поиск книг и журналов по запросу "Книга Оригами" в городе Ужгород

0
Книга

www.olx.ua 100 Ужгород

Очень интересные рассказы, красиво иллюстрированая. Книга в отличном состоянии

18.08|11:19

0
Книга

www.olx.ua 80 Ужгород

Мотивуюча книга українською мовою

15.09|09:48

0
Книга Украшения из бисера

www.olx.ua 40 Ужгород

Книга"Украшения из бисера". Пошагові інструкціі та схеми виготовлення прикрас з бісеру.

30.06|10:46

0
Книга Corel Draw 10

www.olx.ua 30 Ужгород

Corel Draw 10 художнику. Corel photo-paint 10. Corel texture 10. Александр Шапошников.

30.06|19:54

0
Книга Дэн Браун - Точка Обмана

www.olx.ua 40 Ужгород

Много схожих книг подобной тематики (смотрите мои лоты). Если есть вопросы по книгам не стесняйтесь, задавайте. Высылаю наложенным платежом, без предоплаты. Предложение действует только до 26 июля. После этого лот снимается с продажи.

24.07|07:34

0
Книга Гравця Dungeons & Dragons (Players Handbook 5e) українською

www.olx.ua 400 Ужгород

Книга Гравця - основний та незамінний інструмент в руках гравця Dungeons & Dragons 5-ої (найновішої) редакції гри. У цій книзі зібрана уся інформація, необхідна гравцеві для створення власного персонажа для участі у найпопулярнішій настільній рольовій грі (RPG), а також правила по розвитку, спорядженню, магії, битвах та подорожах. Як грати? Основний принцип простий: один із гравців бере на себе роль ведучого, а інші учасники створюють персонажів, що стануть основними героями пригоди, яку він для них підготував. Єдине обмеження - ваша фантазія. Одиниці виміру були модифіковані, щоб полегшити ігровий процес для українських гравців: фути - в метри, милі - в кілометри, фунти - в кілограми, галони в літри, градуси Фаренгейта - в Цельсія і т.д. УТОЧНЯЙТЕ НАЯВНІСТЬ. Книги досить швидко розбирають, а оскільки тиражі маленькі - наступну партію доводиться чекати 2-3 тижні. Фото у кращій якості: https://bit.ly/2Wkeig8 pdf-семпл для ознайомлення: https://bit.ly/2WBAk32 Листи персонажа: https://bit.ly/2KyiirS Увага: Немає офіційного перекладу та видання D&D українською. Ця версія - переклад команди фанів. Також з метою зменшення вартості друку було прийнято рішення переробити верстку під чорно-білий дизайн (хочеться, щоб D&D був доступним). ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ: Обкладинка: тверда (PUR-клей), кольорова К-сть сторінок: 284, ч/б Папір сторінок: 115 г/мм, матовий журнальний Доступні книги Dungeons & Dragons українською: Players Handbook: http://bit.ly/2GRnPXh Dungeon Masters Guide: http://bit.ly/2YeGg2F Monster Manual: http://bit.ly/2SUabqP Стартовий Набір: http://bit.ly/2MuSpJR Питання та відповіді (Q&A): Q: Чому 400 грн? A: Любительська команда не може дозволити собі друкувати великим тиражем, а на малі тиражі вартість друку значно вища. Проте хочемо зауважити, що оригінальне видання коштує 1300 грн, а неофіційне російське - в районі 800 грн . Q: Чому ч/б друк? Де кольорові ілюстрації? A: Чорно-білий друк зменшує вартість. Наша ціль - зробити D&D українською більш доступним широкому загалу, тому чимось доводиться жертвувати. Q: Мені не подобається переклад і термінологія! A: Таке трапляється і це чудова тема для дискусій, адже на тему перекладів можна довго сперечатись. Але маємо що маємо, усім не догодиш. Найкращий переклад - це мова оригіналу, як не крути.

11.08|23:56

0
Книга. К. Паустовский "Время больших ожиданий".

www.olx.ua 40 Ужгород

Повесть, рассказы. Издательство 1977 г. Твердый переплет.

24.08|14:36

0
Книга Жорж Сименон "Мой друг Мегрэ"

www.olx.ua 29 Ужгород

Книга французского писателя. Отправка Новой почтой или личная встреча в Ужгороде.

05.10|13:42

0
Книга "Легендарные драгоценности"

www.olx.ua 380 Ужгород

Книга "Легендарные драгоценности". Очень красивое, дорогое издание. Отпечатана на глянцевой бумаге. Оснащена цветными, фотографиями знаменитых, уникальных и легендарных драгоценностей мира. Содержит их описание и историю, которая зачастую неразрывно связана с историей царских и королевских династий. Формат: высота 26,5см., ширина 20,5см., 160 страниц. Книга в отличном состоянии, подойдет для подарка. Смотрите другие мои объявления, там есть еще интересные книги.

20.09|12:11

История Ваших запросов

Дата добавления