поиск книг и журналов по запросу "Кримінальний кодекс України.Кримінально процесуальний кодекс України" в городе Полтава

0
Підручник для підготовки до ЗНО з історії України. Гісем О.В

www.olx.ua 70 Полтава

Підручник для підготовки до ЗНО та ДПА з історії України. Для учнів та викладачів. Книга нова, майже не використовувалась.

26.09|06:18

0
Історія України 5 клас. О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко

www.olx.ua 80 Полтава

Продам Історію України (вступ до історії), 5 клас. О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко. Абсолютно нова.

28.07|19:12

0
Жінка і Держава. Кузич-Березовський. Історія України

www.olx.ua 50 Полтава

Роль жінки в житті нації та творенні держави переоцінити важко. Історія України знає багато славетних жінок, які доклали воістину титанічних зусиль, щоб утвердилась наша нація на своїй землі. Варто лише назвати імена королеви Олени-Ольги – дружини Ігоря, Індегерди – дружини Ярослава Мудрого, Анни – королеви й регентки Франції. Однак ми про них дуже мало, а то й зовсім не знаємо. Надіємось, що цю прогалину заповнить пропонована книга відомого вченого з діаспори Івана Кузича-Березовського, в якій читач віднайде незвичні для себе трактування як історичних подій, так і відомих історичних осіб. Для всіх, хто цікавиться історією України та розвитком української нації. Стан нормальний. Всі питання по переписці

12.08|09:49

0
Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України

dosug.inforico.com.ua 50 Полтава

Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України. Яценко С.С. Київ А.С.К. 2002р., 968с. Тв. пепепліт. Стан добрий, але є написи ручкою (фото).

21.08|10:30

0
Підручники з історії України для студентів вищих навчальних закладів

www.olx.ua 30 Полтава

Продам підручники для студентів ВНЗ. Історія України. новий Історія південних і західних слов*ян. новий Племена скіфського часу. новий Історія Полтавщини. новий Усі гетьмани України. новий Розкольницькі слободи у 18 столітті. новий . . . Пересылаю. Наложенного платежа нет. г. Полтава. По всем вопросам звоните, пишите.

07.09|02:08

0
Книга "Скарби України" (1991 р.) 192 стор. (б/у)

www.olx.ua 72 Полтава

Книга "Скарби України" (1991 р.) 192 стор. (б/у). В гарному стані. Є мікро-царапини на обкладинці. Щоб купити - натисніть "Купити з доставкою"

22.07|08:39

История Ваших запросов

Дата добавления