поиск книг и журналов по запросу "Видавництво старого лева: 36 і 6 котів" в городе Киев

0
Детская книга. Видавництво Старого Лева

www.olx.ua 170 Киев

Книга новая, раскладывается в форме вертепа. тел + 380 - Показать номер -

26.10|11:24

0
Український правопис - Видавництво Право

sbo.ua 120 Киев

У сучасній редакції Українського правопису збережено підхід до мови як до знакової системи й суспільного явища. Правописна норма, з одного боку, ґрунтується на тісних зв’язках елементів сучасної мовної системи, що відображається на письмі, а з другого боку, — на дотриманні мовної традиції і на залежності від неї. Хоч уточнення й коригування орфографічних правил —це завдання насамперед професійних мовознавців, співтворцями Українського правопису є також широке коло освічених українців, чия писемна практика узвичаює те чи те написання. Пошук балансу між системними параметрами сучасної мови, з одного боку, й різночасовими прикметами української мовної традиції, з другого боку, — найскладніше із завдань, що поставали перед творцями національного правопису на кожному з етапів його розвитку. Нова редакція правопису є кроком до розв’язання цього завдання з позицій історичної й етнографічної соборності української мови й української нації.

21.11|06:50

0
Пазл, пазли видавництво Ранок, 113 деталей

www.olx.ua 50 Киев

Пазли в гарному стані, всв деталі на місці. Цікаво та пізнавально. Також є невеличка книжечка з цікавими фактами , з одноі сторони на рос мові, а з іншоі на укр. На першому фото зібраний пазл. Підходить дитинці від 5 років . Пазли дуже добре розвивають логічне мислення.Можу переслати. Всім дякую за увагу.

19.01|22:51

0
Український правопис - Видавництво Право - Книги, музыка, видео

kiev.freeads.in.ua 120 Киев

Український правопис Постанова Кабінету Міністрів України №437 від 22 травня 2019 р. Правопис складається з трьох підсистем: графіки (букв, якими позначають найтиповіші звуки), орфографії (закономірностей поєднання букв для передавання на письмі звукового образу української мови) і пунктуації (розділових знаків, за допомогою яких позначають змістове й інтонаційне членування висловленої думки).

21.11|20:03

0
Є.Войніч Роман Овод 1935 Видавництво Молодий більшовик Одеса

www.olx.ua 100 Киев

Состояние книги на фото. Отправляю Новой почтой, Укрпочтой. Наложенного платежа нет.

30.10|13:31

0
Книга вязання спицями, С.А. Крейн, видавництво "Техніка", 1968 год

www.olx.ua 257 Киев

Книга вязання спицями, видавництво "Техніка", 1968 год

28.11|06:35

История Ваших запросов

Дата добавления

Другие ресурсы