поиск книг и журналов по запросу "Книга право історія украіни китайский право" в городе Львов

  • >> Следующая

0
Цивільне право України. Академічний курс. У 2 томах. б/у

www.olx.ua 100 Львов

Цивільне право України. Академічний курс. У 2 томах. В учебнике собраны все необходимые материалы для изучения такой важной страницы правоведения как гражданское право. Он разработан на основе фундаментальных документов и работ по гражданскому праву и откорректирован в соответствии с последними изменениями гражданского законодательства Украины с 1 июня 2006 г. В этом учебнике собраны основные положения гражданского права и гражданские отношения, высветлены все проблемы, связанные с воплощением и защитой гражданского права. Отдельное внимание уделено вопросам права собственности, в том числе – и права на интеллектуальную собственность. Второй раздел рассматривает самые основные виды договоров и обязательств, которые регулируются гражданскими правами человека и гарантируют их. Книга подойдет не только студентам юридических факультетов, но и всем остальным, кто желает поближе познакомиться со своими правами и использовать их в дальнейшей жизни.

06.06|23:54

0
Право на чари - Терри Пратчетт

www.olx.ua 70 Львов

Книга нова. Розпродаж товарних запасів магазину Нова Пошта / Укрпошта / Самовивіз у Львові Написаний у тонкій сатиричній манері роман «Право на чари» – це своєрідна спроба відомого своїми інтелектуальними головоломками Террі Пратчетта розхитати типовий для фентезі поділ магії на «високу чоловічу» і «приземлену жіночу». Це також своєрідний маніфест рівноправ’я – кожен і кожна в Дискосвіті має право творити правдиві чари. Кажуть, справжнім чарівником може стати восьмий син восьмого сина, та що як восьмою дитиною виявиться дівчинка? Доньці коваля Ескарині несподівано судилося стати першою у Дискосвіті чарівницею. Тепер їй доведеться вчитися контролювати свою силу, а також штурмувати стіни Невидної академії для чарівників, де ще ніколи не навчалися дівчата.

19.07|22:52

0
Історія України

www.olx.ua Львов

Обміняю на сучасну літературу, бажано художню Або продаж за 100 грн.

05.05|02:20

0
Історія України

www.olx.ua 60 Львов

ЗНО 2018 історія України

13.05|09:24

0
Історія України

www.olx.ua 50 Львов

Ю.А. Мицик О.Г. Бажан В.С. Власов Історія України 2010

02.07|15:14

0
І. П Крипякевич. Історія України. Львів, Світ, 1990, 520 с. (укр.)

besplatka.ua 250 Львов

І. П. Крипякевич. Історія України. Львів, Світ, 1990, 520 с. Серія " Памятки історичної думки України". Для усіх зацікавлених вітчизняною історією. Українською мовою. Тверда обкладинка. Формат звичайний. Стан нової книги. Не читана. Без дефектів. Фото реальні. Додаткові фото за бажанням. Пересилаю по Україні НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги; суму передплати віднімаю від ціни. З укрпоштою - при повній передоплаті вартості товару. Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати. Доставка товару за рахунок покупця. Без передплати не пересилаю. Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, мовознавчої, історичної так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте. Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обовязково і швидко. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

17.04|09:56

0
Зошити географія/історія України/англійська мова/ музичне мистецтво

www.olx.ua 20 Львов

Чисті зошити! В чудовому стані! Уточняйте ціни. Дивіться інші мої оголошення!

19.05|23:31

0
Дивовижна історія планети Земля. Книга польською мовою.

www.olx.ua 200 Львов

Переклад з французького видання. Видавництво *Рідерз дайджест*, Варшава, 2002 р., тверда палітурка, великий формат (303х235 мм), 320 стор., ілюстрації на кожній розгортці, відмінний стан. Книга складається з трьох розділів (крім досить об*ємного вступу): Виникнення всесвіту./ Історія Землі./ Історія людини. При необхідності можу вислати більше фото.

15.05|17:47

0
Продам книжку Історія Мистецтва

www.olx.ua 250 Львов

Продам чудову пізнавальну книгу як для дітей так і для дорослих. Красиво ілюстровані, реальні фото , змістовно переданий текст, тверда обкладинка.

18.05|18:46

0
Історія українського селянства. Нариси в 2-х томах.

www.olx.ua 400 Львов

Видавництво Національної академії наук України *Наукова думка*, Київ, 2006 р., тверда палітурка, формат 248х177, 632+656 стор. + вклейки з фото та ілюс. Книги в доброму стані.

23.05|16:07

0
Бевзенко С.П. Історія укр. мовознавства. К, Вища школа, 1991, 231 с.

www.olx.ua 150 Львов

Бевзенко С. П. Історія українського мовознавства. Історія вивчення української мови. Навчальний посібник для студентів-філологів спеціальності "Українська мова і література". Київ. Видавництво "Вища школа", 1991, 231 ст. Стан нової книги. Не читана. Без дефектів. Книга з домашньої бібліотеки. Охайне зберігання. Фото реальні. Додаткові фото за бажанням. Самовивіз можливий у Львові. Пересилаю по Україні НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги в обидві сторони; суму передплати віднімаю від ціни. З укрпоштою - при повній передоплаті вартості товару. Можлива доставка укрпоштою в якості листа, оскільки це друкована продукція. Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати. Доставка товару за рахунок покупця. Упаковка моя. Без передплати не пересилаю. В наявності багато літератури по вивченню української мови. Уточнюйте. Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, в повідомлення олх, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обовязково і швидко. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

25.05|14:54

0
Підготовка до зно з історії України

www.olx.ua 80 Львов

книга яка допоможе у підготовці до зно , продаю нову книгу нижче ніж за ціною собівартості

21.05|13:33

0
Книги з історії України

www.olx.ua 20 Львов

ЦІНА ВКАЗАНА ЗА ОДНУ КНИГУ 1. - 2. М.Є. Рожик, М.І. Ерстенюк, М.С. Пасічник, О.М. Сухий, І.І. Федик «Всесвітня історія. Новітні часи 1914-1945» 10 клас 3. Короткий довідник з історії України 4. А. Жуковський, О. Субтельний «Нарис історії України» 5. А. Лотоцький «Історія України» 6. М. Грушевський «Історія України» 7. - 8. С. Пивовар, А. Слюсаренко, С. Стельмах «Всесвітня історія. Новітній період 1900-1945» 10 клас та « Всесвітня історія. Новітній період 1945-1997» 11 клас 9. І. Крип‘якевич, М. Терлецький, П. Ісаїв, М. Дольницький «Історія України 10. Н.Р. Термінова «Історія України. Основні відомості шкільного курсу: дати, події, коментарі» 11. Ю. Вовк, С. Мадзей «Історія середніх віків» 7 клас 12. Ю. Вовк, С. Мадзей, В. Смолей «Історія України» 7 клас 13. - 14. М.Р. Литвин, К.Є. Науменко «Історія галицького стрілецтва» 15. В. Антонович «я Про козацькі часи на Україні» 16. - 17. Д. Донцов «Дух нашої давнини»

15.06|22:29

0
Законодавство України про працю

www.olx.ua 90 Львов

Науково-практичний коментар до законодавства України про працю. Стичинський, Зуб, Ротань. За деталями в приват.

01.07|03:25

0
Митці україни. екциклопедичний довідник. за ред. а.в. кудрицького.

besplatka.ua 80 Львов

Митці України. Екциклопедичний довідник. За ред. А.В. Кудрицького. К. Укр. енциклопедія. 1992 р. 848 с., іл. Палiтурка Тверда, Зменшений формат. До однотомника включено близько 5000 статей - коротких творчих біографій українських митців, діячів культури інших народів, життя та діяльність яких повязана з Україною. Cтан: Дуже добрий. УВАГА !!!! Покупець ПЕРШИЙ виходить на звязок і ел.листом повідомляє про готовність закінчення оборудки. При не підтвердженні покупки ЛОТ через ДОБУ буде перевиставлений. ОПЛАТА : Приват Банк карточка № Для покупців з інших країн: Western Union,системою "Мигом","Контакт або поштовим переказом. При переказі коштів ,за куплений ЛОТ, на рахунок ПРОДАВЦЯ (через банківське відділення, або в другий спосіб), ПОКУПЕЦЬ- СПЛАЧУЄ КОМІСІЮ ЗА БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ! УВАГА!!! Я не приймаю повернення на книги які відповідають опису і фото та не мають поліграфічного браку !! (про всі недоліки ,якщо такі є ,вказую в опису ЛОТА) Спеціально для любителів прочитати ( відсканувати ) і вимагати повернення коштів під надуманиими недолікоми повідомляю , що згідно закону України Про Захист прав споживачів "друковані видання" так само як і презервативи та зубні щітки після використання входят в "ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) . Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 Стан книг оцінюється по загальнопринятій системі: ВІДМІННИЙ - книга аккуратно прочитана (єдиний допустимий недолік - відсутність "треску" при відкриванні). ДУЖЕ ДОБРИЙ - наявність дрібних недоліків, помітних лише при ретельному огляді (дрібні потертості, незначні сліди висохшої вологи, нежирні подкреслення тексту простим олівцем і т. п. ). ДОБРИЙ - книгою користувались (допускаються потертості, невеликі плями, акуратно підклеєні розриви і т.п.) ЗАДОВІЛЬНИЙ - книгою активно користувались, в результаті чого сильно постраждав її зовнішній вигляд (сильна потертість, жирні або чорнильні плями, разірвані та вклеєні листи, разірваний корінець, відсутність форзаців і т. п.) ПОГАНИЙ - більш серйозні недоліки. Відмітки магазінов - ціна, інвентарний номер, наклейка з штрихкодом і т.п. не являються недоліками, впливаючими на оцінку стану книги

07.05|16:58

0
Основи конституційного процесуального права України Лисенков СЛ

www.olx.ua 35 Львов

Навчальний посібник Основи конституційного процесуального права України Лисенков СЛ 2007. Стан нового.

23.05|03:54

0
Збірник творів Леніна. Київ, Політвидав України, 1981, 541 с. (укр.)

besplatka.ua 100 Львов

Збірник творів Леніна. Київ, Політвидав України, 1981, 541 с. Акдемія педагогічних наук срср. Для учнів середніх шкіл та закладів профтехосвіти. Українською мовою. Тверда обкладинка. Формат звичайний. Б/в, стан задовільний. Цілісність збережена. Без дефектів. Фото реальні. Додаткові фото за бажанням. Пересилаю по Україні НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги; суму передплати віднімаю від ціни. З укрпоштою - при повній передплаті (з врахуванням вартості доставки). Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати. Доставка товару за рахунок покупця. Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, історичної, мовознавчої так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте. Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обовязково і швидко. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

17.04|09:56

0
Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України

besplatka.ua 380 Львов

Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920-1939 рр. Пропоноване видання присвячене постаті провідного діяча українського визвольного руху ХХ століття Романа Шухевича (1907–1950). Через його життя та діяльність читач може виразно відчути дух тієї унікальної доби національного відродження та боротьби українців західноукраїнських земель у 1920–1939 рр., що мала вирішальне значення для поступування визвольної боротьби українського народу у подальші роки. Публікація незнаних та малознаних досі документів, спогадів, нарисів, інтерв’ю, газетних публікацій, світлин про Романа Шухевича дозволяють об’єктивно розкрити його життєвий шлях та актуалізувати чимало питань, які вирішуються на сучасному етапі українського державотворення. Більшість текстів публікується за матеріалами державних, громадських і приватних архівів та книгозбірень, частину – передруковано з важкодоступних видань. Книга супроводжується науково-довідковим апаратом. Для істориків, дослідників новітньої історії України,

01.05|15:24

0
Стівен Гокінг (Хокінг) "Найкоротша історія часу"

www.olx.ua 100 Львов

Найкоротша історія часу вперше побачила світ 1988 року й чотири роки була у списку бестселерів "The Sunday times". Пояснити суть найскладніших наукових теорій зрозумілою мовою за допомогою єдиної формули - задача, підвладна лише Гокінгу

20.04|01:02

0
Коні та поні. Книга польською мовою. Книга на польском языке.

www.olx.ua 500 Львов

Все про коней і поні в одній книзі. Текст, поданий в доступний спосіб доповнений численними фото та ілюстраціями. Описані всі основні раси, типи, масті. Інформація про застосування коней. Подається історія та анатомія коня. Годування, догляд, екіпірування, тренування їзди верхом та багато ін. При бажанні покупця вишлю ще додаткові фото. Варшава, 2006 р., тверда палітурка, великий формат (277 х 225 мм), 384 стор. Автор: Tamsin Pickeral, переклад з англійської.

18.04|03:28

0
Книга Водоросли. Книга Пихтовое масло. Фукус.Ламинария.Хлорелла.

www.olx.ua 50 Львов

Книги о здоровье на 60 страниц. Цена за две. Можно купить отдельно.

03.06|15:48

0
Книга

www.olx.ua 120 Львов

Книга нова,для продажу

01.04|23:25

0
Книга

www.olx.ua 50 Львов

Продаю книгу про мистецтво. 1982р.

02.04|17:47

0
Книга

www.olx.ua 50 Львов

Чудові книги з багатьма корисними порадами. 50 грн за кожну, якщо братимете всі 5, то продам за 200 (а не 250 грн).

03.06|19:06

0
Книга

www.olx.ua 50 Львов

Цікава книга Люко Дашвара ідеї якої неможливо відірватись

14.06|04:57

0
Книга

www.olx.ua 100 Львов

Книга Юлии Высоцкой, бумага глянцевая . Есть недостаток ( на фото)

03.07|23:32

0
Книга Фен шуй на кухне

www.olx.ua 75 Львов

на фото есть описание. Книга в очень идеальном состоянии.

03.04|01:54

0
Книга.Стартап за 100$.

www.olx.ua 260 Львов

Продаю багато різних речей у звязку з переїздом.

03.04|20:00

0
Книга по ремонту ВАЗ

www.olx.ua 50 Львов

Руководство по ремонту ,эксплуатации, обслуживанию: ВАЗ-2112. ВАЗ-2110. ВАЗ-21103. ВАЗ-2111 Двигатели 8-ми и 16-ти клапанные с системой распределенного впрыска топлива и карбюраторный.Цветные схемы электрооборудования Тел 985 - Показать номер - 630 - Показать номер -

12.04|19:18

0
Антикварная книга

www.olx.ua 1000 Львов

Продам стару, рідкісну, цікаву історичну книгу 1951р. друковану в Мюнхені Німеччина. Книга в доброму стані з картою.

15.04|18:16

0
Книга ! Італія !

www.olx.ua 599 Львов

Розкішна антикварна книга. Стан відмінний.

21.04|05:01

0
Дитяча книга

www.olx.ua 20 Львов

Книга цікавих казок Олени Пчілки, Івана Франка, та інших українських авторів.

25.04|20:48

0
Книга ! Космогонія !

www.olx.ua 350 Львов

Найвищий злет філософської думки ! Книга для істинно вільних умів !!!

01.05|06:51

0
Книга-картина.

www.olx.ua 555 Львов

Картина : полотно, 40÷70.

29.05|19:56

0
Книга, акція

www.olx.ua 160 Львов

Стан новий, пересилаю

30.05|13:23

0
Книга кулінарна

www.olx.ua 520 Львов

Новорічна кулінарна книга Ектора Хіменес-Браво!!!

27.06|11:29

0
Книга Материаловедение

www.olx.ua 50 Львов

Тверда обкладинка 384ст 1986р

03.07|19:10

0
Книга на английском, серия

www.olx.ua 90 Львов

Хочу продать книги, что приобрела за границей. Три книги и плакат внутри. Язык английский. Торг уместен.

27.03|02:17

0
Книга.Стартап без помилок.

www.olx.ua 210 Львов

Продаю багато різних речей у звязку з переїздом.

03.04|20:00

0
Книга роман бестселлер

www.olx.ua 50 Львов

Стан нової..дуууже цікава.Перешлю

05.04|19:50

0
Книга Дітям про бізнес

www.olx.ua 80 Львов

"Кіра й таємниця бублика". Дуже цікаво дітям про бізнес у художній формі.

17.04|23:23

0
Книга. Картина. Польща.

www.olx.ua 50 Львов

Авторська робота польського живописця початку минулого століття. Оригінальний підпис та рама. Стан відмінний. Полотно, олія, 40×70. Можливо краківська школа.

21.04|08:20

0
Книга Автомобили Жигули

www.olx.ua 20 Львов

Книга "Автомобили Жигули ВАЗ 2101- 13 Устройство и ремонт ", издат-во "Транспорт", 1990 г., ., 240 стр. В мягкой обложке В руководстве описаны модификации ВАЗ 2101, ВАЗ 2102, ВАЗ 21011 - 21013. Предназначено для инженерно-техн. работников СТО, автохозяйств, ремонтных мастерских. Дано описание техобслуживания и ремонта на базе готовых запчастей, имеются перечни возможных неисправностей и рекоменд. по их устранению, указания по разборке, сборке и регулировке. Имеются схемы и рис. основных узлов. 20грн недостаток первые 13 страниц имеют повреждение осталась в гараже от прежнего владельца может кому пригодится цена символическая Лучше пишите отвечу или перезвоню

27.04|01:21

0
Книга Н.Г Помяловскаго 1912р

www.olx.ua 300 Львов

Другий том Книги Н.Г Помяловскаго 1912р

29.04|05:23

0
Книга. Мрій правильно.

www.olx.ua 90 Львов

Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти.... Книжка в хорошому стані

02.05|13:00

0
Книга Виктория Александр

www.olx.ua 10 Львов

На фото видно недостатки

13.05|01:06

0
Книга, книги, книжка

www.olx.ua 60 Львов

Навіть не відкривалась

19.05|15:39

0
Книга the son of the wolf на английском

www.olx.ua 80 Львов

Книгою не користувалася. Нова, у відмінному стані

20.05|02:55

0
Книга. Моцарт і Прага.

www.olx.ua 270 Львов

Книга формата 28 х 24 см. в коленкоровому переплеті. Видавництво АРТИЯ, Прага, 1960. Багато іллюстрацій кольорових і чорно-білих. Описи на німецькій мові.

22.05|14:38

0
Книга Полная энциклопедия смс

www.olx.ua 30 Львов

Книга "Полная энциклопедия смс" издательство "КСД" 347с

24.05|09:18
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления