поиск антиквариата по запросу "Микола Руденко Остання шабля "

0
2 гривні Микола Боголюбов 2009

besplatka.ua 50 Ровно

2 гривні Микола Боголюбов 2009. Ціна 50 грн. Памятная монета Украины была выпущена в честь 100-летия со дня рождения Николая Боголюбова – одного из основателей современной фундаментальной науки, основоположника школы нелинейной механики и статистической физики. Его имя присвоено Институту теоретической физики Национальной академии наук Украины. В центре аверса монеты присутствует изображение графика и фрагментов формулы теории нелинейных колебаний и теоретической физики, слева обозначен год выпуска (2009), внизу номинал монеты (две гривны), справа выгравирован знак монетного двора НБУ. Слева направо полукругом надпись “Національний банк України”, а также размещен малый Государственный Герб Украины. На реверсе монеты выгравирован портрет Николая Боголюбова на фоне фрагмента его формулы. Внизу монеты присутствует надпись полукругом “МИКОЛА БОГОЛЮБОВ”, справа и слева – годы жизни (1909 - 1992).

23.03|22:26

0
Микола Островський Твори. Худ. А. Резниченко. К. Молодь. 1949г.

www.olx.ua 200 Запорожье

М. Островський Твори. Худ. А. Резниченко. К. Молодь. 1949г. 608с., портрет, с илл. твердый переплет, увеличенный формат. Як гартувалася сталь. Народжені бурею. Промови.Статті.Листи. Много иллюстраций. Cостояние: незначительные потертости обложки, в начале внутри немного отходит у корешка (на фото), на нескольких листах в середине в самом низу маленькие пятнышки от кофе (на фото), остальное очень хорошее.

20.04|18:27

0
Козацька шабля, модель "СіЧ" / Казацкая сабля

www.olx.ua 5400 Харьков

Шановні пані та панове, до вашої уваги пропонується Авторська модель шаблі "СіЧ" (Сила і Честь). Є в наявності, телефонуйте саме зараз! Обладунки шаблі виготовляються методом лиття кольорових металів із латуні. Шаблі виконуються з лезом із нержавіючої сталі, марки AISI 304. Піхви і рукоять виготовляються з натурального дерева, породи дерева липа. Піхви, рукоять обтягуються натуральною шкірою, темляк і ремінці так само виготовляються з натуральної шкіри. До кожної шаблі додається експертний висновок, однотипного або безпосередньо даного вироба, про те що вони не є холодною зброєю. Обєкт виготовлено саморобним способом по типу шабель змішаного польсько-турецького типу, до категорії холодної зброї не належить і може використовуватись для проведення історичних реконструкцій та театралізованиз вистав. УВАГА! Якщо вам потрібно перетинати кордон країни з виробом, вкажіть це при оформленні замовлення, для того що б ми надали вам оригінал експертизи, рахунок-фактуру і накладну на вироби, щоб уникнути проблем перетину кордону. Але в такому разі терміни отримання виробу можуть збільшитися на 1-2 тижні. Ручна робота, виробництво Україна.

27.04|20:35

История Ваших запросов

Дата добавления

Похожие запросы