Немецкий Hallo freunde! Сотникова 100 грн Основы здоровья 70 грн Только Харьков. Оплата при встрече

21.11|10:17

0
Куплю дорого НАУЧНЫЕ КНИГИ. История, философия, математика, физика...

kharkov.ukrgo.com 30082018 Харьков

Куплю дорого НАУЧНЫЕ издания. КНИГИ по истории, философии, математике, физике... Академические собрания сочинений, серийные издания. Научно-популярную литературу. тел. 0978272906 knigkin@inbox.ru

31.08|05:55

0
    підручник зовнішнього незалежного оцінювання, математика, тренувальні тести  (продам)

www.board.com.ua 44 Харьков

Продам книгу підручник зовнішнього незалежного оцінювання, математика, тренувальні тести. Удовлетворительное состояние издания (пользованная, но в удовлетворительном состоянии). Смотрите оригинальные фотографии. Вы покупаете предмет, который видите на фото и в описании. Внимательно ознакомьтесь с условиями доставки и оплаты. Оплата предмета покупателем в Украине с одновременной доставкой покупателю предмета возможна наложенным платежом почтовыми службами «Новая почта» или «Укрпочта». В этом случае сообщите свои реквизиты для получения. Доставка не в Украину может быть осуществлена почтовой службой «Delivery». При этом предварительная оплата может быть осуществлена в системе PayPal. Стоимость доставки в различные страны определяется дополнительно перед отправкой и может быть сообщена покупателю. Доставку покупателю в Украине и не в Украине оплачивает покупатель. Иные способы оплаты и доставки обсуждаются. Предмет будет качественно упакован и доставлен, согласно полученным реквизитам. Все вопросы задаются до покупки. Удачи Вам!

03.12|11:42

История Ваших запросов

Дата добавления