поиск книг и журналов по запросу "Тисяча років української суспільно- політичної думки 9 томах Дніпро 20"

  • >> Следующая

0
Юрій Левенець "Теоретико-методологічні засади української думки".

www.olx.ua 100 Киев

Для політологів, істориків, студентів. Книжка-раритет! Левенець, Юрій Анатолійович. Теоретико-методологічні засади української суспільно-політичної думки: проблеми становлення та розвитку: (Друга половина ХіХ - початок ХХ століття) (К., 2001).

14.05|12:45

0
Андрій Головко.Твори в 5-ти томах. К, Дніпро, 1976-77 рр. (укр. мовою)

besplatka.ua 220 Львов

Головко Андрій. Твори в 5-ти томах. Київ, Дніпро, 1976-1977 роки видання. Сторінок: 320 (1-ий том); 440 (2-ий том); 519 (3-ій том); 327 (4-ий том); 310 (5-ий том). Українською мовою. Тверда обкладинка. Формат звичайний. Стан книг новий. Не читані. Без дефектів. Характерна незначна жовтизна сторінок як наслідок впливу часу. Фото реальні. Додаткові фото за бажанням. Пересилаю по Україні НП або укрпоштою. З НП працюю при передплаті на банківську картку за транспортні послуги; суму передплати віднімаю від ціни. З укрпоштою - при повній передплаті (з врахуванням вартості доставки). Розгляну Ваші пропозиції стосовно оплати. Дивіться інші мої лоти. Є багато як науково-пізнавальної, історичної, мовознавчої так і художньої літератури для дітей та дорослих. Уточнюйте. Якщо виникають запитання, пишіть, будь ласка, сюди, оскільки не завжди є можливість якісно відповісти по телефону. На повідомлення відповідаю обовязково і швидко. Сподіваюсь на розуміння і порядність, від себе ці якості гарантую.

25.04|19:32

0
Продам Тлумачний словник української мови у 4 томах

www.olx.ua 150 Киев

Продам Тлумачний словник української мови у 4 томах у дуже гарному стані. Видавництво "Аконіт" Київ 1999 року.

27.03|21:18

0
Тисяча і одна ніч

www.olx.ua 40 Ровно

Тисяча і одна ніч. Вибрані казки та повісті. Переклад з арабської: Брояк Й.Й. та Рибалкін В.С. Видавництво: Дніпро, 1991, Київ, 512 ст. Книжка трохи постраждала під час переїзду.

19.07|17:48

0
Книга Тисяча і одна ніч

www.olx.ua 90 Киев

Ціна: 90 грн (договірна) Стан: 5/5 Мова: українська

19.04|22:53

0
Крипякевич І. Богдан Хмельницький. Серія Памятки історичної думки

besplatka.ua 45 Львов

Крипякевич І. Богдан Хмельницький. Серія Памятки історичної думки України. Упорядк. Р.Крипякевича. Львів Світ 1990г. 408 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат. Книга відомого історика, академіка АН УРСР І.П.Крипякевича (1886-1967) присвячена історичній ролі Богдана Хмельницького як керівника Визвольної війни українського народу 1648-1654 рр. Автор широко використав такі унікальні історичні документи, як літописи, щоденникові записи учасників та очевидців описуваних подій, а також польскі хроніки, царські грамоти, гетьманські універсали, малодоступні історичні дослідження. Автор всебічно висвітлює життя Богдана Хмельницького, перебіг та стан визвольної війни. На широкому історичному тлі проаналізовані питання організації запорізьких військ - їх численність, військові формування, озброєння, фортифікаційна майстерність, стратегія та тактика ведення бойових операцій. УВАГА !!!! Покупець ПЕРШИЙ виходить на звязок і ел.листом повідомляє про готовність закінчення оборудки. При не підтвердженні покупки ЛОТ через ДОБУ буде перевиставлений. ОПЛАТА : Приват Банк карточка № Для покупців з інших країн: Western Union,системою "Мигом","Контакт або поштовим переказом. При переказі коштів ,за куплений ЛОТ, на рахунок ПРОДАВЦЯ (через банківське відділення, або в другий спосіб), ПОКУПЕЦЬ- СПЛАЧУЄ КОМІСІЮ ЗА БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ! УВАГА!!! Я не приймаю повернення на книги які відповідають опису і фото та не мають поліграфічного браку !! (про всі недоліки ,якщо такі є ,вказую в опису ЛОТА) Спеціально для любителів прочитати ( відсканувати ) і вимагати повернення коштів під надуманиими недолікоми повідомляю , що згідно закону України Про Захист прав споживачів "друковані видання" так само як і презервативи та зубні щітки після використання входят в "ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) . Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 Стан книг оцінюється по загальнопринятій системі: ВІДМІННИЙ - книга аккуратно прочитана (єдиний допустимий недолік - відсутність "треску" при відкриванні). ДУЖЕ ДОБРИЙ - наявність дрібних недоліків, помітних лише при ретельному огляді (дрібні потертості, незначні сліди висохшої вологи, нежирні подкреслення тексту простим олівцем і т. п. ). ДОБРИЙ - книгою користувались (допускаються потертості, невеликі плями, акуратно підклеєні розриви і т.п.) ЗАДОВІЛЬНИЙ - книгою активно користувались, в результаті чого сильно постраждав її зовнішній вигляд (сильна потертість, жирні або чорнильні плями, разірвані та вклеєні листи, разірваний корінець, відсутність форзаців і т. п.) ПОГАНИЙ - більш серйозні недоліки. Відмітки магазінов - ціна, інвентарний номер, наклейка з штрихкодом і т.п. не являються недоліками, впливаючими на оцінку стану книги

29.03|02:32

0
Література 60-80х років

www.olx.ua 50 Ратно

Продам твори:В.Козаченко, А.Щолохов. А.Шиян, Ю.Смолич, А.Хижняк, П.Мирний, І.Франко, П.Тичина, Бичер С.Г.,Шекспир і т.п.

17.04|23:56

0
Загребельний П. Роксолана. Роман. Київ Дніпро 1988 р. 603 с

besplatka.ua 50 Львов

Загребельний П. Роксолана. Роман. Київ Дніпро 1988 р. 603 с. Палiтурка / переплет: Коленкорова, збільшений формат. Відомий український письменник Павло Загребельний відтворює події XVI століття, розповідає про дивовижну долю української дівчини Насті Лісовської. Її з односельцями захопив у полон татарський військовий загін. А далі - невільничий ринок, і юна красуня опиняється в гаремі турецького султана Сулеймана. Але вона не стала приниженою рабинею. Своїм незвичайним розумом, волею і вродою горда словянка бореться собі іншу долю. Вона запалила серце могутнього султана вогнем любові і незабаром стає його законною дружиною, Володаркою Сходу, відомою світу на імя Роксолана. Cтан: добрий, УВАГА !!!! Покупець ПЕРШИЙ виходить на звязок і ел.листом повідомляє про готовність закінчення оборудки. При не підтвердженні покупки ЛОТ через ДОБУ буде перевиставлений. ОПЛАТА : Приват Банк карточка № Для покупців з інших країн: Western Union,системою "Мигом","Контакт або поштовим переказом. При переказі коштів ,за куплений ЛОТ, на рахунок ПРОДАВЦЯ (через банківське відділення, або в другий спосіб), ПОКУПЕЦЬ- СПЛАЧУЄ КОМІСІЮ ЗА БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ! УВАГА!!! Я не приймаю повернення на книги які відповідають опису і фото та не мають поліграфічного браку !! (про всі недоліки ,якщо такі є ,вказую в опису ЛОТА) Спеціально для любителів прочитати ( відсканувати ) і вимагати повернення коштів під надуманиими недолікоми повідомляю , що згідно закону України Про Захист прав споживачів "друковані видання" так само як і презервативи та зубні щітки після використання входят в "ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) . Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 Стан книг оцінюється по загальнопринятій системі: ВІДМІННИЙ - книга аккуратно прочитана (єдиний допустимий недолік - відсутність "треску" при відкриванні). ДУЖЕ ДОБРИЙ - наявність дрібних недоліків, помітних лише при ретельному огляді (дрібні потертості, незначні сліди висохшої вологи, нежирні подкреслення тексту простим олівцем і т. п. ). ДОБРИЙ - книгою користувались (допускаються потертості, невеликі плями, акуратно підклеєні розриви і т.п.) ЗАДОВІЛЬНИЙ - книгою активно користувались, в результаті чого сильно постраждав її зовнішній вигляд (сильна потертість, жирні або чорнильні плями, разірвані та вклеєні листи, разірваний корінець, відсутність форзаців і т. п.) ПОГАНИЙ - більш серйозні недоліки. Відмітки магазінов - ціна, інвентарний номер, наклейка з штрихкодом і т.п. не являються недоліками, впливаючими на оцінку стану книги

20.04|00:35

0
100 років Одеській кіностудії

www.olx.ua 90 Киев

Присвячена відомій українській кіностудії, за багаторічну історію якої створено велику кількість популярних фільмів. Одеська кіностудія художніх фільмів організована у 1919 році на основі кількох приватних виробництв (“Мірограф” (1907), “Мізрах” (1914), кінофабрика К. Борисова та кінофабрика Д. Харитонова). На кіностудії свою творчу діяльність розпочав О. Довженко (фільми “Звенигора”, “Арсенал”), працював Л. Курбас (“Шведський сірник”), художник і режисер І. Кавалерідзе (“Злива”), відбулося творче становлення К. Муратової, тут працювали актори М. Заньковецька, Н. Ужвій, Г. Юра та багато інших.

22.05|07:17

0
Україна 5-ть років Незалежності

www.olx.ua 100 Луцк

Нова книга Україна 5-ть років Незалежності

10.06|08:48

0
Найкраща книга для читання від 1-3 років

www.olx.ua 140 Николаев

Книга новенька. Книга заслуговує на те , щоб бути в домашній бібліотеці . Див. мої оголошення інші можливо Вас ще щось зацікавить. Пересилка можлива за рахунок покупця.

22.06|08:18

0
Кулінарна книга для батьків. харчування дітей від 1 до 7 років

www.olx.ua 35 Днепр

Кулінарна книга для батьків. харчування дітей від 1 до 7 років. Динилова Н.А. 2007год. смотрите другие мои объяления!

26.03|21:09

0
Валентин Терлецький Кілька років зими фантастика фентезі

www.olx.ua 50 Запорожье

чудова книжка сучасного письменника продаж у зв*язку з далеким переїздом, з автографом

17.06|10:06

0
Дубинский Илья Портреты и силуэты Киев "Дніпро"

besplatka.ua 30 Одесса

В книгу ветерана Червонного казачества Ильи Дубинского вошли произведения о том, что видел, пережил и сберег в своей памяти писатель. Он рассказывает о легендарном командире Червонного казачества Виталии Примакове, о прославленных командирах И. Якире, Н. Кропивянском, Ф. Жмаченко, С. Туровском и др. Завершает книгу известная док.повесть о гражданской войне Трубачи трубят тревогу и очерки воспоминания о И. Кулике, Ю. Смоличе, П. Вершигоре.

15.04|13:34

0
Народні усмішки.Анекдоты, шутки, остроты, небылицы,"Дніпро"1986 р.

www.olx.ua 80 Харьков

Издательство: К.: Дніпро Переплет: твердый; 312 страниц; 1986 г. Збірка давніх народних анекдотів та смішних історій, книга з циклу "Народна творчість". Анекдоти, жарти, дотепи, бувальщини, небилиці. Малюнки Анатолія Василенка. Ключевые теги: Василенко Анатолій

23.07|03:31

0
Літературно-художній журнал "Дніпро"

www.olx.ua 15 Тернополь

Продам свої літературно-художні журнали "Дніпро" (2012 рік). Багато цікавого чтива. Зміст можна побачити на фото. Ціна 15 грн/ шт

20.05|00:59

0
Левченко "Валеологія щодня. 5-6 років" для вихователя ДНЗ

www.olx.ua 49 Харьков

Левченко "Валеологія щодня. Для дітей 5-6 років"

17.05|19:55

0
Історія Української РСР.

www.olx.ua 200 Винница

Два толстых тома хорошем состоянии. 1967 год. Отвечу на все дополнительные вопросы. Отправлю Новая почта, Интайм, Деливери на выбор.

01.04|03:03

0
Зно з української літератури

www.olx.ua 50 Чертков

Книжка в хорошому стані

01.06|00:44

0
Підготовка до ЗНО з української мови

www.olx.ua 35 Днепр

Сборник для подготовки к ЗНО по украинскому языку : теория,упражнения + тесты в конце каждой темы. (50 тижнів до ЗНО)

29.03|10:27

0
Словник української мови

www.olx.ua 150 Дубно

Цей словник - помічник для дітей В цю книгу входять : Тлумачний словник Орфографічний словник Етимологічний словник Словник синонімів Словник антонімічних пар Фразеологічний словник Етнокультурознавчий словник

07.04|14:53

0
Хрестоматія Української літератури

www.olx.ua 50 Киев

Хрестоматія з української літератури.

05.05|13:10

0
Довідник з української культури

www.olx.ua 30 Винница

Книга в чудовому стані. Звертайтеся!

11.05|23:51

0
ЗНО з української мови та літератури

www.olx.ua 75 Винница

Збірник завдань у тестовій формі Друга частина. Містить 10 варіантів, а також теми для творів

02.06|16:21

0
Довідник з української літератури

www.olx.ua 90 Житомир

Справочник с украинской литературы, подходит для подготовки к уроку или ЗНО.

20.06|19:19

0
Шкільний словник з української мови

www.olx.ua 35 Надворная

Шкільний словник з української мови, вміщує в себе словники синонімів, омонімів, анонімів, паронімів, також наголосів, фразеологізми та українсько-російський словник сталих виразів

30.03|12:13

0
Книга з сучасної української мови.

www.olx.ua 100 Киев

Прекрасно книга з української мови. Нова

11.04|14:12

0
Підручник Історія української культури

www.olx.ua 70 Харьков

Продам підручник з "Історії української культури " Словник термінів і персоналій .

15.04|20:45

0
Словник української мови 2 частини

www.olx.ua 300 Львов

Словник української мови 2 частини Продаю дві разом

17.04|22:11

0
Синтаксис української мови. Шульжук К.Ф.

www.olx.ua 50 Шепетовка

Синтаксис укр. мови для студентів філологічних факультетів. Стан на 5.Є ще книги з українсткої мови, літератури, присхології, дивіться в моїх оголошеннях. Відправлю будь яким зручним способом.

20.04|21:32

0
Етимологічний словник української мови том 3

www.olx.ua 900 Ивано-Франковск

Етимологічний словник української мови том 3

27.04|00:18

0
Історія української літературної мови

www.olx.ua 50 Славянск

Іван Огієнко Історія української літературної мови, Київ, 2001.

28.05|19:35

0
Найкращі страви української кухні

www.olx.ua 50 Киев

Прекрасная книга на 406 страниц в которой собраны разнообразные рецепты от всевозможных первых блюд, а также блюд из мяса.салатов ,разнообразной выпечки. напитков и тд.

09.06|16:21

0
Історія української літератури 2/2 19 століття П

www.olx.ua 80 Киев

Історія української літератури 2/2 19 століття П

21.06|20:51

0
Тлумачний словник з української мови

www.olx.ua 40 Ратно

В хорошому стані. Майже не користувалися.

24.06|22:30

0
Класичні твори української літератури

www.olx.ua 35 Хмельницкий

Михайло Коцюбинський «Тіні забутих предків» Остап Вишня «Вишневі усмішки. Заборонені твори» Іван Нечуй-Левицький «Кайдашева сім‘я. Гетьман Іван Виговський» Григорій Квітка-Основ‘яненко «Конотопська відьма. Вибрані твори» Панас Мирний «Повія» «Чудові пересмішки» (твори Котляревського та Григорія Квітки-Основ‘яненка» 35 грн - 1 книга, 175 грн - за всі.

04.07|07:12

0
Поглиблене вивчення української мови

www.olx.ua 70 Решуцк

8 клас, автор Тихоша, Караман, Мартос

20.07|02:11

0
Підготовка до Зно з української мови та літератури

www.olx.ua 50 Харьков

Стан 4 з 5. Можу більше фото викласти

23.07|15:14

0
Роман від української письменниці Лариси Денисенко

www.olx.ua 20 Хмельницкий

Роман від української письменниці Лариси Денисенко.

13.04|09:53

0
Антологія Української літератури для дітей, 3 тома

www.olx.ua 150 Черновцы

Антологія Української літератури для дітей, 3 тома.Київ, видавництво-Веселка-1984рік-1985 рік. Хороший стан, тверда обкладинка. Отправлю Новой почтой наложенным платежом(сначала проверяете,потом оплачиваете)Также возможна проплата авансом на мой вебмани кошелек или карту Приватбанка, в этом случае вы экономите поскольку вам не нужно платить Новой почте за отправку денег мне назад, вы только платите за доставку книг к вам. Для связи лучше используйте сообщения

14.04|04:59

0
Короткий тлумачний словник української мови

www.olx.ua 50 Киев

Короткий тлумачний словник української мови 6750 слів К.Рад.шк.

15.04|10:16

0
Новий тлумачний словний української мови

www.olx.ua 200 Киев

Новий тлумачний словник української мови. Київ. 1999р.

20.04|09:54

0
Синтаксис української мови - підручник (К. Шульжук)

www.olx.ua 30 Киев

Синтаксис української мови (К. Ф. Шульжук), 2004, 408 стр. В учебнике дается теоретическое осмысление того, что большинство людей делают не задумываясь — строят речь в соответствии с определенными нормами, то есть нормами синтаксиса. Без обращения к этому разделу грамматики трудно сформулировать и доказать ошибки типа классического «Подъезжая к станции, у меня слетела шляпа» и многие другие. Изучение синтаксиса обязательно для преподавателей и редакторов, а также не помешает журналистам, переводчикам и прочим, кто имеет дело с речью и текстами, либо просто хочет знать обо всех сторонах языка. В учебнике есть проверочные вопросы и краткий словарь терминов. Состояние отличное (новое). Отправляется Укрпочтой или Новой почтой, оплата на счет мобильного (или что-нибудь придумаем, оплата на карту невозможна). Для Киева - личная встреча. Можно писать на viber, whatsapp. В некоторые дни не на связи, но стопроцентно отвечу в течение 12 часов.

29.04|02:21

0
Тлумачний словник Української мови Прапор

www.olx.ua 149 Киев

Издательство — Прапор (Харків) Переплет — Твердый Язык — Украинский Год издания — 2004 Словник містить понад 12 500 статей (лизько 40 000 слів: витлумачених, синонімів, спільнокоренневих). Його структура зумовлена метою розкрити значення слів, подати окремі їх граматичні форми, найхарактерніші синоніми та словотвірні ряди, виділити стилістично марковану лексику. Словник у цілому має комбінований характер: у ньому крім алфавітного, використано гніздовий принцип розташування матеріалу. Доставка: Пересылка по Украине наложенным платежом УкрПочтой. Киев — при встрече на любой станции метро. По всем вопросами прошу писать в OLX.

17.05|15:54

0
Продам підручники з української мови і рускої

www.olx.ua 50 Летичев

Продам підручники з української та рускої мови.

24.05|17:27

0
Тести з української мови та літератури для підготовки до ЗНО

www.olx.ua 75 Червоноград

Л.Ю. Лазарчук. Тести для підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Частина 1. +Ключі для роботи з навчальним посібником (Відповіді).

30.05|18:17

0
Шкільний тлумачний словник української мови.1-4 кл

www.olx.ua 20 Киев

В хорошем состоянии, единственное, что немного промок, поэтому странички чуть волнистые

03.06|16:08

0
Великий тлумачний словник української мови

www.olx.ua 106 Киев

Великий тлумачний словник української мови. Рік видання - 2005. Приблизно 40 000 слів. Бажано писати, не завжди маю можливість відповісти на дзвінки.

11.06|02:03

0
Конспекти уроків з української мови 3 клас

www.olx.ua 80 Киев

Продам 2 нових посібника, які містять орієнтовне календарне планування та розробки уроків української мови в 3 класі на І і ІІ семестри за підручником М.Д.Захарійчук, А.І. Мовчун.

13.06|18:59

0
Перлини української культури. Жартівливі пісні.

www.olx.ua 39 Полтава

Веселість духу – основа щасливого життя. Сміх робить людей вільними. Пісні, які ви знайдете на сторінках цієї книжки, були чудодійними ліками, які врятували мільйони людей від нудьги, туги і розпачу у складних соціальних і особистих перипетіях буття. Книга нова. Твердий переплет. Видавництво "ФОЛІО" Харків. 287 стор.

19.06|12:23
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления