поиск книг и журналов по запросу "Все про тварин" в городе Киев

1
Книга Усе про тварин

www.olx.ua 50 Киев

Книга дитяча, у чудовому стані.

30.01|11:33

0
Енциклопедія тварин

www.olx.ua 150 Киев

Состояние новой, только на первом листе царапина-так и покупали.

14.04|12:31

0
Казки про тварин. 1979

www.olx.ua 50 Киев

Казки про тварин. Серія: Українська народна творчість Видавництво: К.: Наукова думка Палітурка: твердий картон; 574 стор.; 1979 г. Формат: 60х90 1/16 Мова: українська Підготовлено Інститутом Мистецтвознавства, Фольклору та етнографії ім. М. Т. Рильського. Упорядник І. П. Березовський. "Казки про тварин" - шістнадцята книга в серії "Українська народна творчість". Том містить найбільш типові для української казкової традиції художні зразки так званого твариного епосу. Казки цього циклу займають помітне місце в оповідальній творчості усіх народів світу.

31.03|14:54

0
Л. Подобєд. Комбікорми і суміші для молодняка сільгосп. тварин

www.olx.ua 20 Киев

потрібен незначний ремонт. Київ "Урожай" 1994 р. Зміст: 1. Загальна характеристика сировини для виготовлення комбікормів і кормосумішей 2. Способи підготовки зерна перед вживанням його у комбікорми 3. Шдяхи забезпечення молодняка тварин біологічно активними речовинами 4. Класифікація замінників молока 5. Склад, поживність та ефективність використання замінників молочних кормів для жуйних 6.Замінники молока для поросят 7. Перспективні технології замінників 8. Комбікорми - передстартери (для поросят, птиці, жуйних) 9. Комбікорми - стартери (для телят, ягнят, у свинарстві, для птиці)

20.01|10:17

0
Книга "Науково-практичні рекомендації з утримання лабораторних тварин"

www.olx.ua 199 Киев

www.bms.kiev.ua - Біомодельсервіс Основні аспекти Рекомендації містять найважливіші відомості про сучасні вимоги з утримання лабораторних тварин та загальні прийоми роботи з ними. А також є посібником з практичної роботи з лабораторними тваринами для фахівців медико-біологічного профілю. Запропоновані рекомендації розроблені з метою: - забезпечення належних умов для нормального фізіологічного розвитку лабораторних тварин і стану їх здоровя - одержання достовірних і відтворюваних експериментальних даних у дослідах з використанням лабораторних тварин - уніфікації вимог до професійної підготовки кадрів, фахівців з роботи з лабораторними тваринами - безпеки роботи з лабораторними тваринами - зменшення кількості лабораторних тварин, які використовуються в експериментах - дотримання принципу гуманного відношення до лабораторних тварин. Заповляй через ОЛХ або через наш сайт

11.02|13:33

История Ваших запросов

Дата добавления

Похожие запросы

Другие ресурсы