поиск книг и журналов по запросу "Іванишин П.В. - Національний спосіб розуміння в поезії" в городе Киев

0
Біла книга економічної політики України до 2030 року: національний і

www.olx.ua 100 Киев

Зміст І. Ініціативи та практичні кроки забезпечення економічного розвитку України ІI. Базові принципи та цілі економічної політики україни до 2030 року ІIІ. Модернізація економічної політики україни в умовах глобальної нестійкості ІV. Регіональний ресурс україни і нові можливості її економічного розвитку Книга містить пропозиції політичних рішень та науково обґрунтовані рекомендації забезпечення інклюзивного розвитку країни на основі подолання існуючих диспропорцій розвитку регіонів. Представлений документ розроблено за результатами наукових дискусій та круглих столів, які проходили з червня 2017 по квітень 2018 року в усіх регіонах України. У цих консультаціях взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, науковці та освітяни, представники інститутів громадянського суспільства, професійних об’єднань, бізнесу, ЗМІ, експерти міжнародних організацій. Аналіз проблем розвитку регіонів здійснювався на базі опитування 350 експертів з усіх регіонів України. «Біла книга економічної політики України до 2030 року: національний і регіональний виміри» базується на Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030» та враховує рекомендації Національного форуму «Україна 2030» (що проходив 14.06.2018 у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»).

22.12|13:51

0
Поезії і пісні з нотами Т.Майданович Калиновий птах

www.olx.ua 55 Киев

Поезії і пісні з нотами Т.Майданович Калиновий птах, книжка нова, великий формат, за підписом автора. Відправляю укрпоштою та новою поштою, маю відгуки на кідстафі та в контакті.

03.02|01:17

0
Тарас Шевченко Пророк. Поеми. Поезії. Нова Подарунок Подарок

www.olx.ua 100 Киев

Тарас Шевченко Пророк. Поеми. Поезії. Книга нова. Можна на подарунок. Об"єм 414 сторінок Твердый переплет. Передам из рук в руки на станции метро в Киеве, в Немешаево, Мироцкое Вышлю

25.01|16:26

0
Національний дендрологічний парк "Софіївка" 2007р. "Косенко І. С.

www.olx.ua 50 Киев

В книге рассказывается 210-летний период истории строительства, развития и сохранения дендрологического парка "Софиевка". Ознакомиться с этим шедевром Украины автор предлагает экскурсионным маршрутом, где по замыслу архитектора Людвика Метцеля, парк является наглядной иллюстрацией к отдельным частям поэм Гомера "Илиада" и "Одиссея", где, каждая композиция или малая архитектурная. Наложенным платежом не отправляю, отправка после оплаты или встреча Киев.

09.02|06:08

0
Олексій Довгий "Дихання вічності". Поезії

www.olx.ua 50 Киев

Олексій Прокопович Довгий — відомий український поет, заслужений діяч мистецтв України, найкращий український майстер у жанрі короткої форми поезії. Автор майже чотирьох десятків поетичних збірок, перекладач і гуморист. Він продовжує активно працювати. Його книжки видають сьогодні не лише в Україні, а й у Франції, Грузії, Чорногорії, Македонії, Румунії. За майже вісімдесят років свого життя Олексій Прокопович устиг чимало, проте не збирається зупинятися на досягнутому. Дихання вічності - розкішна збірка на 360 сторінок із перед­мовою лауреата Національної премії України імені Т.Г.Шевченка Леоніда Талалая «Неперебутність слова і думки». Зокрема він наголошує: «Слово Олексія Довгого виважене і мудре. Його ліричні медитації вирізняються лаконізмом та афористичністю. Думка висловлюється з такою легкістю і природністю, нібито народжується сама по собі і без будь–якого зусилля з боку автора, що засвідчує високий рівень таланту поета». Так просто в небі ластівка літа. ЇЇ життя — небесна висота. Людина ж тільки здійметься у небо — Уся земля до неї пророста. Справді, книжка О. Довгого створена, ніби на одному подиху, на високому мистецькому регістрі, вірші читаються легко, невимушено, вони надовго залишаються в пам’яті. Добре, що поезію поділено на цикли, своєрідні розділи, як от: «Доторки блискавки» (філософська лірика), «Витоки» (лірика отчого краю), «Живий дощ» (лірика природи), «Не перебудь, моя любове!..» (лірика кохання). У кожному циклі та розділі є своєрідні знахідки, цікавинки, родзинки, відкриття. Назва Дихання вічності: поезії Автори Олексій Довгий Видавець УкрІНТЕІ, 2008 Обсяг 371 стор. Розмір книги 11 х 18 см.

07.02|16:12

История Ваших запросов

Дата добавления